18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Keepo 2012-09-02, 18:53 9
Nie będę tego czytał
Zgłoś
Avatar
bizzy 2012-09-02, 19:00 135
ps. pozdrawiam tych którzy kojarzą słowo ironia (wlaśnie zbadałem poziom gimbazy na sadolu)
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-09-02, 19:03 1
Wydaje mi się, że już niedługo podobne posty!
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-09-02, 19:16
jak dla mnie to kwintesencja większości wrzutek dzisiejszych.

ale nie dam piwa bo BYŁO!!11!11!11one!11
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2012-09-02, 19:54
Aaaa, że to niby taki żarcik kosmonaucik?
Zgłoś
Avatar
mr.EIMIC 2012-09-02, 20:00 1
Wymagana znajomość angielskiego - poziom gimnazjum
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-09-02, 20:01
Boże jak to trafiło na główną?!?!?!
Zgłoś
Avatar
booore 2012-09-02, 20:03 2
No i git.

Jutro do szkoły, co?
Zgłoś
Avatar
bizzy 2012-09-02, 20:09 36
okej, wiec tak, stworzylem ten tamat, wyladowal na glownej, ktos go przeniosl na suchary a teraz jak opierdolilem w komentarzu moderatora ze post jest bardzo kwintesencyjny (jak dalej sie okazuje mimo napisu ze jest to ironia kolejne gimdzieci zastanawiaja sie co do chuja moze oznaczac ten temat) i nipotrzebnie go wywalil do poczekalni w suchary, to ten usunal moj opierdol z komentarza i wstawil temat z powrotem na glowna?
co to ma kurwa byc? przedszkole? cenzura jak w zssr? przyznaj sie do bledu, masz jaja czy nie? przeciez nikt ci ich za to nie urwie. a bedzie chociaz wiadomo ze je masz.
dajcie mi moderatora jak nie umiecie sie 'bawic'. pozdrawiam kolejny raz ludzi ktorym mam nadzieje ta mala prowokacja cokolwiek udowodnilem.

"Twój Post napisany przez Ciebie na: "Sadistic.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: masz to w kawałach i nie płacz
Link do tematu: sadistic.pl/viewtopic.php?t=136170Twój post:

Temat: "czesc"

widze ze moderaorow tez teraz z gimnazjum zatrudniaja skoro ktos cos tak wysoce esencjonalnego w skutkach (jak przyznam tez nieskromnie rowniez w zalozeniach z poczatku) wrzucil w suchary. matko bosko kochano.... ludzie wy nie widzicie ze tu jest burdel ostatnio jak na wiejskiej w bialej remizie? a moderator moze jeszcze z laski swojej niech odmoderuje swoja haniebna wpadke wrzuci to w konkretny temat (bo z glownej czemu to zdjales skoro do tej pory zrozumialo ten wpis 69 osob) i zeby mi sie to wiecej nie powtorzylo."

..I.. i co dacie mi bana? phi(oenian)
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-02, 20:14 6



toś opierdolił, aż grupa moderatorów gaciami zatrzęsła.
Prawda - poleciało do suszu a miało zostać przeniesione do kawałów bo wsadziłeś to do Absurdów. Zwróciłeś niekulturalnie uwagę i zostało przeniesione i otrzymałeś informację na PW.
Luzuj poślady
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-09-02, 21:13
angel napisał/a:

Zwróciłeś niekulturalnie uwagę


Autorze wstydź się... teraz mod będzie płakał po kątach starając się zrozumieć Twój haniebny czyn który spowodował u niego utratę nadziei na lepsze jutro.
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-09-02, 21:13 15
@angel

Pieprzysz, dobrze wiesz że moderatorzy nadużywają swojej władzy, dobrze że znalazł się ktoś, który potrafi jeszcze wypowiedzieć swoje zdanie. Już dawno się sprzedaliście kwejkowi srejkowi i teraz aby nie stracić gimbusów-widzów coraz więcej tu ścierwa, śmieszne cenzury, brak możliwości kazania komuś "wyjść" (nie napiszę bo mi jeszcze usuniecie), co to jest czarny humor ? Gdyby nie spora część prawdziwych "sadoli" ten portal stałby się kolejnym kwejkiem albo jebem z dzidy...
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-09-02, 21:14
Rozbawiło mnie to, proste i ukazujące prawdę o wstawianych tematach.
Zgłoś
Avatar
SuperfuzzBigmuff 2012-09-02, 21:27
jak dla mnie, to tyle tych prowokacji już walicie, że więcej ich niż normalnych tematów.
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2012-09-02, 21:49
Czytając wasze wszystkie komentarze, czuję się jakbym słuchał pana/pani/ osobę o nazwie Gracjan Roztocki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie