18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Arthur321 2013-07-31, 10:36 2
Apeluje o odsłonięcie twarzy! Nienawidzę takich kurw
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-31, 10:45 1
Ryje pozasłaniane, żeby mogli się czuć bezpiecznie jak wyjdą po 24h z dołka i nie zostaną ukarani, bo w poprawczaku by się tylko pogorszyli.
Zgłoś
Avatar
Karaczimba 2013-07-31, 10:59 1
po mojemu to nie byla kobieta tylko metal co lezy za trawa, a jak to kobieta to pewnie zarazila ich wenera i sie nalezalo (ale to nie kobieta)
Zgłoś
Avatar
braknicku 2013-07-31, 11:09 2
A pewnie jeden z drugim wyjdzie na miasto w pojedynkę to musi pampersa wsadzać w spodnie bo inaczej majtki obesra ze strachu.
Zgłoś
Avatar
mordarca123 2013-07-31, 11:19 1
To teraz taka sytuacja:)
Przykładowo ta panna połamała twoją 12 letnia siostre....
Albo Cie zdradziła skompromitowała cię np w internecie jakimiś filmami czy zdjęciami .

To teraz szacun koledzy wkońcu równouprawnienie
Zgłoś
Avatar
enjoy7 2013-07-31, 12:00 2
Jakbym kurwa wleciał w to towarzystwo to nic by ze skurwieli nie zostało.
Zgłoś
Avatar
heyah077 2013-07-31, 12:14
uciekaj suko !!!
Zgłoś
Avatar
pocologin69 2013-07-31, 12:16 4
djoshin napisał/a:

huj... mimo że nie raz się napierdalałem ze cwaniakami i dobrze mi to wychodziło nawet to lubiłem to czas zainwestować w jakiś zajebisty gaz obezwładniający i teleskop.Po kiego ciula narażać swoje zdrowie jak można kutasowi prysnąć w mordę ,dać parę butów na klawiaturę i niech mi nikt nie pierdoli że nie kopie się leżącego...chuja prawda to nie jest walka na ringu ze sędzią i gdzie po walce następuje uścisk dłoni okazując szacunek rywalowi .te kutasy na ulicy chcą twojej krzywdy i widoku jak cierpisz a jakby mieli kosy i parę razy jebnęli w bebechy jak miało to miejsce niedawno w krakowie co wtedy?? albo ty albo oni prawo dżungli ten filmik najlepiej to ukazuje że są bezwzględnymi skurwysynami i lubią sprawiać komuś ból wiec trzeba na nich wyciągnąć mocniejsze argumenty by nie mieli czasu na zastanowienie się co jest grane gaz w oczy szybki teleskop w łeb i butować gnoja



A potem dostaniesz wyrok za przekroczenie obrony koniecznej. Witamy w Polsce

Powinna być taka opcja, że jak ktoś Ciebie zaatakuje to masz prawo go zajebać (jeśli dasz rade) i chuj.
Zgłoś
Avatar
bleta 2013-07-31, 12:22
THIS IS SADISTIC!

a poza tym,banda ch*jca
Zgłoś
Avatar
TomekF06 2013-07-31, 12:55
czystym skurwysyństwem to było urodzenie takiej pizdy ktora sie nie umie obronić przed takimi leszczami!!!
Zgłoś
Avatar
Piotrusisko 2013-07-31, 13:09
je***e ku**a ci**y. Takie piz*y to bym do murzyńskiego gej klubu wrzucił żeby ich wyd**cyli.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-07-31, 13:19
Przecież nie trzeba być żadnym psychologiem, żeby widzieć że "sprawcy i ofiara" się znają. Nie widzę tylko czy to jakaś ciota czy dziewczyna, bo chujowa jakość filmu.

Tak to wygląda, jakby oni odebrali coś co być może powinni otrzymać wcześniej, i przy okazji wypłacili parę karnych klapsów na przyszłość za zwłokę.

Z tego filmu nie wynika za co cipka dostała klapsy, więc nie napinajcie się jak baranie jaja. Nie każdy bity jest niewinny.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-07-31, 13:54 1
TomekF06 napisał/a:

czystym skurwysyństwem to było urodzenie takiej pizdy ktora sie nie umie obronić przed takimi leszczami!!!



Ale teraz to żeś dojebał co za debil.

chcesz mieć drugie niemcy gdzie same 90kg Helgi chodzą?

Chuj z tego że może coś im zrobiła, jeżeli już to mogli jakoś inteligentniej to rozwiązać, a nie we dwóch napierdalać po pysku. Jeden koleś by wystarczył, mógł sprzedać plaskacza, dwa i by dziwka zrozumiała, ale nie... oczywiście drugi musiał dodać coś od siebie, z zamkniętej pięści, z kolanka - jak dziwki bez honoru.

Jebana patologia, która cała powinna siedzieć w getcie i tyle.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-31, 15:10 2
mordarca123 napisał/a:

To teraz taka sytuacja:)

Przykładowo ta panna połamała twoją 12 letnia siostre....

Albo Cie zdradziła skompromitowała cię np w internecie jakimiś filmami czy zdjęciami .



No tak, to trzeba brać kumpla, bo samemu się panience nie da rady najebać. Jest w tym jakaś logika.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-07-31, 15:15
Reakcja Erica Forrestera na to ,że jego żoną jest jego córka Brook Logan
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie