18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
MCL 2013-05-10, 21:37 10
Cytat:


Do niedouczonych, tak to Rosjanie przegonili z tąd niemców a nie żołnierze wyklęci ( czytaj bandyci) czy inny rząd na uchodźctwie


Widzę jebany gimbus wrócił z lekcji historii i teraz pierdoli farmazony. Słuchaj no dziecko. Komuniści przegnali nazistów: prawda. Wiesz jak to zrobili? Gwałcąc, rabując, paląc, robiąc z Polski prowincję na kolejne pół wieku. Spytaj się prababci ze wsi na podkarpaciu, jak mocno przeruchało ją jebane czerwone ścierwo podczas natarcia na nazistów. Zobacz co ta czerwono hołota zrobiła z Polską. Za co to wszystko? Naziści: im chodziło o żydów. I mieli kurwa rację. Teraz żydzi dochodzą do władzy i mamy taki socjalizm, wliczając UE i komucha Obamę, że na świecie niedługo nie tyle co nie będzie mądrych ludzi, co ich stosunek do podludzi w stylu arabusów będzie jeden wykształcony na kilkadziesiąt tysięcy pojebów zdolnych do wykrzyczenia allah akbar i wysadzenia się. Bardzo żałuje, że Niemcom się nie udało powstrzymać czerwonej hołoty. I Aliantów. Bo im dłużej przyglądam się "nowoczesnym" państwom, popierdoleńcom jak w zacytowanym kawałku, tym bardziej dochodzę do wniosku, że lewactwo powinno zostać wytępione.

Ktoś kurwa powie że mamy demokrację, ja przytoczę fakty, że od 60 lat rządzi nami ta sama lewica, tylko ludzie się zmieniają. I ktoś w 89' przesunął wskaźnik z "gospodarka centralnie zarządzana" na "gospodarka wolnorynkowa". Ktoś powie, że żyje się dobrze, ja przytoczę, że po rozmowie z moimi znajomymi 9 na 10 myśli o wyjeździe za granicę. Ja jestem tylko ciekaw, kiedy to wszystko w końcu pierdolnie. Kiedy ci narzekający 40 latkowie przed telewizorem wyjdą na ulicę by rozpierdolić rząd. Kiedy? Obawiam się że nigdy. Bo to pokolenie nie przywykło do zmian, nie umie o nie walczyć, tylko idą ślepo za pożal się boże solidarnością, która tylko przysłoniła oczy, że niby mamy wolność, że przywrócimy koronę Orzełkowi. Gówno prawda. Pan Wałęsa teraz siedzi i się opierdala. Po tym jak nawpierdalał na tych którzy naprawdę chcieli coś zmienić, tak naprawdę.

Mam kurwa dość. Mam 21 lat i nawet nie liczę, że moje pokolenie z tym swoim wyjebaniem na to co się dzieję wokół nas coś zmieni. Powstanie pewnie małoambitna partia młodych za kilka lat, która i tak szybko przyjmie schematy starych lewaków. Może następne pokolenie... ale mi to jebie. Sam świata nie zmienię, tego debila zacytowanego również. Pozostaję wyjechać z tego kraju, uczyć syna miłości do Orzełka i liczyć, że gdy on lub jego dzieci tu wrócą, będzie do czego wrócić.

Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy. Pozostaje wierzyć w historię, to, że tyle razy byliśmy na kolanach i się poddawaliśmy.

Jebać TVN, jebać TVP, jebać PO i ryżego chuja Tuska. Idę po kolejne piwo.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-05-10, 21:48 2
@up MCL, dostałbyś 10 piw, gdybym tylko mógł tyle postawić.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-10, 22:04
Jesli mowa o rewolucji, wewnetrzny sukces bylby mozliwy tylko dzieki sprawnemu zajeciu mediow, glownie TV i przemowa do narodu. Tylko tak moznaby bylo zmobilizowac znaczna grupe do dzialania. Jednak by cala akcja zakonczyla sie sukcesem, trzeba by bylo przyjac protekcje Rosji lub USA na ich warunkach, gdyz wrazie rewolty, wojska sprzymierzone szybko by wykonczyly rebelie. Co tu duzo pisac, ale system tak sie uksztaltowal, ze nie da sie go zlikwidowac tak latwo jak obalano monarchie ...
Zgłoś
Avatar
wangog 2013-05-11, 0:58
MCL napisał/a:


Naziści: im chodziło o żydów.



Nie chodziło im o żydów. Jeśli by tak było, to nie przesiedlaliby Polaków coraz to bardziej na wschód i nie sprowadzaliby swoich ludzi na ziemie opuszczone przez Polaków. Kwestia zydow była inna ale to Polacy byli jednym z głównych celów (rozwój terytorialny, gospodarka z która Polacy sobie nie potrafili poradzić, tania siła robocza).
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-05-11, 14:42
@Włodzimierz

Był socjalizm (też nie do końca...), ale kurwa potocznie mówi się, że w Polsce był komunizm bo blok wschodni dążył do jego utworzenia. Przypomne, że KPZR to Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego (poprzednie nazwy także odnosiły się do komunizmu), więc głosili idee komunistyczne, a socjalizm był drogą w budowie komunizmu. Chcesz porozmawiać na temat polityki i ideologii? Mam na ten temat sporą wiedzę i nie boje się dyskutować. Wiem, że ludzie z niskim ilorazem inteligencji mają problem ze zrozumieniem potocznego nazewnictwa i przypierdalają się do byle gówna, przykro mi z tego powodu. Pamiętasz może słynne zdanie Szczepkowskiej? Zacytuję:

Cytat:

Proszę państwa, 4 VI 1989 r. skończył się w Polsce komunizm



Tak kurwa, miała na myśli komunizm jako potoczne określenie dla ustroju panującego w Polsce od czasu zakończenia wojny do 89 roku. Tak samo jak na motocykl potocznie się mówi motor.

To może jeszcze bardziej uściślić nazewnictwo? Między innymi można poruszyć kwestię ustroju powojennego do czasu śmierci Stalina, dokładniej stalinizm i jego elementy w Polsce.

I kurwa nie spinaj się, nie wyzywaj od pajaców bo twarzą w twarz byś bał się do mnie nawet odezwać internetowy napinaczu. Tak na marginesie gratuluje idola z awaratu...
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2013-05-11, 18:52
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
S................k 2013-05-12, 0:59
Pajacu nick wziął się od Abdela z książki pod tytułem "Wrota Baldura", po prostu troche go zmieniłem, wkurwia ciapatych jak podpisuje się tym nickiem hejtując ich zjebaną religie. Lepiej przypierdolić się nicka niż rozpocząć rzeczową dyskusję, kolejny argument o niskim ilorazie inteligencji jaki posiadasz. Czas to skończyć bo dyskusje z idiotami nie mają sensu.
Zgłoś