18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Insaner 2014-02-17, 15:12 5
Pseudointeligencja i źle rozumiana nowoczesność poglądów... . Obejrzałem całe trzymając się za głowę i trochę jestem tym przerażony. Nie można mówić, że płeć jest czynnikiem społecznym. Rodzimy się z chromosomami płci XX lub XY i to już jednoznacznie definiuje naszą przynależność do jednej z nich. Paradoksalnie to nawet narządy rozrodcze nie są tak istotne jak to. Przecież zdarzają się przypadki dzieci, które rodziły się z narządami zarówno męskimi jak i żeńskimi. Problem z akceptacją płci pojawiał się tylko, gdy lekarze (wybierając z reguły gorzej wykształcone) usuwali niewłaściwe, bo nie chciało im się robić kompleksowych badań. Były o tym jakieś filmy dokumentalne, nawet chyba na sadisticu. "Bohaterowie" tego spotu reklamowego mówią o płci jak o jakiejś narzuconej przez społeczeństwo roli, ale ona właśnie taka była, jest i będzie - nikt nie ma problemów z akceptacją tego zjawiska, bo normalne jest to że mężczyzna zachowuje się po męsku, a kobieta kobieco. Naturalnie zdarzają się zniewieściali mężczyźni, oraz babochłopy, ale nawet oni (o ile są zdrowi psychicznie) nie twierdzą, że są innej płci niż się wydaje. Szkoda, że ostatnio stało się modne narzucanie większości poglądów mniejszości. Znajdzie się zawsze kilka osób z zaburzeniami psychicznymi. Podnoszą raban, tworzą swoje chore ideologie usprawiedliwiające ich odmienność, afiszują się z nimi w mediach i zarzucają zwykłym ludziom zacofanie. Nie zapominajmy, że znakomita większość ludzi na naszej planecie nie ma problemu z akceptacją swojej własnej seksualności i płci. Ten niewielki procent żyjący w swoim wyimaginowanym świecie powinien tam zostać i się nie udzielać publicznie, bo sami sobie przynoszą wstyd.
Zgłoś
Avatar
Qbeecheck88 2014-02-17, 15:41
Kurwa , Ukończyłem studia mam prace , chciałem sie spełniać zawodowo , Ale kurwa nie , bo jak widze że ten swiat sie zaraz wykurwi a wykurwi sie na pewno . To mam ochote pierdolnąć tym wszystkim i tępić tagie załgane plugastwo które kurwa z nudów wymyśla jakieś popierdolone tezy na temat człowieka , Kurwa facet to facet , laska to laska , Już kurwa żeby sie nie pomylić to wymyślono tam na górze coś takiego jak Penisa i cipe która nie ma ani jednego wspólnego punktu podobieństwa .no prócz lokalizacji !! za niedługo kurwa bedą sie rozwodzić nad tym czemu sramy dupą , przecież dupa ma swoje uczucia i całe życie była traktowana stereotypowo jako cześć ciała służąca do srania .

No ja pierdole !!

Kurwa ide zapalić a miałem kurwa nie palić !
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2014-02-17, 16:20
Cytat:

Kurwa ide zapalić a miałem kurwa nie palić !


Ty, weź poczęstuj... :c
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-17, 16:41
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2014-02-17, 17:11
Aż się łezka w oku kręci, gdy czytam większość komentarzy. Jestem z Was dumny, Sadole! Do gazu z pojebami.
Zgłoś
Avatar
maryjanos 2014-02-17, 17:26
kurwa, jacyż oni są ograniczeni
Zgłoś
Avatar
dorian7171 2014-02-17, 17:27 2
i tak ma kurwa być
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2014-02-17, 18:37
Ale kurwa jak to???
Jak można być tak masakrycznie tępym i zjebanym na umyśle?
Kurwa mać cała natura dzieli się na samca i samice a te piździ mózgi nagle jakiegoś wyboru by dokonywali. Zaraz będzie żeby na jednym kolanie robić cipę a na drugim chuja. Samowystarczalność jak jasny chuj.
Zgłaszam się na tą misję na Marsa bo na tej planecie to już takie posranie, że po uszy w gównie chodzimy a niektórzy twierdzą, że to stokrotki.
Nie no po prostu kurwa no nie.
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-02-17, 19:27
czym jest płeć? wypowiada się nietknięta kutasem szczuka, pedały, transwestyci i inne pojeby. Ich się pytać czym jest płęć to jak pytać tuska o obietnice wyborcze.
Zgłoś
Avatar
siuwares 2014-02-17, 19:30
jebane lewaki
Zgłoś
Avatar
Raveloops 2014-02-17, 19:59
Ja pierdole, właściwie, to chuj mnie obchodzą te pedałki i reszta homo-zjebów... Chcą sobie rowy czyścić kutasami, to prosze bardzo, droga wolna, ale to, że się tak z tym obnoszą i "zapraszają" do tego normalnych ludzi, to już przegięcie. Zbyt mały wybór partnerów mają, czy ki chuj, że na siłe próbują wcisnąć innym pedalstwo ?
Wujek Adolf z kuchenką by się przydal...
Zgłoś
Avatar
dzarul 2014-02-17, 20:22
Brak słów na tych "mędrców"
Zgłoś
Avatar
wojtekj1204 2014-02-17, 20:31
O kurwa, czarny pedał!
Zgłoś
Avatar
Cenzorek 2014-02-17, 20:40
Idea, za którą się podąża powinna być wielka, szczytna czy w ogóle przemyślana, a nie wywodzić się z czyjejś słabości bądź choroby psychicznej.

Na tym filmiku jest banda ludzi z problemami i planem skomplikowana życia w społeczeństwie bez żadnego sensownego rozwiązania. Narzucenie swojego punktu widzenia innym, a do tego ingerencja w sposób wychowywania ich dzieci to czysty egoizm. Tolerancja tego typu treści jest prowadzi do przyzwolenia, więc na każdym kroku należy powiedzieć stanowcze NIE!
Zgłoś
Avatar
slimac 2014-02-17, 23:44
A mnie wkurwia, że w tym kraju gada się o takich pierdołach zamiast o ważnych rzeczach znajdźcie mi inny temat gdzie jest 60 komentarzy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie