18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Aravorn 2014-01-09, 23:04
I wyobraźcie sobie, że teraz taki wszedłby do tramwaju lub autobusu..
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-01-09, 23:13
On nie jest taki brudny, bo się nie mył tyle lat. Jak to mówią: "po jakimś czasie brud sam odpada" W jego przypadku mamy do czynienia z grubym, zrogowaciałym naskórkiem, który wytworzył się w związku z wykonywaną pracą prawdopodobnie w pyle (hełm na głowie) i chodzeniem na boso. Koleś może chodzić na boso po rozżarzonych węglach albo albo przypalać się pięcioma papierosami i nic nie poczuje
Zgłoś
Avatar
blizniak 2014-01-09, 23:24 1
Jebnę klasykiem: Od brudu jeszcze nikt nie umarł, a woda niejednego już zabrała
Zgłoś
Avatar
krysaa 2014-01-09, 23:36
i tak powstali murzyni
Zgłoś
Avatar
PPK 2014-01-09, 23:41 3
zbijok napisał/a:

@Fanatyczny, spoko, widze że ty nigdy nie zapierdalałeś, jak byś na prawdę zapierdalał to byś znał tą chwilę, siadasz głodny, bo nie miałeś czasu niczego opierdolić, jesz, palisz fajke, nie myślisz czy jebiesz potem czy jesteś upierdolony smarem/kurzem/węglem, cieszysz sie z tego jaka to kanapka jest zajebista a najtańsze fajki smakują jak cygara.
A, chuj Ci w dupę, idź weż hajs od matki/ojca na nowe rurki, i ciesz się, bo ktoś musi zapierdalać.
Ps. ze śląska nie jestem(całkowicie druga strona), ale boli mnie, sposób w jaki to traktuje się dzisiaj uczciwą pracę.



Oj nie spinaj się tak bo zaraz ci dupa pęknie.
Jak dla mnie zdjęcie śmieszne i pasujące do tematu, to że masz inne poczucie humoru to już nie moja sprawa, natomiast ja mam dystans do siebie i widząc po pracy przed lustrem gościa który wygląda podobnie do pana ze zdjęcia śmiałem się sam z siebie. PO PRACY. Rozumiesz?
Niestety, wstaw takie zdjęcie a ktoś cie nazwie nierobem, bogatym dzieckiem, chłopcem w rureczkach. Uniwersalny pojazd.
Wrzucisz zdjęcie księdza-pedofila - nazwą cię gimbusem
wrzucisz ruski wypadek - dziecko co nie ma prawa jazdy.
zdjęcie trupa pod ciągnikiem - bogaty mieszczuch co nie był na wsi....

Rada na koniec: więcej dystansu do siebie i do innych. To sadistic, nie kółko różańcowe
Bez pozdrowień.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2014-01-09, 23:45
Myślałem, że na pierwszej fotce pokazuje syf pod napletem. Mam nadzieję że wszystko ze mną dobrze.
Zgłoś
Avatar
ianmoone 2014-01-09, 23:47
Ciekawe co ma zamiast płuc
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-01-10, 0:06
trudno mówić o myciu jak koleś git żyje w klimacie księżycowym.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-01-10, 0:53
No i kolejny materiał z HCfor.
Zgłoś
Avatar
fanatic93 2014-01-10, 2:02
Fanatyczny napisał/a:

Oj nie spinaj się tak bo zaraz ci dupa pęknie.
Jak dla mnie zdjęcie śmieszne i pasujące do tematu, to że masz inne poczucie humoru to już nie moja sprawa, natomiast ja mam dystans do siebie i widząc po pracy przed lustrem gościa który wygląda podobnie do pana ze zdjęcia śmiałem się sam z siebie. PO PRACY. Rozumiesz?
Niestety, wstaw takie zdjęcie a ktoś cie nazwie nierobem, bogatym dzieckiem, chłopcem w rureczkach. Uniwersalny pojazd.
Wrzucisz zdjęcie księdza-pedofila - nazwą cię gimbusem
wrzucisz ruski wypadek - dziecko co nie ma prawa jazdy.
zdjęcie trupa pod ciągnikiem - bogaty mieszczuch co nie był na wsi....



W ryja i tak powinieneś dostać i tak

Nie chodzi tutaj nawet o samą obrazę Śląska.

Każdy kto ciężko przepracował chociaż jeden dzień na swoim ogródku nie naśmiewał by się z tego kolesia na zdjęciu. Więc podzielam zdanie zbijok'a, że jesteś jebanym pedałem w rurkach.

Nie, nie powiem "ch*j ci w dupe" bo jeszcze bym ci przyjemność zrobił.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-01-10, 11:17
rigsuit napisał/a:

Nie mył się przez ostatnie 60 lat.. Dajmy na to że przestał się myć w wieku +/- 15 lat, i żyje dłużej niż ludzie którzy się myją i ledwo dożywają 60tki



wniosek ?
higiena zabija


Czary napisał/a:



W dupie byłeś gówno widziałeś. W Indiach ludzie mają lepszą higienę osobistą niż ty w domu. Po każdym posiłku myją zęby czy to w jakiejś restauracji czy czymś innym.

PS. A ty pamiętałeś żeby umyć dzisiaj zęby?



ale się kurwa spinasz , nie widzisz że on miał na myśli muslimów , hindusi to zupełnie inni ludzie jak napisałeś , ale wpierdalają jedząc np: lewą ręką i tylko tą a prawą i tylko nią podcierają sobie zadek

tak wiem w dupie byłem i gówno widziałem
ale jednak mały skrawek ziemi zwiedziłem
Zgłoś
Avatar
PPK 2014-01-10, 11:56
fanatic93 napisał/a:



W ryja i tak powinieneś dostać i tak

Nie chodzi tutaj nawet o samą obrazę Śląska.

Każdy kto ciężko przepracował chociaż jeden dzień na swoim ogródku nie naśmiewał by się z tego kolesia na zdjęciu. Więc podzielam zdanie zbijok'a, że jesteś jebanym pedałem w rurkach.

Nie, nie powiem "ch*j ci w dupe" bo jeszcze bym ci przyjemność zrobił.



Najśmieszniejszy dla mnie jest fakt, że oglądając kabarety pewnie sikasz w portki ze śmiechu, gdy robią sobie żarciki z różnych grup społecznych, natomiast ja powinienem dostać w ryj itp itd.
Nie odróżniacie naśmiewania się z kogoś, czegoś od uznanie za "zabawne". To zdjęcie z tym podpisem dla mnie jest zabawne i tyle, proste. Tu nie ma żadnego naśmiewania się. Sam pracowałem jedynie fizycznie i mam w najbliższej rodzinie również takie osoby i wcale nie uważam, że powinienem dawać w morde każdemu, kto robi na ten temat memy, dowcipy itp.
Bawicie się w cenzorów, czy co?
Ja rozumiem, gdybym wrzucił tutaj propagandę bądź zdjęcie ch*ja w twojej dupie ale wrzuciłem coś co wg mnie pasuje do tematu.
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-10, 14:43
głowonóg napisał/a:

pewnie ze ślunska.



pewnie twój stary z warsafki
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-10, 15:14
szklanka napisał/a:

ze śląska? Niee
z daleka widać że gorol


jedni i drudzy siebie warci, i po Polsku wysłowić się nie potrafią
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2014-01-10, 18:04
Aż dziwne, że jeszcze nie było...

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie