18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
eMCeONe 2022-04-08, 9:01 1
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dziwkami mają cenę ....



Aż przypomniałeś mi kawał..
Jasiu pyta się Kasi:
J- Kasiu, zrobisz mi laskę za milion zł?
K-No w sumie czemu nie.
J- A za 5zł?
K- Za 5 zł! Za kogo ty mnie masz?!
J- To już ustaliliśmy, teraz targuję cenę
Zgłoś
Avatar
DetektywZajac 2022-04-08, 9:08 1
Dlaczego zaraz cisniecie typiarze co robi laske dla chlopa? ja ferrari nie mam a kiedys dziewczyna tez mi umilala podroz w podobny sposob. biedni jestescie pewnie cale zycie tylko przed monitorkami i trzepanie konika. nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-04-08, 10:12
loku64 napisał/a:

takie teksty świadczą, że macie spore kompleksy



raczej że musisz kupić cabrio, żeby Ci poroże nie pruło podsufitówki w aucie.
Zgłoś
Avatar
bania88 2022-04-08, 19:06
satariel napisał/a:

możesz być pizdą, która 5kg nie uniesie, ale jak masz miliony w spadku po rodzicach, to nie ma znaczenia, dla niej nie jesteś pizdą. Tak samo jakbyś był gruby i obleśny, jeszcze ci wyliże rowa.



Przecież dokładnie to napisałem
Zgłoś
Avatar
shiters 2022-04-09, 16:54
mnie to zawsze wkurwia opierdalanie kielbasy w samochodzie podczas jazdy bo przez chwile musisz jednak poslady spiac i chuja wiesz gdzie jezdziesz. Na postoju to chuj nie zabawa, bo wszedzie wścibskie oczy.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-04-10, 19:44
djpyza napisał/a:

następny przyjeb co politykę we wszystko miesza pewnie jak ciupciasz swoją starą to myślisz o polityce ! i nie to żebym zareagował bo napisałeś pis mogłeś równie dobrze napisać po .... nie wpierdalaj wszystkiego w politykę



Rucham twoją starą, siostrę, żonę i wszystkich kurwa których kurwo lubisz i szanujesz! Jebać pis
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-14, 15:15
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dziwkami mają cenę ....



Te wnioski to na podstawie obserwcji mamusi, siostry czy partnerki?
Zgłoś
Avatar
celebryta 2022-04-18, 16:49
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dziwkami mają cenę ....



Taki znawca kobiet zna albo wszystkie kobiety albo nie zna żadnej. Nie wiem czy można znać wszystkie kobiety.
Zgłoś