18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
s................s 2017-09-01, 13:26 3
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Polaczki jak zwykle dalej swoje narodowa zazdrość, a jakby im dać 200 tyś (ba! 20tyś by wystarczyło) za zostanie twarzą jakiejś korporacji tudzież banku to zapierdalaliby podpisywać umowę aż by się dymiło za nimi



Wystarczyło 500 złotych, by byli skorzy oddać swój kraj w ręce bolszewików i Watykanu.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-01, 13:28 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

A te chuje mają bóle dupy, że se gościu zarabia będąc twarzą banku podczas gdy biedaki muszą robić po 13h za 6zł na h, zazdrość to dewiza tego narodu


Dodam od siebie, że to jest jeden z siedmiu grzech głównych. Nie ma to jak sposobem swojego bycia, zaprzeczać własnym wartością.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-01, 13:44 1
sanctusdiavolos napisał/a:

Wystarczyło 500 złotych, by byli skorzy oddać swój kraj w ręce bolszewików i Watykanu.



Chuj z 500+ ale oni uwierzyli, że nachodźcy będą chcieli do nas przychodzić, podczas gdy jak ich tu tylko ulokowano, to zaraz spierdolili (i chrześcijanie i muzułmanie, ta sama mentalność blisko wschodnia i afrykańska), bo zachodnie gospodarki oferują 10x więcej od polskiej
Zgłoś
Avatar
margor78 2017-09-01, 15:20 5
Uważajcie na tych skurwieli. Specjalnie się zarejestrowałem żeby was ostrzec. Ukąsił mnie 3 tygodnie temu blisko kolana. Po około chwili czułem straszne ciepło w głowie mroczki i po około 2 minutach padłem. Ocucili mnie juz w innym pokoju , miałem silne drgawki rąk i nóg, które trwały 2 godziny mimo zastrzyków i kroplówek. Myślałem że umieram i reszta ludzi z imprezy też. Nie widziałem jeszcze tak przerażonych ludzi. Prawie się przekręciłem gdyby nie karetka. W szpitalu przywieźli później jeszcze jednego kolesia którego ukąsił szerszeń ale on nie zemdlał. Nie mógł chodzić. Teraz już zawsze chodzę z adrenaliną i mam wizytę w szpitalu u alergologa.
Zgłoś