18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Oczywiście że tak. A ile przy tym radości.
Najpierw skrót:

Walka w całości:

Później odbyła się dogrywka.

Aż dziwię się że matka nie dostała.
Zgłoś
Avatar
neurocolin 2010-04-03, 14:27 2
Szczerze?? Do czasu w ktorym nie zobaczylem pana bez nogi to myslalem, ze Sterydowy Napinacz jest uposledzony...
Zgłoś
Avatar
A................x 2010-04-03, 14:31
SQT, tak racja, udają, ale czasem muszą przywalić, czasem serio boli. Ale co to zmienia? Tutaj kaskaderzy grają główne role, tyle się zmienia. A że czasem się potłuką... Taka praca:) Ogólnie to nawet fajnie się to ogląda jak już w pełni masz uświadomione, że to czysty teatr i nikt nikogo nie chce wykiwać, że jest inaczej. Ale i tak chociaż zwykły, prawdziwy box lepszy:)
Zgłoś
Avatar
Zaxil 2010-04-03, 14:33
Wiem w końcu że wchodzę na sadistica, ile by było nawet w tym prawdy xD
Zgłoś
Avatar
M................n 2010-04-03, 14:35 1
Hmm.. interesujące przedstawienie, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
A................x 2010-04-03, 14:36
Hehehe:D Na pierwszym filmiku, jak matka zza tej... ławki? No tego czarnego, machała i wrzeszczała to wyglądała jak by była bez dolnej części ciała, sam kadłubek O.o xD
Zgłoś
Avatar
koxen 2010-04-03, 14:45
Lesnar to CroCop, Niepełnosprawny to młodszy Emalianenko, Mamcia to Fedor. Wiecie co było dalej.
Zgłoś
Avatar
Styku 2010-04-03, 14:53
Proszę mnie tu jakiejś plewy o aparycji nierozgarniętego szympansa, co to 5 walk w MMA stoczyła, nie przyrównywać do Mirka!

Ale reszta się w sumie zgadza ;d
Zgłoś
Avatar
putINssie 2010-04-03, 14:53
i zarobił sobie pewnie chłopaczek na nową protezę...
Zgłoś
Avatar
JMP 2010-04-03, 15:08
Tell me, how does it feel to be alive?! Show me!
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-04-03, 15:59
taaa goście jak bija w ryja to tupią nóżka że niby dostał .... jak by się napierdalali neonówkami to okee
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-03, 16:47
a nie mieli jakichś kadłubków na stanie?
Zgłoś
Avatar
Człowiek Widmo 2010-04-03, 18:03
a później wychodowane na ustawianych walkach (h)amerykańskie bydło myśli że może kogoś skatować bez żadnych konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
bolszewik 2010-04-03, 20:40
widze że filmik jest tak wciagający że nikt nie zwrócił uwagi na genialny podklad w pierwszym filmiku oO
Zgłoś
Avatar
matamadeus 2010-04-03, 20:50
No Lamerz, nie jestem pewien tego co mowisz... Zapraszam do wpisania na google : brock Lesnar UFC
Pozdro
Zgłoś
Avatar
Dlaxo 2010-04-03, 22:38
Do wszystkich osób które coś do tego filmiku maja ,nie wiem czy zauważyliście ale jesteśmy na stronie www.sadistic.pl wiec i filmiki maja być sadystyczne a nie jak 80% nawet i zabawne...To że jest troszkę krwi to nie znaczy ze podchodzi to pod hard...Jak się wam to nie podoba to jeja.pl bo na portalach sadystycznych właśnie takie rzeczy powinno się znajdować.Wiem na głównej stronie jest ograniczenie i dobrze...Ale ten filmik jest dość ograniczony w krwi i w przemocy żeby się znajdować na głównej...

Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie