18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Czyszczenie mieszkania
cripkillah • 2013-07-08, 15:23
Z opisu na YT wynika, że jakichś dwóch typków razem z kobietą zabarykadowali się w mieszkaniu jednego z budynków.
Grupa która wbija do budynku to "Otriad Mobilnyj Osobogo Naznaczenija" czyli OMON.
Na początku nudy... wróg oddaje dzieci w bezpieczne ręce, dzieci są transportowane podnośnikiem.
Śmiało można przewijać do 1:25
Wgląd na ciała 3:45



Nie ma krwi, tylko kilka trupów, więc raczej się nie nadaje na harda.

Swoją drogą, wchodzą z niezłym pierdolnięciem
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2013-07-08, 22:04 3
Wydaje mi się, że ciała leża w mieszkaniu na parterze (tuż za oknem trawa), a filmik pokazywał akcję z mieszkaniem na piętrze...
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-07-08, 22:10 16


Łódź, kurwa
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2013-07-08, 22:16
@up nie wiem co Ci nie pasuje. To a film wyzej to dwie rozne sprawy. Tamci mieli bron, mogli zrobic spora krzywde, a w Łodzi to zwykle pizdy z nozami kuchennymi i zanikiem szarych komorek.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-07-08, 22:18 1
Ja lublu OMON
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-07-08, 22:58 2
Nie pierdolą się w tańcu... chociaż znając ruskich wcale bym się nie zdziwił gdyby wysadzili cały budynek
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-07-08, 23:50
Jak ja lubię oglądać takie akcje, już raz tu był filmik jak ruscy wchodzili na pełnej kurwie w identycznej sytuacji. Mam wrażenie, że oni się nie pierdolą w tańcu i tak właśnie powinno być!
Zgłoś
Avatar
w................s 2013-07-09, 0:18
@cherry007 Znają się na tym, już to kiedyś robili.
Zgłoś
Avatar
dzonnyb 2013-07-09, 0:20
@nemiroff
Cytat:

jakby kto nie wiedzial co za koles na koncu pierdoli - to ojciec tej suki ktora polegla razem z nimi, namawia ja do oddania dzieci


Nie namawiał do oddania dzieci tylko do poddania się. Najwidoczniej, tak przynajmniej wywnioskowałem, że faktycznie były to jakieś czeczeny i tą kobietę zwerbowali do swojej grupy. A z resztą ojciec też ma jakiś taki dziwny gruziński akcent.
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-07-09, 1:46
trebeter napisał/a:


Łódź, kurwa



Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-07-09, 2:15 1
Gus napisał/a:

@SethNecromancer

Prawda, piękne AKS-74 w śliwkach, pewno nawet pierwsza seria w tych "kolorkaach"

OMON nawet PKMy targa ze sobą, nie boją się również sypać z granatników GP-30, a ekipy "wejścia" mają na stanie systemy na patron 9x39 (SR-3, WSS, AS-WAŁ, 9a91 etc). Gdyby mogli, to by tam BTRem wjechali i 50 pestek 14.5mm by wpakowali per łeb.



Zgadzam się. Niestety w tego typu akcjach (osiedla, podrzędni handlarze bronią) nieczęsto widać broń kalibru 9x39, zwłaszcza w tych uboższych oddziałach.

Natomiast GP-30 to dla nich czasami to tylko słaby zamiennik dla RPO-A Trzmiel.
Zgłoś
Avatar
konrad290991 2013-07-09, 9:34
Jak puka OMON do drzwi?
.
.
.
.
.
.
2 razy o rynnę, raz o parapet

1.48
Zgłoś
Avatar
Hollo 2013-07-09, 10:35
Za to wlasnie lubie Rosjan, nikt sie nie pierdoli.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-07-09, 12:52
@dzonnyb
jak sie nauczysz rosyjskiego to wtedy niech Ci sie wydaje:D akcje dzieje sie w chasawjurcie (stolica dagestanu) - wiec do gruzinskiego akcentu mu daleko.
2. namawia do oddania dzieci bo wiedzial, ze omon bedzie ich szturmowal i tutaj 3 - babka byla zona jednego z terrorystow, tak samo jak on powiazana z bojowka wiec zywcem nikomu nie byla potrzebna.
any questions?
Zgłoś
Avatar
klint0n 2013-07-09, 17:00
Chuj mi bluzę z adka podpierdolił...zajebie.
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-07-09, 22:24
Cytat:

w sumie już widzę po trupach i brodach...pewnie jakaś czeczenia czy tam inguszetia, ciapate ch*jstwo generalnie. dobrze ze nie wzieli ze soba do j***nego allaha dzieci.
jakby kto nie wiedzial co za koles na koncu pie**oli - to ojciec tej suki ktora polegla razem z nimi, namawia ja do oddania dzieci.



Czy to ma znaczenie? Inguszetia/Dagestan/Czeczenia/ wiocha pod Petersburgiem czy Moskwą? Widziałem na liveleaku takie akcje zarówno odwetowe, jak i polowania na płotki z gatunku handlarzy bronią, narkotykami, ludzmi...przy życiu na jakis czas w miare możliwości (huehuehuehue) zostawiają grube ryby tylko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie