18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Wrzuta z yt, tylko kilka zdję i urywki, ale gość się postarał więc wypada napisać
Autor: pisiorfx
/watch?v=-p1wL4ESGt4



Wiem, że film niepoprawny historycznie, że koloruje skurwysynów z rosji, ale to moje dzieciństwo i łza się w oku kręci. Może kiedyś w końcu pokolorują ten serial.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-01, 19:54
piwa nie dam bo pancerni w BW są najbardziej oryginalni i tylko bez kolorów film ma swój klimat, dzięki któremu jest tak zajebisty
Zgłoś
Avatar
kostek6666 2013-01-01, 19:59 1
daję piwko bo długo czekam na koloryzację tego serialu
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-01, 20:10
Pola Raksa byla w ścisłej czołówce Najpiękniejszych Polek 20 Wieku wybranych przez czytelników pewnego magazynu, nobilitujące, prawda? A najlepsze że przegrała z takimi mutantami chirurgii plastycznej jak Doda i Natalia Lesz
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-01, 20:11
Kocham Marusię od kiedy tylko ją zobaczyłem. Co ciekawe nie wiedziałem, że była ruda. Za to kocham ją jeszcze bardziej.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2013-01-01, 20:34
Pancerni ahhh mogę oglądać w nieskończoność widziałem wszystkie odcinki z 20 razy a i tak dalej jak widze je w tv to nie ma mnei dla nikogo . Widać zostało mi po dziaku który też ich uwielbiał .
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-01, 20:36 2
@bloodwar

Jak taki ideał jak Pola Raksa mógł przegrać z kimkolwiek? Przeciez to słowiańska bogini, która zeszła na Ziemię by uraczyć nas swoją doskonałą urodą.
Zgłoś
Avatar
sedes001 2013-01-01, 21:41
Koniec Świata napisał/a:

Kocham Marusię od kiedy tylko ją zobaczyłem. Co ciekawe nie wiedziałem, że była ruda. Za to kocham ją jeszcze bardziej.


To jak Tyś to oglądał? 100 razy było w serialu, że "ryszawo" i od tego się wzięła nazwa czołgu...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-01, 21:59
sedes001 napisał/a:


To jak Tyś to oglądał? 100 razy było w serialu, że "ryszawo" i od tego się wzięła nazwa czołgu...



Właśnie nie wiem jak mogłem to przegapić...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-01-01, 22:05
Herbatoholik napisał/a:

Takie TVP czy inni złodzieje zgarnęli by na tym sporo kasy, tylko, że nie ma się co łudzić, bo i tak nie pokolorują



Ale po co ? Te kolory mają swój urok jednak
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-01-01, 22:32
Cytat:

Pola Raksa byla w ścisłej czołówce Najpiękniejszych Polek 20 Wieku wybranych przez czytelników pewnego magazynu, nobilitujące, prawda? A najlepsze że przegrała z takimi mutantami chirurgii plastycznej jak Doda i Natalia Lesz
______________



jeżeli mamy być precyzyjni, to jest ona Białorusinką wychowaną w Polsce. Piękna kobita ...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-01-01, 22:51
ech... czlowiek by sobie sprowadzil jakas bialorusinke cy inna ukrainke. ale sie jebane wycfanily i bez willi i maybacha ciezko jakas sprowadzic. chybaze do sprzatania jakas staruche
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-01, 23:07
@mare30ks

Zgadzam się absolutnie. Coś w tym jest, że kobiety robią się jakieś takie wybredne. Miłość i bezpieczeństwo już im nie wystarczy. Teraz śnią o opierdalaniu się w centrach handlowych z kartą kredytową zaprocowanego mężusia. Jak już wytrzepią frajera z kasy to rzucają go dla bogatszego, albo dla jakiegoś figo-fago debila. Może trochę przesadzam, nie wiem...
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-01-02, 1:47
Pola Raksa? Być może, ale Marusia odpada przy Lidce. Nieraz mi mama opowiada o fali protestów młodzieży wywołanej młodym Kosem, który wybrał ruską Marusię zamiast polskiej, pięknej Lidki
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-04-07, 22:50
maly88 napisał/a:

A po co mają niby to kolorować? może jeszcze w 3D i HD. Czarno-białe ma swój klimat i tak ma zostać.


jak to po co? Na przykład ja bym sobie obejrzał w kolorze, bo w czarnobiałym nie widziałem i kolor mi nie przeszkadza. Ale nie zanosi się na to żeby mi się zachciało oglądać film o czterech facetach co jeżdżą czołgiem z psem
Zgłoś