18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Henboh 2013-07-13, 2:10
maciej41992 napisał/a:

Ja każdemu radze się przyjrzeć jeszcze raz jak do tego wypadku doszło. Żeby nie było że ja twierdzę, że to nie jest wina kierowcy srebrnego auta ( od niego wszystko się zaczęło) ale on opla nie zdążył nawet lekko puknąć a ten sam wjechał w mercedesa po gwałtownym skręcie w lewo. Uważam, że mogło się to skończyć jedynie na mocno obitych drzwiach ( pas równoległy do pasa merca był wolny). Nic to nie zmieni ale tak dla zasady.



1. Odruch jest szybszy od przemyślanego działania. A jeśli ktoś na ciebie najeżdża, to odruchowo odbijasz, nim zdążysz pomyśleć, nie mówiąc już o np: spojrzeniu w lusterka. Często się zdarza tak, że jeden zajeżdża drogę (bez kontaktu), a drugi unikając kolizji wjeżdża w trzeciego, bo nie miał kiedy sprawdzić, czy taki manewr może wykonać bezpiecznie.
2. Wszystkie pasy są równoległe Ale jeśli dobrze rozumiem, to nie masz racji. Merc jechał lewym psem (swoim lewym, czyli wewnętrznym, choć blisko przerywanej), tylko widząc co się dzieje też zaczął uciekać (też odruch) i dlatego skończyli na pasie skrajnym.
Zgłoś