18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czołgi w ogniu
Kriski • 2021-06-19, 18:18
Na A6 koło Szczecina spłonęły właśnie 2 czołgi jadące na poligon.



Się chorąży wkurwi na maksa.
Więcej na:
Polsatnews
Zgłoś
Avatar
Skurax 2021-06-19, 23:35
Czemu ogladam radio?
Zgłoś
Avatar
kalecik 2021-06-19, 23:39
Co to za czołg co się spala na Lawecie ? Pewnie po trafieniu przez wroga został by sam popiół i nic więcej .
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-06-19, 23:43 1
Kriski napisał/a:

Na A6 koło Szczecina spłonęły właśnie 2 czołgi jadące na poligon.
Się chorąży wkurwi na maksa.
Więcej na:



lepiej by brzmiało, na wskutek wypadku, armia polska straciła połowę ciężkiego sprzętu lądowego
Zgłoś
Avatar
projektwojownik 2021-06-19, 23:58
5 lat wytrzymałem w tym cyrku. Od prawie dwóch miesięcy jestem w końcu cywilem. Nasza polska marka armia to jest większy cyrk niż zalewski
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-06-20, 0:28 1
projektwojownik napisał/a:

5 lat wytrzymałem w tym cyrku. Od prawie dwóch miesięcy jestem w końcu cywilem. Nasza polska marka armia to jest większy cyrk niż zalewski



A ktoś Cię tam na siłę trzymał że musiałeś "wytrzymać"? Poboru nie ma od lat. Widziałem takich będąc na rezerwie, gówno wiecie o wojsku, poszliście bo to już był czas że brali wszystkich jak leci, myśleliście że panstwówka to ani nic nie trzeba będzie robić ani umieć... Zetki to wy byście nie przeżyli dzieciaki...
Zgłoś
Avatar
Hubt 2021-06-20, 2:57 1
Pewnie nawet zgody konserwatora zabytków na transport i tak to się skończyło...
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-06-20, 4:12
Halman napisał/a:

lecę klasykiem;



Masz to piwo należy Ci się jak kotu puszka z okazji nowego kąta padania promieni słonecznych :3
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2021-06-20, 5:37
to te nasze leopardy?
Zgłoś
Avatar
Gromm 2021-06-20, 9:52
Minąłem je kilka minut wcześniej, zapierdalali w kolumnie dosyć szybko z malutkimi odstępami.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2021-06-20, 10:22
lepiej sapalić niz tym jedzić.
Zgłoś
Avatar
Krz1343 2021-06-20, 11:42
wypad cioto
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-06-20, 15:39
Róbcie sobie smichy hichy, ale z jednej mamy Putina, a zaraz za nim mamy Chińczyków co szykują sie do wojny z USA.
I znowu Polacxy odegrają rolę bohaterskiego mięsa armatniego w tej wojnie, będą oddawać życie za sojusdzników, którzy ic potem nawet nie zaproszą na paradę.
To nie jest wogóle śmieszne.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-06-20, 19:10
AdamBrown napisał/a:

Róbcie sobie smichy hichy, ale z jednej mamy Putina, a zaraz za nim mamy Chińczyków co szykują sie do wojny z USA.
I znowu Polacxy odegrają rolę bohaterskiego mięsa armatniego w tej wojnie, będą oddawać życie za sojusdzników, którzy ic potem nawet nie zaproszą na paradę.
To nie jest wogóle śmieszne.



jak mamy parodię zamiast armii, to jak się nie śmiać? A co do paradowania, to tak, każdy żołnierz na pewno marzy o tańczeniu pod krawatem w imię pamięci swoich kumpli.... poza tym, parady są odbiciem bardziej aktualnych stosunków międzynarodowych, a nie podkreśleniem waleczności jaka miała miejsce
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-06-21, 21:53
mazga50 napisał/a:

Ale co ma wypadek dwóch lawet z czołgami do stanu polskiej armii? Teraz tak czołgi się transportuje, nie popierdalają na gąsienicach.



Ma wiele. T72 powinny leżeć na złomie a nie jechać na poligon.
Zgłoś