18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
głodny_toster 2012-07-16, 20:14
Alfa i Omega napisał/a:

Rzygam już tymi żałosnymi próbami wyśmiania BongMana przez tą bandę pseudointeligentów. Gdzie jest opcja "Zgłoś post!" ja się pytam, no gdzie?!



U cygana w dupie:D Musisz wsadzić głęboko w dupę i poszukać punktu "G"
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-07-16, 20:22
Ten dowcip w porównianiu do tych żałosnych wrzucanych na sadistica nie był zły, a nawet był świetny.
Zgłoś
Avatar
KlotorKurwa 2012-07-16, 22:38
BongMan jest już taki sławny, że zaraz zacznie wstawiać filmiki na youtube jak grażyna żarko, albo pani basia, jeden dobry pomysł i kieszonki sie napełnią;D
Zgłoś
Avatar
buciah5n1 2012-07-16, 22:53
No Panie BongMan, ładna riposta, podoba się.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-07-16, 23:11
fantomasik napisał/a:



U cygana w dupie:D Musisz wsadzić głęboko w dupę i poszukać punktu "G"



Albo jesteś tak prymitywny albo złamałeś przy rejestracji punkt 2.2 II rozdziału Regulaminu tego portalu ; f
Cytat:

2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Podanie nieprawdziwego wieku w celu uzyskania dostępu do działu dla dorosłych skutkuje blokadą konta.

Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2012-07-17, 1:27
Nie rozumie jakie wg Was żarty są teraz śmieszne... Dla Was każdy kawał to gówno i suchar i musiał go wymyśleć BongMan...
Zgłoś
Avatar
motylski 2012-07-17, 11:11 1
zobaczyłem filmik uśmiechnąłem się, zobaczyłem napis i najlepszy komentarz - uśmiałem się jak nigdy
Zgłoś