18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Bloodex 2012-03-08, 11:45
Kłamiesz chuju , tu nie ma żadnej łyżki !
Zgłoś
Avatar
Donor 2012-03-08, 12:46
Nie wiem co jest takiego specjalnego w tym jedzeniu cynamonu, chyba że to jakaś gimbusowa zabawa... Moja matka je lyzeczke cynamonu od czasu do czasu na lepsze trawienie i znam innych ludzi w podeszłym wieku którzy mają problemy z trawieniem i też go jedzą. Kurwa nie jestem w stanie skumać czym się jaracie O.o .
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-03-08, 13:22
Marian Wierny-Kibic napisał/a:

Coś tak czułem, że w końcu komuś się uda. I duma mnie rozpiera, bo dokonał tego nasz rodak!
I chuj, że kretyn. Ważne, że dał radę.



patent polega na tym, żeby tego nie łykać od razu (jak większość robi) tylko trzymać w japie aż się odpowiednio śliną nasączy.
Nie jaraj się aż tak, nie on pierwszy i nie ostatni to zjadł
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-03-08, 13:34
corusci napisał/a:

Z tego co wiem to całą sztuka nie polega na przemieleniu tego tylko na natychmiastowym połknięciu, ale kurwa oczywiście cynamonowe wyzwanie musiało się przerobić na zjedzenie cynamonu. Bo jest wielka różnica w natychmiastowym połknięciu, a w wymieszaniu tego syfu ze śliną. KURWA ŻENADA



Dokładnie, więc polaczek chuja dokonał...
Zgłoś
Avatar
flymashin 2012-03-08, 14:05
ale to tak jest zawsze widziałem jak murzyni to wpierdalali , to dopadli do cynamonu jak wariaci nachapali się a potem się dusili, a tu technika wszystko rozwiązała, brawo, we wszystkim Polacy sa najlepsi, tylko nam sie nie chce.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-03-08, 14:36 2
Donor napisał/a:

Nie wiem co jest takiego specjalnego w tym jedzeniu cynamonu, chyba że to jakaś gimbusowa zabawa[...]Kurwa nie jestem w stanie skumać czym się jaracie O.o .



to idź, opierdol wiadro na raz i nie pierdol
Zgłoś
Avatar
bacasimson123 2012-03-08, 14:41
Polska jest z ciebie dumna;d
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2012-03-08, 15:08
Przecież już wcześniej były takie filmiki.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-03-08, 15:21
Jaki znowu kretyn? Kumple jego rzucali kolokwializmami a on spokojnie wziął dużą ilość cynamonu do jadaczki i powoli przełykał- dał radę, nie to co wielcy faceci na YT usrani po łyżce cynamonu
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-03-08, 16:26
"człowiek" toza dużo powiedziane
Zgłoś
Avatar
Hoborqe 2012-03-08, 16:26
Marian Wierny-Kibic napisał/a:

Coś tak czułem, że w końcu komuś się uda. I duma mnie rozpiera, bo dokonał tego nasz rodak!
I chuj, że kretyn. Ważne, że dał radę.



Prawdę mówiąc żaden wyczyn... wystarczy tylko trochę taktyki: cynamon jest starty na mikroskopijny pył dlatego gdy próbujemy wsiąść łyżkę do buzi samoistnie wdychamy go do płuc co powoduje natychmiastowe zakrztuszenie. Dlatego przed spróbowaniem nabieramy powietrza i staramy się ograniczyć oddech podczas jedzenia. (ludzie jak jedzą to oddychają - niektóre zwierzęta tego nie potrafią) Proste.
Zgłoś
Avatar
w4co 2012-03-08, 17:04
Proponuje dodać fragment do jakiejś kompilacji typu ,, Ludzie są wspaniali"
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-03-08, 17:57
eee tam nie ruszyło go bo lyżki nie było
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-03-08, 18:47
Wy kurwa matoły, w Cinnamon challenge nie chodzi o to by go połknąć natychmiastowo, tylko zjeść poniżej 60 sekund nie popijając wodą. Zanim się wypowiecie na jakiś temat to przynajmniej się z nim zapoznajcie Kurwa !
Zgłoś
Avatar
piwko6 2012-03-08, 18:51
Marian Wierny-Kibic napisał/a:

Coś tak czułem, że w końcu komuś się uda. I duma mnie rozpiera, bo dokonał tego nasz rodak!
I chuj, że kretyn. Ważne, że dał radę.



Niema co się tak podniecać. Każdemu się uda jak tylko poślini proszek. Inaczej część leci w płuca i się człowiek krztusi. Najlepsza frajda była jak ktoś od razu połykał, bo tak się nie da

sorry, nie czytałem wcześniejszych postów teraz widzę że poprzednicy wytłumaczyli wszystko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie