18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Polski Benny Hill, poseł - Franciszek Sterczewski



Za źródłem: "Przed chwilą poseł Franciszek Sterczewski wszedł z pomocą rzeczową na polanę oddzielającą nas od przetrzymywanych osób. Został otoczony kordonem policji. Usiadł na ziemi. Czekamy na rozwój wydarzeń" - poinformowała we wtorek wieczorem Fundacja Ocalenie, której przedstawiciele pomagają uchodźcom przebywającym na polsko-białoruskiej granicy."
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27490855,fundacja-ocalenie-posel-sterczewski-zatrzymany-przez-zolnierzy.html#s=BoxMMt2

Sytuacja odnosi się do koczujących po Białoruskiej stronie granicy sprowadzonych przez białoruskie biura turystyczne azjatów i afrykańczyków którzy wykupili specjalne wycieczki których główną atrakcją jest nielegalne przekraczanie granicy UE na Litwie, Łotwie, bądź w Polsce. Lewactwo wyje i się ośmiesza, ale to temat rzeka...
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-08-25, 0:11 17
@up
a wiesz ze ci uchodzcy to nie sa tacy glupi. jak tylko ich wpuscisdz to dokumenty i paszporty pogubia albo nawet przy skladania wnioskow o azyl powiedza ze im przemytnicy dokumenty zabrali... i gdzie wtedy takich odeslesz jak nie znasz ich kraju pochodzenia ??
Moi drodzy, to nie sa juz lata 90siate, to robactow z 3ciego swiata doskaonale wie jak sie na zachod dostac i jak manipulowac systemem zeby ich stad nie wyjebali
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-25, 0:20 3
Adam_WKLADAM napisał/a:

@up
a wiesz ze ci uchodzcy to nie sa tacy glupi. jak tylko ich wpuscisdz to dokumenty i paszporty pogubia albo nawet przy skladania wnioskow o azyl powiedza ze im przemytnicy dokumenty zabrali... i gdzie wtedy takich odeslesz jak nie znasz ich kraju pochodzenia ??
Moi drodzy, to nie sa juz lata 90siate, to robactow z 3ciego swiata doskaonale wie jak sie na zachod dostac i jak manipulowac systemem zeby ich stad nie wyjebali



To odesłali by ich na Białoruś, skąd jak nam wiadomo dokumenty uchodźcy mają. Czyli mają kraj, który udzielił im schronienia. Tylko jest za daleko od zachodu
I za mały socjal.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-08-25, 0:30 5
Anosa20 napisał/a:

Zgodzę się co do jednego. Powinni od nich te wnioski o azyl przyjąć, pomóc im. Zrobić myk, wnioski o azyl odrzucić a uchodźców odesłać do domu. I nie było by problemu. A obecnie to jedna wielka farsa. Zaraz ci koczownicy zaczną umierać. I będzie kłótnia gdzie pochować truchła?



Trupa można przyjąć martwy terrorysta to dobry terrorysta zawsze można pomóc im trafić do piekła paląc ich truchło z wieprzowym odpadem z produkcji kotletów dla maka
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-08-25, 1:23 9
niech ich kurwa wezmie do siebie do domu bo pewnie go stac. i niech podpisze sie ze bierze za nich odpowiedzialnosc prawna
Zgłoś
Avatar
Silentlog 2021-08-25, 3:18 4
Anosa20 napisał/a:

Szkoda, że nie ma momentu wywrotki pogranicznika, którego przegonił ów poseł...
Ten filmik ładnie obrazuje jak dobrze przeszkolone są służby odpowiedzialne za ochronę granic i nie tylko.



Debil jest posłem, gdyby pogranicznik nie bał się że pójdzie siedzieć za naruszenie nietykalności objętego immunitetem posła to w kilka sekund by go usadził na ziemi...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-08-25, 4:46 4
Halman napisał/a:

jak widzę słowo "fundacja" to już wiem że ktoś ma pomysł jak wyłudzać od idiotów ich pieniądze.. a po za tym oczekuję zaraz shitstormu



Te wszystkie fundacje żydy finansują, w ten sposób rozpierdalają i jątrzą tam, gdzie jeszcze nie rządzą.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-08-25, 5:56 4
Ja bym go wyjebał do nich i nie wpuścił spowrotem. Niech zapierdala na białoruś.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-08-25, 7:22 10
Powiem po raz kolejny pis nie rządzi bo są fajni oni rządzi bo mamy takich kurwa pierdolonych zjebów i cyrkowców w Opozycji jeszcze tej cipy jshhiry brakuje.
Zgłoś
Avatar
K................s 2021-08-25, 7:28 1
Jak się całe życie pilnowało pomnika smoleńskiego żeby przypadkiem nie doszło do "styku hulajnóg" to się potem można pogubić w prawdziwym zadaniu .
Zgłoś
Avatar
Jarokwakin 2021-08-25, 7:57 4
Toż to gotowy spot wyborczy PISu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-08-25, 7:57 3
Anosa20 napisał/a:

Zgodzę się co do jednego. Powinni od nich te wnioski o azyl przyjąć, pomóc im. Zrobić myk, wnioski o azyl odrzucić a uchodźców odesłać do domu. I nie było by problemu. A obecnie to jedna wielka farsa. Zaraz ci koczownicy zaczną umierać. I będzie kłótnia gdzie pochować truchła?



Nie, nie powinni, Białoruś jest pierwszym krajem do którego przybyli i to tam mają obowiązek ubiegać się o azyl.
Zgłoś
Avatar
NarodowySkinhead 2021-08-25, 8:01 11
Anosa20 napisał/a:

Szczerze mówiąc, też się dziwię, że go nie zastrzelili. Gdyby dostał się na stronę Białoruską to tamtejsze służby nie miały by z tym problemu



Ależ bym kwiczał, gdyby pozwolili mu przejść ale nie wrócić i by siedział z tymi ciapakami XD
Zgłoś
Avatar
notak 2021-08-25, 8:16 8
co tu komentować, PIS mnie wkurza, ale gdy patrzę na tych oszołomów z opozycji to wiem, że nie mają szans w wyborach,
zresztą, zawsze tacy byli, gimba nie pamięta
Zgłoś
Avatar
~DMT 2021-08-25, 8:24 2
Specjalnie się tam pofatygowałem, straż graniczna wie co robi...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-08-25, 8:32
Urosło KO w sondażach i zrównali się z PIS.
Wystraszyli się, że mogą dojść do władzy, to robią akcję "10% w dół".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie