18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Czemu nie piję wódki
Z................z • 2013-09-29, 21:42
Swego czasu moja kuzynka obchodziła okrągłe 30 urodziny. Nawaliłem się niesłychanie, pijąc różne typy alkoholu. Po odwiezieniu mnie pod dom przez kuzyna wraz z żoną, wszedłem do niego i rozjebałem o 3 w nocy na pełną pizdę koncert Niny Simone i grałem razem z nią na gitarze, potem to zarzuciłem i przez 10 - 15 minut siedziałem w katatonii na łóżku (miałem zerwany film, jednak nie spałem), po czym wstałem, oparłem się rękoma o ławę i najzwyczajniej w świecie skasztaniłem się na dywan, obsrywając też samą ławę i kontroler perkusję od Rockband. W trakcie srania odzyskałem mała ilość świadomości postanowiłem się jakoś ogarnąć, samemu. schodząc po schodach z sypialni do łazienki zostawiałem brązowe ślady na dywanie, płytkach itd., ponieważ nie potrafiłem do końca kontrolować tego procesu. W łazience kilka razy nie mogłem wycelować dupą do sedesu a przycisnęła mnie luźna dwójka czego efektem był cały upaskudzony sedes, siedząc już na nim zebrało mi się na wymioty więc zrzygałem się do wanny zatykając ją. Po wypróżnieniu się postanowiłem wyczyścić muszlę, więc wstałem z kibla i chciałem to zmyć domestosem + clinem cytrynowym + papierem toaletowym, nie myśląc oczywiście co robię z papierem, a wrzucałem go do kibla, nie myśląc za bardzo postanowiłem spuścić wodę, ale taka ilość papieru zatkała spowiednika. Wstając, niestety, nie zauważyłem że próbując spuścić wodę zaklinowałem spłuczkę – po chwili cała zawartość sedesu była już na podłodze. Ja już o tym nie myślałem, ja już byłem w wannie chcąc obmyć się trochę. W wannie nadal znajdował się wyrzucony przed chwilą paw, więc napuszczając wodę podszedł do góry i zatkał awaryjny odpływ, nadgryziony już i tak kamieniem. W tym momencie znów miałem małą przerwę w świadomości. Po chwili leżałem w swoim własnych wymiocinach, które wylewały się na podłogę w łazience, na którą wylewała się wciąż zawartość sedesu. Odzyskałem świadomość gdy weszła moja kobieta i zakręciła zawór wody. Pomogła mi wtargać się do prysznica i obmyła mnie częściowo z fekalii i wymiocin, niestety, spać zmuszony byłem na ławce przed domem, nago, całe szczęście że był czerwiec. Następnego dnia zabrałem się za porządki, dywan oddałem do pralni, kontroler po wyszorowaniu nadal jebał kałem (kto bawił się tym wie że pady wykonane są z takiej miękkiej i sprężystej gąbki, przez całą noc kał dość mocno wchłonął się w nią), więc dałem go młodszemu bratu w prezencie. Ława dała się dość szybko wymyć. Najgorsze były porządki w łazience, a mianowicie wyszorowanie pralki od spodu z kału i wymiocin. Od tamtego czasu nie piję wódki.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2013-09-29, 23:15 6
to jeszcze huj, kumpel się zesrał starym do łóżka jak spali
Zgłoś
Avatar
marfab 2013-09-29, 23:15
Ronoaro napisał/a:

Bo pić to trzeba umieć, jebana cioto.


Co sie dzieje z tym sadolem ze jebany goral z sosnowca dostaje tyle piw
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-09-29, 23:18
marfab napisał/a:


Co sie dzieje z tym sadolem ze jebany goral z sosnowca dostaje tyle piw



Bo wielu ludzi tutaj czuje że potrafi pić, niestety, wiek, a więc idący za nim brak doświadczenia nie pozwala im zrozumieć że w pewnych sytuacjach nie ma mocnych, ale lubią się utożsamiać z tymi co ponoć wiedzą jak pić. Chuj z tym że są z sosnowca, a tym się naprawdę wiele wydaje
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-09-29, 23:27
marfab napisał/a:


Co sie dzieje z tym sadolem ze jebany goral z sosnowca dostaje tyle piw



"Goral z sonowca"
Popierdoliło cie syneczku?!
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-09-29, 23:28
Jak na to co czytam zalatuje nie kałem tylko ściemą... Jak na zgona to kolega sporo pamięta. Ja zaliczyłem w całej mojej karierze tylko jedno całkowite wylogowanie z matrixa i takich rewepacji jak u kolegi nie miałem, wiem z opowieści. Impreza była udana, bo opowiadali. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-09-29, 23:29
wieniu napisał/a:

Jak na to co czytam zalatuje nie kałem tylko ściemą... Jak na zgona to kolega sporo pamięta. Ja zaliczyłem w całej mojej karierze tylko jedno całkowite wylogowanie z matrixa i takich rewepacji jak u kolegi nie miałem, wiem z opowieści. Impreza była udana, bo opowiadali. Pozdro.



Proponuję spróbować opanowania czytania z zrozumieniem, zerwań filmów nie pamiętam (drugie było z lulu a pierwsze bez), resztę tego co nie zarejestrowała moja pamięć dopowiedziała mi wymieniona w historii partnerka
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-29, 23:34 4
co to za pokolenie do chuja. nie raz czlowiek zaliczyl hard reseta ale konczylo sie to spacerem po miescie, spaniem pod stolem, ew jakims beltem na balkonie. a tu lata typ sra po calym domu i jeszcze sie z tego smieje.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-09-29, 23:36 6
mare30ks napisał/a:

co to za pokolenie do chuja. nie raz czlowiek zaliczyl hard reseta ale konczylo sie to spacerem po miescie, spaniem pod stolem, ew jakims beltem na balkonie. a tu lata typ sra po calym domu i jeszcze sie z tego smieje.



Mój dom, moja twierdza. Jeśli po pijaku postanowię go zburzyć i zbudować nowy to kto mi zabroni?
Zgłoś
Avatar
Voit 2013-09-29, 23:40
Pij dalej i się trzymaj
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-09-30, 0:27 1
mój rekord to przejście przez szklane drzwi nie otwierając ich, rozjebanie klawiatury o ścianę (naprawdę nie wiem dlaczego), paw w pościel a następnie udanie się spać do garażu ... wprost do kanału gdzie był zgromadzony węgiel a to wszystko w jedną noc byłem młody, obecnie moje pijaństwa nie mają takiego barbarzyńskiego charakteru ...
Zgłoś
Avatar
m................o 2013-09-30, 0:44
O kurwa, to jest najzabawniejsza rzecz jaką czytałem na sadolu. Sikałem ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
kubullus 2013-09-30, 0:51
Gówniana historia
Zgłoś
Avatar
dk2626 2013-09-30, 0:52
luźna dwójka mnie rozjebała
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-09-30, 2:28
Masz piwo stary za ta historie podobne słyszałem od kumpli ale Twoja bije tamte na głowę Tyle, że znajomi nic w tym złego nie widzą i piją dalej Wrzuciłbym je nawet, ale przez szacunek do nich nie będę tego zamieszczał
Zgłoś
Avatar
sati696 2013-09-30, 7:27 2
Twoja kobieta musi Cię mocno rznąć w dupę skoro masz luźny zwieracz i nie możesz powstrzymać się od zasrania całego domu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie