18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Butter 2012-12-07, 16:42 4
Z pewnością ładunek-pułapka z jakichś pocisków, oraz ewidentnie widać, że ogień napierdalał dwoma strumieniami z włazów w wieży. Amunicja poszła i się sfajczyli, a czołg jechał dalej siłą rozpędu albo nadal na biegu, silnik nie koniecznie musiał pójść w rozsypkę. Czołg wygląda na serii T62.

Przytoczę jeden filmik z tematu o powstaniu w syrii, co prawda dostali pociskiem ppanc ale efekt ten sam, a nawet lepszy.



Na filmiku z czołgiem jakoś darli mordy o czymś innym, a nie tylko allahują, dziwne.
Zgłoś
Avatar
palililili 2012-12-07, 18:18
ku*wa nie wystarczy jak sobie raz powiedzą allahu akbar, oczywiscie ze nie musza przez pol minuty drzec piz**
Zgłoś
Avatar
TomyTM 2012-12-07, 18:34
co to wgl znaczy co oni spamuja?
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-12-07, 19:15
Ależ mnie wkurwia te ich allachowanie!
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-07, 19:51
@TomyTM

To znaczy "Bóg jest wielki" ciapate wyrażają tak radość, zamiast śmiać się "KURWA ale urwał hehehe" to drą modły do Allaha.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-07, 22:02 1
@Butter ale pokazałeś wideo na którym wyraźnie widać eksplozję zaraz po uderzeniu pocisku kumulacyjnego - czołg dostaje, w momencie kiedy ciepło dociera do amunicji ta wybucha, czołg się zzatrzymuje, na filmiku z posta widać wyraźnie że czołg dostał, jedzie chwilę a potem pod wpływem temperatury podpalają się dwa znajdujące się z tyłu zewnętrzne zbiorniki paliwa a potem czołg jedzie pewnie dalej. Na zdjeciu z tyłu czołgu widać o które zbiorniki mi chodzi

Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-07, 22:41
@up

Przeczytaj mój post raz jeszcze i obejrzyj film. Te strumienie ognia z włazów na wieży to chyba wystarczy by załoga "umarła"? Zbiorniki, fakt zafajczyły się. Zaś to że czołg nie wywaliło w pizdu nie znaczy że amunicja nie wybuchła, skąd wiadomo ile pocisków tam mieli? Najprawdopodobniej tyle by nie doszło do detonacji. No dobra ale kłócić się o sfajczonych ciapatych i drugich allahujących chyba nie będziemy.
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-12-07, 23:39 3
Butter napisał/a:

@up

Przeczytaj mój post raz jeszcze i obejrzyj film. Te strumienie ognia z włazów na wieży to chyba wystarczy by załoga "umarła"? Zbiorniki, fakt zafajczyły się. Zaś to że czołg nie wywaliło w pizdu nie znaczy że amunicja nie wybuchła, skąd wiadomo ile pocisków tam mieli? Najprawdopodobniej tyle by nie doszło do detonacji. No dobra ale kłócić się o sfajczonych ciapatych i drugich allahujących chyba nie będziemy.



Patrząc na Twój avatar, wiesz o czym mówisz!
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-08, 10:00
@up

w końcu pracuje sie na cmentarzu
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-12-08, 12:49
Noo, to dobre stanowisko.Dużo ludzi pod sobą
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-08, 13:30 1
No i wiele przyjemności.

Zgłoś