18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
baronturbina 2021-11-26, 14:36
Szarik napisał/a:

Gdzie te kurwy już taką zimę jesienią mają?


Jakucja. Płynny propan tam zamarza
pl.m.wikipedia.org/wiki/Jakucja
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-11-26, 14:45 1
Dobrze że poprawił tylnym kołem bo jeszcze by przeżyła tępa baba.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-11-26, 17:16
Figlarz_ napisał/a:

Ja myśle, ze wina się dzieli miedzy głupia baba, a kierowca. Jak prowadzisz jakikolwiek pojazd, to musisz sie chyba upewnić, ze nic przed toba nie ma, prawda? A nie jebac na pałę „bo mam wielki wóz i mogę wszystko”.



Zobacz filmik lepiej raz jeszcze. I sprawdź ile razy baba spojrzała w stronę ładowarki aby upewnić się że nic nie jedzie. Dobrze że jest to nagranie z kamery na obronę kierowcy który może odrobinę winy ma taką odrobinę jak te 2 sekundy co mógł zauważyć niedoszła ofiarę. Ale na pewno nie pół na pół.
Zgłoś
Avatar
majkel868 2021-11-26, 18:32 1
Babababazpl napisał/a:

Wina należy po stronie bezdennie głupiej baby. Zawsze należy się upewnić, czy kierujący wysokogabarytowym automobilem z umieszczonym wysoko siedziskiem i kilkoma ślepymi punktami nawiąże z tobą kontakt wzrokowy. To, kurwa, nie osobówka, gdzie kierowca ma głowę niżej niż przechodzień.



Yyyy chyba nie. Baba była głupia, ale o ile dobrze pamiętam to operator takiego sprzętu, jeżeli coś wiezie i nic nie widzi - ma obowiązek jechać tyłem.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-11-26, 20:07
majkel868 napisał/a:

Yyyy chyba nie. Baba była głupia, ale o ile dobrze pamiętam to operator takiego sprzętu, jeżeli coś wiezie i nic nie widzi - ma obowiązek jechać tyłem.



Trasa, bo jadąc tyłem kilkaset metrów i patrząc przez ramię będzie widział więcej...

majkel868 napisał/a:

Yyyy chyba nie. Baba była głupia, ale o ile dobrze pamiętam to operator takiego sprzętu, jeżeli coś wiezie i nic nie widzi - ma obowiązek jechać tyłem.



Miało być Taaaa, autokorekta...
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2021-11-27, 6:28
Figlarz_ napisał/a:

Ja myśle, ze wina się dzieli miedzy głupia baba, a kierowca. Jak prowadzisz jakikolwiek pojazd, to musisz sie chyba upewnić, ze nic przed toba nie ma, prawda? A nie jebac na pałę „bo mam wielki wóz i mogę wszystko”.



Wbila mu pod kola, a ty pierfolisz o winie kierowcy?
Matko kochana.
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2021-11-27, 13:02 1
Widzę, ze jest tu paru takich, co to w życiu kierowali tylko hulajnoga i rowerem (need for speed się nie liczy), a zgrywają znawców wszystkiego, niczym prowadzący dzień dobry TVN.

Czy wy rozumiecie, ze kierujący takim niestandardowym pojazdem ma zajebany OBOWIĄZEK widzieć, gdzie jedzie. Nie może sobie popierdalac beztrosko droga przed siebie, bo to przecież droga i po drodze jeżdżą pojazdy, to czemu ma tak nie śmigać. W razie pojawienia się czegokolwiek, czy to człowieka, samochodu, zwierzęcia, kurwa jebanego bojlera na środku drogi, musi to widzieć. To, ze baba mu się wpierdolila na droga jak skończona idiotka, nie znaczy, ze wina leży w 100% po jej stronie. Gdyby kierowca tego dużego chuj wie czego prowadził zgodnie z obowiązującymi zasadami i logika, nie miałby baby na sumieniu, bo do takiego przejechania by nie doszło.

Idąc waszym genialnym tokiem rozumowania - jak cofam samochodem na ulicy, to mogę śmiało rozjeżdżać ludzi, „bo się po drodze nie chodzi, a ja nie miałem prawa tych ludzi widzieć”, czy jednak powinienem zachować ostrożność? Widzę, ze wg. was opcja A jest prawidłowa.

A potem mamy kurwa takich idiotycznych wypadków masę, bo ludzie nie potrafią używać mózgu.
Zgłoś
Avatar
M1Cro 2021-11-28, 18:46
ZaSwojePiję napisał/a:

Wbila mu pod kola, a ty pierfolisz o winie kierowcy?
Matko kochana.



W 100% odpowiedzialność ponosi kierowca. Wiem bo mam ukończone kursy na operatora takich maszyn.
Zgłoś