18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
sorra18 2013-03-24, 16:27 1
Ta a wy byscie stali jak on na przeciw 10 typa i npierdalali ich jak Czak Nora z pol obrotu.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2013-03-24, 17:26
piękny strzał
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-03-24, 17:52 1
cwaniaki w 5 - 10 potrafia napierdolic, ale zeby sami dac rade to kazdy spierdala...
Zgłoś
Avatar
zippo 2013-03-24, 18:08
eeee z partyzanta
Zgłoś
Avatar
damua 2013-03-24, 18:21 1
Velture napisał/a:

Typowy dresik JP na 50% bo na więcej mama nie pozwoli co pada po 1 strzale a pewnie kozaczył do wszystkich (w szkole?) i dostał w ryja od wkurwionego kogoś (swojej ofiary?)



ooo ktoś tutaj dostawał wpierdol od dresików w podstawówce...
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-03-24, 19:09 1
tekkit napisał/a:

cwaniaki w 5 - 10 potrafia napierdolic, ale zeby sami dac rade to kazdy spierdala...



co Ty opowiadasz?
o ile dobrze widzę to dostał z piąstki od jednego kolesia i padł jak długi (gdzie łysych miejsce) na glebę a jak. nie kopali go w 5 czy 10 jak to łysi mają w zwyczaju. więc w czym masz problem?
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-03-24, 19:10
torento napisał/a:



To obroń się, mistrzu ulicy, przed 10 ciapatymi skurwysynami. Same ciapaki narzekają jakie te skiny to cioty, tylko w grupkach atakują, a prawda jest taka że jak tylko dostrzegą okazję żeby zrobić z siebie pierdoloną ciotę i zaatakować kogoś całą grupką to okazji nie odpuszczą. Chce zobaczyć grupkę skinów z tym młodym na grupkę ciapaków, ciekawe kto będzie spierdalał. Ty byś pewnie nie stał twardo jak ten młody, tylko dał długą przed siebie ciociu, więc na chuj kozaczysz zza monitora



Teraz pisza ze skinhead ciota, jak jest w czeczeni to jaka z niego ciota. btw Rosyjscy Skinheadzi sie nie pierdola i inne rasy ZARZYNAJA doslownie :p Slavic Union, Murder Squad, przeciez w rosji normalnie zabija ludzi. btw wpiszcie sobie w google "Russian Neo-Nazi Beheding" hehe
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-03-24, 19:16
Biedny chłopak po chemioterapii i jeszcze go biją! Wstyd!
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-03-24, 20:12 5
torento napisał/a:



To obroń się, mistrzu ulicy, przed 10 ciapatymi skurwysynami. Same ciapaki narzekają jakie te skiny to cioty, tylko w grupkach atakują, a prawda jest taka że jak tylko dostrzegą okazję żeby zrobić z siebie pierdoloną ciotę i zaatakować kogoś całą grupką to okazji nie odpuszczą. Chce zobaczyć grupkę skinów z tym młodym na grupkę ciapaków, ciekawe kto będzie spierdalał. Ty byś pewnie nie stał twardo jak ten młody, tylko dał długą przed siebie ciociu, więc na chuj kozaczysz zza monitora



Weź się kurwa ogarnij z takim komentowaniem. Dowartościowałeś się? Żadnym mistrzem ulicy nie jestem, ani nigdy nie byłem. Nie obroniłbym się w jego sytuacji. Nie spierdalałbym też, bo gdyby on spierdalał, to skończyłoby się pewnie gorzej. Dostał kontrolnego na ryj, pokazał podeszwy i po sprawie. Pisałem o jego minie. To wszystko

Sam miałem kiedyś tego typu sytuację. Kibolem nigdy nie byłem, ale piłkę nożną lubię. Od gościa z którym chodziłem na mecze, dostałem szalik naszej drużyny, na swoje urodziny. Kiedyś jechałem pociągiem do Gdańska i spotkała mnie taka sytuacja. Siedzę w pustym przedziale, pociąg zatrzymuje się na dworcu w Iławie, ludzie wsiadają, pociąg rusza. Drzwi od przedziału się uchylają i koleś pyta, czy wolne tu jest. Nawet nie spojrzałem na niego i mówię, że tak. Wchodzi on i 4 jego kumpli. Szalikowcy z Iławy. Czyli kibice drużyny, z którą drużyna z mojego miasta miała największą kosę.

I zaczynają między sobą nawijać, że o, koleś z Olsztyna. Wielki kibic. Dostanie wpierdol zaraz. Dyskutują, czy najpierw kosa pod żebra, czy może tulipan na mordę. Otwierają okno i mówią, że zaraz mnie wypierdolą, tylko najpierw trochę pocierpię. Miałem wtedy taką minę jak ten koleś. Szczerze, to jakbym miał czym, to bym się obsrał na pewno. Ja byłem młody, oni mieli po około 25-30 lat. Widać było, że nie żartowali. To była chyba najgorsza sytuacja w moim życiu. Ciągle do mnie nawijali takie teksty, straszyli mnie a ja sparaliżowany strachem nie wiedziałem co zrobić. Bałem się, szczerze.

Nagle do przedziału wpada konduktor i prosi o bilety. Miałem bilet przy sobie. Jednak jedyne co mi przyszło na myśl w tej sytuacji, to kłamać w zaparte, że nie mam. Oni dali swoje, on pyta mnie o bilet (siedziałem przy oknie) i wywiązuje się taki dialog:

- Proszę bilet.
- Nie mam.
- Jak to pan nie ma?
- No a kurwa jak? Normalnie nie mam.
- No to muszę wypisać mandat.
- A chuj mnie obchodzą twoje mandaty! Co Ci z tego, że wypiszesz i tak nie zapłacę!

W tym momencie tamci kibole już do mnie z mordą, że co ja taki mądry itd.

- Proszę w takim razie za mną na korytarz, wypiszemy mandat i wysiada pan na najbliższej stacji.
- Jak to na najbliższej stacji?! Ja muszę do Gdańska dojechać!
- No to najwyżej weźmie pan bilet akredytowany i zapłaci pan w przeciągu najbliższych dni.

Zgadzam się i wychodzę z nim na korytarz. Odchodzimy kawałek od przedziału i mówię mu, że mam bilet i jak wygląda sytuacja, że tamci mi chcą wpierdolić. Koleś okazał się spoko i udając, że musi gdzieś tam iść po jakiś blankiet, bierze mnie za rękaw i prowadzi na przód pociągu. Wpuścił mnie do łazienki chyba służbowej i zamknął na klucz od zewnątrz. Dopiero za tczewem jak tamci wysiedli otworzył i powiedział, że ich nie ma i że mogę wyjść. Powiedział mi, że się pytali o mnie, to powiedział im, że robiłem problemy to mnie wyrzucili na jakiejś stacji. Prawda jest taka, że konduktor uratował mi wtedy na pewno zdrowie, a może i życie.

Nigdy więcej nie kozaczyłem już z szalikiem i nie nosiłem go. Na mecze chodzę dalej, bo lubię piłkę, ale już jako "piknik". Możesz powiedzieć, że jestem pizdą i chuj mnie to nie ruszy. Mam większe ambicje w życiu, niż dostać wpierdol za szalik klubu, który lubię. I tak, otarcie mówię, bałem się wtedy jak cholera!
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-24, 22:28
Fedor napisał/a:


chyba na odwrót patafianie



ale zes mu dojebal -.- polaczek QQ
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-03-24, 22:31 1
Jebać nazioli.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-25, 1:03
Chciał bic kolorowych, ale koledzy nie przyszli, bo pałowali się do obrazu Hitlera.
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-03-25, 2:32
Nexures napisał/a:



ale zes mu dojebal -.- polaczek QQ


no wiem - wariat ze mnie
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-28, 1:33
Fedor napisał/a:


no wiem - wariat ze mnie


mały ale wariat
Zgłoś