18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pve11 2019-03-14, 17:31
Hiroya napisał/a:

U nas na pierwszym miejscu są produkty zagraniczne ze względu na zagranicznych właścicieli sieciówek, więc co za tym idzie kasa spierdziela z kraju.



Problem leży w systemie w którym przyszło nam funkcjonować. Tutaj woli się dojebać podatków sieciówkom, zamiast zwolnić z nich polskich przedsiębiorców. Polska mentalność, mogę mieć źle byle sąsiad miał gorzej. Koniec końców za wszystko płaci nabywca, czyli konsumenci.
Dobrze że kasa nie spierdziela za wschodnią granicę przez masowe zatrudnianie ukraińców, bo Polacy nie chcą już zapierdalać na socjalne obietnice ich właścicieli.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-03-14, 17:37 1
co to za kutas?
Zgłoś
Avatar
MikeDuck 2019-03-14, 18:33 3
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

co to za kutas?



tfuj stary
Zgłoś
Avatar
volter3101 2019-03-14, 22:18 2
nowynick napisał/a:

sarkazm w jego głosie wyczułem, niemniej bez ostrzeżenia zablokowali pół miasta od strony alej Jerozolimskich jest główny wjazd z obwodnicy (tu pracuję, jak ja się kurwa wczoraj cieszyłem, że przyjechałem na rowerze), no i Żwirki i Wigury główną drogę z/na lotnisko. Nie dość nasmrodzili, nasyfili to teraz z tego śmieszkują. Jak im się rola nie opłaca to zawsze mogą pójść pracować jak wszyscy inni - ci którzy by zostali zajęli by się masowym rolnictwem i wszystkim by się opłacało...


Ale ty glupi jesteś
Idz jeździć tym rowerem
Zgłoś
Avatar
Drapichrust 2019-03-15, 0:20 2
Bardzo mnie się podoba wypowiedź pana. Chciałbym zobaczyć zdziwiony ryj dziennikarki.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-03-15, 7:34 2
gościu robi dobrą robotę, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-03-15, 12:36 1
No ciekawostka. Ja na mafie pośrednicze narzekam od 15 lat, a tutaj proszę, wreszcie ktoś się w temacie ruszył...
Zgłoś
Avatar
wirknc 2019-03-15, 12:41 4
Hiroya napisał/a:

Polecam obejrzeć film tego typa pt. "Zobacz jak Cie kroją markety" fajnie tłumaczy na jaką skale wprowadzane są produkty zza granicy a nasze rodzime Polskie blokowane. To wszystko odbija sie na naszym zdrowiu i portfelu więc w sumie nie ma co sie wkurzać że robią protesty, robią je również z korzyścią dla nas.



Koleś dobrze prawi. Rolnicy są ruchani na każdym kroku, i to również w naszym interesie rolnicy protestują. Zobaczcie na półki w takim lewiatanie.... tam praktycznie nie ma polskich warzyw i owoców. Dziwi mnie tylko że jak ktoś chcę zwrócić na to uwagę, to spotyka się z falą krytyki od rodaków...
Zgłoś
Avatar
wojtex12 2019-03-16, 22:44
wirknc napisał/a:

Koleś dobrze prawi. Rolnicy są ruchani na każdym kroku, i to również w naszym interesie rolnicy protestują. Zobaczcie na półki w takim lewiatanie.... tam praktycznie nie ma polskich warzyw i owoców. Dziwi mnie tylko że jak ktoś chcę zwrócić na to uwagę, to spotyka się z falą krytyki od rodaków...



Dobra, to może zlikwidujmy krus i niech każdy rolnik płaci zus tak samo jak większość Polaków. Jaka to sprawiedliwość że rolnik zarabiający 100-200 tyś rocznie płaci 300zl/msc, gdy człowiek z działalnością jednoosobową który zarobi 40 tyś rocznie ma płacić 1300 co miesiąc?
Zgłoś