18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Putis 2013-10-06, 17:16
Złudzenie, czekolada będzie się skracać. Tylko nie tak drastycznie jakbyśmy oderwali jeden kawałeczek a równomiernie. Ot całą filozofia.
Zgłoś
Avatar
Marianos_123 2013-10-06, 18:35 1
To co ta kostka wyłamana z rogu kawałka się z powrotem materializuje czy jaki ch*j?
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2013-10-06, 19:26 2
laska0520 napiasła:
"no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka"

Ty, laska a gdzie tam obrażają papieża??????
Jakoś nie doczytałem albo mam zbyt wielkiego kaca???
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-10-06, 22:56 4
harinezumi napisał/a:

laska0520 napiasła:
"no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka"

Ty, laska a gdzie tam obrażają papieża??????
Jakoś nie doczytałem albo mam zbyt wielkiego kaca???



danilefb napisał/a:

kiedyś to liczyłem i rysowałem tak na papierze i wynika to z błędu pomiaru, no ogólnie g*wno prawda



Zagadka rozwiązana. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
xmikexpl 2013-10-07, 9:27
Ja Wam to udowodnię że cała czekolada się zmniejsza o 1/4 mniej więcej tabliczki przy pierwszym przełożeniu. Ustawcie strzałke równo z krawęcią górną czekolady zaraz jak filmik się zaczyna i nie ruszajcie aż do ustawienia po przełamaniu. Macie odpowiedź...

Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-10-07, 9:36
Nie lubię białej czekolady, więc nie dam piwa :E.
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-07, 10:52
biała czekolada jest tylko dla jebanych murzynów. żeby też sobie mogli mordy upierdolić. ja tego nie tykam, jak w ogóle można to nazywać czekoladą
Zgłoś