18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
marcin9002 2021-04-29, 14:35 5
Ale pięknie go poskładał jak już go chwycił za szyję to brodziaty pewnie wiedział że ma przejebane.
Zgłoś
Avatar
vluq 2021-04-29, 15:18 6
JaTylkonaChwile napisał/a:

pierdolisz, ludzie bez maseczek sie przewijaja i problemu nie ma. Zakladaj kaganiec na twarz i sluchaj ci ci morawiecki rozkarze, unikaj internetu bo tutaj duzo wirusów.


Śmieszy mnie to jak boli ludzi noszenie maseczek a nie boli ich fakt ,że na każdym kroku są jebani w dupę przez rząd.
Zgłoś
Avatar
kosa2806 2021-04-29, 17:38 5
Asuritta napisał/a:

co jak co ale to jest Ochroniarz a nie jak w Polsce... pozakładane firmy ochroniarskie przez komuchów i pozatrudniani renciści i kalecy...



Zatrudniani są głównie renciści i kalecy, ponieważ płaca w firmie ochroniarskiej jest naprawdę kiepska, a pracodawca za zatrudnienie osoby kalekiej, czyli z tzw. zaświadczeniem o niepełnosprawności dostaje dofinansowanie z państwa, dodatkowo stosunek pracy do zarobków jest naprawdę śmieszny (chyba, że ktoś napierdoli 250 godzin w miesiącu, to wtedy ta wypłata jakoś wygląda). Coś w stylu: Ty pracujesz, my zarabiamy. W Polsce na domiar złego, prawa ewentualnego zadymiarza lub złodzieja są większe niżeli ochroniarza, bo nawet łapiąc kogoś na kradzieży czy awanturze możesz zostać posądzony o naruszenie nietykalności cielesnej. Pracodawcy lepiej jest zatrudnić jakiegoś Pana Wiesia lub kulawego Kazika, który nawet nie podejmie się próby opanowania sytuacji i ewentualny skradziony towar dodać do strat zakładu, niżeli rosłęgo chłopa, który należycie nawkładałby garści pajacom, przez którego będzie musiał się bujać po sądach i wpierdalać w koszty. Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2021-04-29, 20:21 18
ciekawe kto u nich na bramce przy klubach staje, jaki taki rzeźnik na warzywniaku stoi
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2021-04-29, 22:28
Wojownik12 napisał/a:

ciekawe kto u nich na bramce przy klubach staje, jaki taki rzeźnik na warzywniaku stoi



Jakunowie Rozpruwacze
Zgłoś
Avatar
potrzebny 2021-05-01, 19:00
Tak się składa, że już poznałem się na tych niepełnosprawnych ochroniarzach, występujących w marketach czy też galeriach. Pewnego dnia, w jednej z galerii pod Empikiem na parterze, stał gośc i groził innym ludziom. Jakiś długowłosy w rurkach, dostał od niego strzała bo siedział na jednej z kanap po czym uciekł. Bez namysłu ruszyłem do gościa i pytam czy ma jakiś problem bo zaraz mu najebie. Jedyne co mnie powstrzymywało, to fakt, że typ wyglądał na nieobliczalnego i miałem obawy przed jakąś ukrytą kosą (no bo kto robi dymy w galerii, trzeba spodziewac się wszystkiego), więc stojąc w odległości kilku metrów, obserwując go kazałem mu podejśc do mnie jak jest taki cwany, ale nie był. Potem mówię mu, że jak nie jest pizdą to ma wyjechac ze mna po schodach i wyjśc na zewnatrz, ale nie chciał. Wokoło nie widziałem nikogo, kto mógłby w tej sytuacji zareagowac. Typ po moich długich namowach stwierdził, że czas się uspokoic, usiadł na miejscu rurkowca i przestał się odzywac. Z racji małego problemu z prawem sprzed 2 lat, stwierdziłem, że nie chcę się narazac niepotrzebnie i poszedłem aby wyjechac schodami na górę i pójśc do wyjścia. Wyjeżdżam na górę, a tam kurwa dwóch pingwinów, żadni emeryci ale witki chude, stali i cały czas patrzyli się na tą sytuacje. Zapytałem dlaczego tak patrzą, skoro ich zdaniem jest obezwładnienie takiego gościa za pomocą potrzebnych do tego środków. Nic sie nie odezwali i stali dalej. Woleli patrzec jak ja konfrontuje się ze świrem, nie mając przy sobie gazu czy czegokolwiek żeby nie ryzykowac. Ludzie też w szoku, wyszedłem z galerii i nie wiem co się dalej z typem stało. Byc moze dalej groził, a te downy dalej się patrzyły na to wszystko. Szkoda mojego zdrowia i kartoteki uznałem. Ochroniarz taki jak na filmie, dałby sobie spokojnie radę. Jeśli takie niedołęgi mają robic jako ochroniarze, to lepiej żeby w ogóle ich nie było. Ubrac manekina ze sklepu w kamizelke i wyjdzie na to samo.
Zgłoś
Avatar
grico81 2021-05-02, 0:02
White power!!! o/
Zgłoś
Avatar
Mortifervs 2021-05-02, 12:49 1
No i taki ma być kurła ochroniarz, a nie dziadek z orzeczeniem o niepełnosprawności, który na widok takiego czeczena może co najwyżej w gacie narobić, bo nawet krótkofalówki nie potrafi obsługiwać!
Zgłoś
Avatar
elvis439 2021-05-04, 5:38
Asuritta napisał/a:

co jak co ale to jest Ochroniarz a nie jak w Polsce... pozakładane firmy ochroniarskie przez komuchów i pozatrudniani renciści i kalecy...



Sam jesteś kurwa kaleka! Do ludzi niepełnosprawnych z szacunkiem dobrze?
Zgłoś