18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
RadosnyRabarbar 2021-10-13, 22:39 8
ukraina:
Dla Ciebie sztuczne państwo bez historii.
Dla mnie też.
Zgłoś
Avatar
miczi123 2021-10-13, 23:04 2
bez kitu, mnie to aż zaskakuje jak wielu młodych ukraińców czci bandere, za to powinni dostawac wpierdol jak najcześciej
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-10-14, 0:06 13
dadar123 napisał/a:

Gówno rozumiecie z tego. Niejaki Wołyniak, polski AKowiec, robił z dziewkami ukraińskimi takie cuda, że nawet ludzie z jego oddziału nie mogli na to patrzeć. Choć nie on jeden, było takich artystów znacznie więcej. My czcimy AK, które ma bardzo ciekawe dokonania, również wśród dzieci i kobiet ukraińskich oraz Żydów - niestety, też i niewinnych dzieci - bo nie każdy ma tę wiedzę, Ukraińcy są inaczej edukowani i czczą Banderę. Zarówno Polak jak i Ukrainiec będzie tzw patriotą, choć pozbawionym pełnej świadomości swoich idoli. I tyle w temacie, no może poza tym, że jest tu na forum rusolowelas, który zrobiłby loda każdemu sołdakowi za "humanitarne" dokonania w Czeczenii. Ale on tez ma inne wychowanie i edukację. Pisowczyki czczą swojego pedałka z Nowogrodzkiej, będą najeżdżać na Tuska za Amber Gold w wysokości ok 700 mln zł, ale aferę SKOKów za 8 mld, zamówień covidowych, zakładu produkującego maseczki, który zatrudnia swoich piśdzielców wraz z zarządem, a w którym to zakładzie żadnej maski nie zrobiono, dotowania patologii i wiele innych, uzna za wielkie kłamstwo lewaków, zwoleników LGBT, płaskoziemców, foliarzy i bandytów, którzy chcieliby zerżnąć kurdupla w dupkę.
Każdy ma jakąś edukację i przekonanie, choć w przypadku piśdzielców nie chodzi o przekonanie i wiedzę, tylko czyste wyrahowanie



Pomijając politykę i afery, to mordy o których piszesz były zemstą za ukraińską masakrę we wsi Wiązownica. Mordy na polskiej ludności zaczęli zakompleksieni Ukraińcy. Odkąd ich kraj jest niepodległy nie mają żadnego bohatera narodowego i dziś czcza Banderę, bo kogo mają czcić? O jakim Ukraińcu można było usłyszeć za granicą? O tym zbrodniarzu wojennym. Osobiście się cieszę, że Polacy mścili się- zarówno na banderowcach, nazistach i zwłaszcza na zdrajcach narodu polskiego. Mimo tak przegranej pozycji byliśmy w stanie, w okupacji zapierdolic najbardziej skurwiałych niemieckich oficerów czy mścić się za świństwa pierdolonych Ukraińców. Dzisiaj pod pretekstem "troski" o praworządność zdrajcy latają po sądach europejskich skarżyć się na praworządność w Polsce wspierani przez zagraniczne media.
Zgłoś
Avatar
PawlakoV 2021-10-14, 0:18
Farołrz napisał/a:

że agent Bolek to nie Wałęsa i ogólnie, że jest OK



Aż się kurwa zalogowałem żeby Ci dać piwo hahahaha
Zgłoś
Avatar
atomboy 2021-10-14, 0:36 5
Rolmops360elo napisał/a:

Coś tam o "bandera" job twoju mać suka blyat.. jebać to ścierwo ukrowskie.



kumpel pracuje na taryfie zna samych w sumie ukrów, 2 są spoko jak mówi a reszta to swołocz, chcą tylko się nachapać i hurra cytuję "Jebać Polaków i Polskę to nasze regiony "
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-10-14, 1:09 1
janlew napisał/a:

Ich prawo czcić u siebie zbrodniarza wojennego, nasze prawo uważać ich za to za podludzi i wyjebać z kraju gdy już nie będą potrzebni do noszenia pustaków



A dlaczego nie przejąć tylko wyjebać? To takie proruskie wyjebać, my wyjebiemy a Rosja sobie z powrotem przejmie, przecież to wielka unia Ukraińsko Rosyjska i sojusznicy jeszcze do 2014 roku byli. Rosja ciągle prowadzi szeroko zakrojone działania by przywrócić stan rzeczy sprzed 2014 roku.

Czemu robić coś co sprzyja i wzmacnia Rosję? Czemu czegoś nie przejąć tylko zostawić...

nowynick napisał/a:

tą wojnę wygralo ZSRR, USA, Anglia i jeszcze kilku światowych graczy. Oni pobudowali na tym konflikcie gospodarki i rozwinęli technicznie. Pod tym względem Niemcy i Japonia też nieźle wyszli.
Natomiast Polska czy Ukraińska SRR dali się złapać w niewolę, upodlić i jeszcze naszczuć na siebie. Brawo kurwa my...



Dlatego nie warto nigdy więcej wchodzić w układy z Rosją. Kto był w jej strefie wpływów skończył jak G Ó W N O. Kto był po wojnie w strefie wpływów USA skończył jak Niemcy, Japonia, Korea Południowa, Francja czy tak dalej.

Kto w strefie Rosyjskiej skończył jak Białoruś, Ukraina, Polska i tak dalej włącznie z samą Kacaplandią.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2021-10-14, 4:39 1
janlew napisał/a:

Ich prawo czcić u siebie zbrodniarza wojennego, nasze prawo uważać ich za to za podludzi i wyjebać z kraju gdy już nie będą potrzebni do noszenia pustaków



ty tak serio czy to 1 razowe spiecje w tik taku twoim
Zgłoś
Avatar
pochminick 2021-10-14, 7:15 1
dadar123 napisał/a:

Obawiam się jednak, że takie cepy jak wy i tak nie zrozumieją przekazu.



Daj spokoj, toz oni ledwo literki skladaja.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2021-10-14, 10:13 1
miczi123 napisał/a:

bez kitu, mnie to aż zaskakuje jak wielu młodych ukraińców czci bandere, za to powinni dostawac wpierdol jak najcześciej



@miczi123 - wpierdol powinni dostać ci, którzy faszerują ukraińskie kidy nacjospierdoleniem
Zgłoś
Avatar
t0karev 2021-10-14, 17:55 1
Ukr... co?
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-10-14, 18:23 1
dadar123 napisał/a:

Widzę, że elita inteligencji się wypowiedziała. Największą hołotą światową jest ruska swołocz i niemiecka banda, Polak i Ukrainiec zawsze byli na siebie napuszczani, choć konflikt na dobre rozpoczął się po akcji wyburzania cerkwi na Wołyniu, a wcześniej była zdrada Petlury przez Piłsudskiego, choć takie głąby chuja o tym mogą wiedzieć. Gdyby nie Petlura i wojsko ukraińskie, choć wojsko to za dużo powiedziane, to jedyny cud jakie polskie prymitywy narodowe mogłyby zobaczyć, to dupa kurdupla przed Rabiejem. A Tuskiem możecie sobie mordę podcierać ile chcecie, bo jest mi tak obojętny jak Bandera i Kaczor razem wzięci. Obawiam się jednak, że takie cepy jak wy i tak nie zrozumieją przekazu.



o ja pierdole ...z twojej wybiórczej historia wyjdzie jeszcze, że badnerus to jednak zajebisty ziom był

ładnie cie ta lewacka dupa piecze
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2021-10-14, 19:18 7
Każda pizda broniąca tych zwierząt bez kraju chyba nigdy nie miała z nimi do czynienia, czy to na ulicy, w pracy czy po sąsiedzku. Kurwy się pałętają jak u siebie, drą pizdy, koguciki skaczą po alko ale jak już dostaną wpierdol bo komuś się nie spodoba darcie pizdy w niedzielę o 18-19 i puszczanie gówna z głośników przed domem to nagle ojejej pseplasamy. Chuj im w dupe i każdemu kto ich broni.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-10-16, 20:09 4
sirmlcs napisał/a:

Każda pizda broniąca tych zwierząt bez kraju chyba nigdy nie miała z nimi do czynienia, czy to na ulicy, w pracy czy po sąsiedzku. Kurwy się pałętają jak u siebie, drą pizdy, koguciki skaczą po alko ale jak już dostaną wpierdol bo komuś się nie spodoba darcie pizdy w niedzielę o 18-19 i puszczanie gówna z głośników przed domem to nagle ojejej pseplasamy. Chuj im w dupe i każdemu kto ich broni.



Człowieku... idealnie to opisałeś. Ja mam te kurwy po sąsiedzku... Na nic tłumaczenia...
Wziąłem się na sposób, skoro oni hałasują, to ja też... Jak zaczynają napierdalać banderowskie i gruzińskie libacje, ja odpalam kanał YT
World War Two
Facet świetnie opowiada.... i skutecznie pokazuje jebanym śmieciom, że nie tylko oni mogą hałasować...
Ktoś powie wezwać policję...
No tak... kiedyś policja przyjechała i słysząc libację, krzyki i bardzo głośną muzykę stwierdzili "oni muszą odpocząć".
Na pytanie, czy ja nie mam prawa odpocząć, nie uzyskałem odpowiedzi. Ten kraj upada.
Zgłoś
Avatar
T................y 2021-10-16, 21:36
ququa napisał/a:

her tuska obrazajo??



Obrażają polską historię i bohaterów walczących o niepodległość, dając miliony PLNów naziolowi Bąkiewiczowi
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-10-17, 0:38 1
Sorry Panowie, kolega dadar123 jednak pozamiatał.
Nie dość, że napisał z sensem i na poziomie, to jeszcze chyba blisko prawdy (bo ciężko oceniać jakieś zjawiska i historie w kategorii prawda /fałsz).
Nie rozumiem też wzburzenia i zarzutów ze jest za tą czy tamtą opcja polityczna/światopoglądową skoro dość obiektywnie przedstawił jak kształtowane były postawy społeczeństw / narodów i z czego wynikły.
Także ten... Piwo zimne, że mu się chciało na poważne tłumaczyć coś komuś. A przyczynił się tym być może do wyedukowania jakiegoś rodaka, który być może wyszedł z tej lektury mądrzejszy zamiast głupszy. To więcej, niż Wy zrobiliście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie