18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
mlecz1323 2023-03-23, 14:12 1
pierdolona idiotka.. zamiast sie posatwić- chyba to lubi.... qrwa większa, to tam chaos powinna rozpętać tym szpagadziarom.
Zgłoś
Avatar
Kukabura 2023-03-23, 15:03 4
Jakby ktoś potraktował moją córkę w ten sposób to byłby następny film na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-03-23, 15:12 1
bardak napisał/a:

Ta jedna ma niezłą figurę jak na Swój wiek. Porządna terapia kutasem po zwieraczu i siadłaby na dupie.



swój* Po co napisałeś to dużą literą?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-03-23, 16:08
skywalker75 napisał/a:

Tak wyglądają Aborygenki, jeżeli ty na tym filmie widzisz Aborygenki , to równie dobrze można powiedzieć, że jesteś Żydem bo mieszkasz w Polsce. Zresztą kto cię tam wie



Ta w białym biustonoszu ma geny Aborygena, widać po nosie, ale na pewno nie jest to czysta rasa
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-23, 16:36 4
darek1234 napisał/a:

Mało wiesz o Aborygenach, więc się nie wygłupiaj takimi tekstami



Znowu ty? Ja pierdole ,zdecyduj się czy jesteś ekspertem od ruchu drogowego, żydów, aborygenów czy jeszcze masz jakieś talenty, którymi dopiero nas obdarzysz?
To, że z gówna kangura wydłubią sobie rodzynki na tym pustkowiu nie znaczy, że ewolucyjnie dotarli do okresu neolitu. Nawet czarnuchy w dzikiej dżungli strzelają z łuku, nad którym wiele wiosek Aborygenów wciąż prowadzi badania.
Jak tak cię kręcą czarne kolby to ich podziwiaj, dla mnie stoją gdzieś pomiędzy tym co pokazują w muzeum historii naturalnej a zwykłym czarnuchem płonącym w oponie.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-03-24, 6:28
Retsam napisał/a:

oby wasze corki tez to spotkalo hehe



Twoją też a jeśli nie masz/nie będziesz miał córki, to oby Ci jaja zwiędły na wiór a prostata się zwęgliła.
Zgłoś
Avatar
Ueizkvhwkzkx 2023-03-26, 0:08
danielusx25 napisał/a:

z taką masa to mogła by je połamać tamte wyglądają jak anorektyczki dobry zamach z listwy i ugnają sie te pizdy jak gałęzie



obawiam się że to z czym jedna podchodzi w 23 sekundzie to nóż, a z nożem nie ma dyskusji
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-03-26, 3:01
Bul_od_bytu napisał/a:

Znowu ty? Ja pierdole ,zdecyduj się czy jesteś ekspertem od ruchu drogowego, żydów, aborygenów czy jeszcze masz jakieś talenty, którymi dopiero nas obdarzysz?
To, że z gówna kangura wydłubią sobie rodzynki na tym pustkowiu nie znaczy, że ewolucyjnie dotarli do okresu neolitu. Nawet czarnuchy w dzikiej dżungli strzelają z łuku, nad którym wiele wiosek Aborygenów wciąż prowadzi badania.
Jak tak cię kręcą czarne kolby to ich podziwiaj, dla mnie stoją gdzieś pomiędzy tym co pokazują w muzeum historii naturalnej a zwykłym czarnuchem płonącym w oponie.



A dlaczego mam się decydować i sobie umniejszać, tata bił cię za nadmiar wiedzy?
Zgłoś