18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
GhostRider32 2015-06-11, 10:48
@Asuritt
Największym dowodem na brak wolności słowa jest to, co sam właśnie napisałeś Reszty nie mam siły komentować
Zgłoś
Avatar
goniec94 2015-06-11, 10:51
No i właśnie na taką mądrą dyskusję liczyłem gratuluje
Zgłoś
Avatar
z................x 2015-06-11, 11:07 1
@leszek8

podpisuję się pod tym co napisałeś, ale jak wiadomo dyktatury dzielą się na dobre i złe. chociażby libia, irak, wenezuela. w wenezueli chavez przez lata był dyktatorem, a potem wygrał wolne wybory z 80% poparciem. co do NWO oczywiście, że trzeba poświęcić pewne jednostki - warchołów, anarchistów i inne bydlęta. Nie wiem czy ja byłbym godny wejścia w ten nowy świat. Być może nie, ale czym jest jednostka wobec całego gatunku.
Zgłoś
Avatar
R................s 2015-06-11, 11:40 1
prawda jest taka, że większość ludzi jest głupia i potrzeba im bata nad głową bo inaczej będą wchodzić sobie nawzajem na głowy. Tak jest i nawet jeśli ich edukujesz to się tego nie zmieni dlatego ten pomysł po części jest dobry a po części też zły bo u steru zawsze może znaleźć się jakiś idiota z manią wielkości i będziemy mieć powtórkę z Egiptu gdzie faraon był sobie bogiem i mógł odjebać kogo tylko chciał.

Prawdziwym rozwiązaniem są prawa lokalne gdzie ludzie rządzili by się jak chcą poprzez wspólne pilnowanie prawa i wybieranie kar dla przestępców.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2015-06-11, 15:40
Taka jest natura człowieka. Mniejsze stada łączą się tworząc większe społeczności. I tak też będzie z nami prędzej czy później. Kultura zostanie zjednolicona w pewnym stopniu. Oczywiście będę z tym walczył wiedząc, że to walka z wiatrakami
P.S filmik chujowy
Zgłoś
Avatar
Rev81 2015-06-11, 15:45
Nie obejrzałem więcej, niż minutę. Mam ograniczoną tolerancję na głupotę.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2015-06-11, 15:51
co za stek bzdur, jeszcze 22 idiotów piwo postawiło... ech...
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2015-06-11, 15:57 5
Władza nad całym globem dzierżona przez jedną rękę? Koniec z ciągłymi kłótniami między skrawkami ziemi o różnych nazwach? Jedno prawo obowiązujące na całej planecie? Do tego jeszcze selekcja i eliminacja nieprzydatnych dla społeczeństwa jednostek? Moim zdaniem, taki porządek jest warty poświęcenia tej dzisiejszej "wolności", która zresztą i tak już jest mocno umowna. Obecny system to podział na kontynenty, podzielone na państwa, podzielone na województwa i tak dalej. Przez to dzielenie dzielonego, mamy tysiące władców, kombinujących jak tu dojebać innym władcom. Zamiast jednego, wspólnego, wielkiego celu (np. podbój kosmosu), mamy tysiące drobnych.

Taka władza absolutna wbrew pozorom nie mogłaby terroryzować swoich poddanych, ponieważ musiałaby się liczyć z niezadowoleniem ponad 7. miliardów chodzących wyrzutni kostek brukowych.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2015-06-11, 16:03 9
Uwielbiam te filozoficzne wynurzenia ludzi, których jedynym przeznaczeniem jest zapierdalanie do 67. roku życia za 2500 zł/miesięcznie
Zgłoś
Avatar
Convath 2015-06-11, 16:37 3
@ hfbnmiuytp
2500, ale brutto ^^
Zgłoś
Avatar
lebele 2015-06-11, 17:01


Tutaj macie test dźwięku
Zgłoś
Avatar
GreXiu 2015-06-11, 17:25
lebele napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=IgntGB9kTbk
Tutaj macie test dźwięku


a to nie była reklama mass effect 3?

co do teorii spiskowej:
1. to źle?
2. gówno prawda

jestem ekspertem, myślę, że wyczerpałem temat. Do zamknięcia!
Zgłoś
Avatar
Gołyniemiec 2015-06-11, 19:57
Mówta co chceta ale to ma syns.
Zgłoś
Avatar
Toblerone 2015-06-11, 20:11
Moje zdanie na temat JUTUBERÓW jest taki same jak na temat ludzi jarających się SRANGĄ.

JEBANE CIOTY!
Zgłoś
Avatar
Quovadis 2015-06-11, 20:12
"Nowa sztuczna religia"?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie