18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Da się? Da się.
~Velture • 2018-09-05, 7:52
Kurwa mać bez kitu albo baba albo 70+ dziadek...
Sam dźwięk mnie boli od patrzenia

Bez jaj i na poważnie - po pijaku sebusie by dali radę.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2018-09-05, 21:10 1
Zupełnie jak mój sąsiad. Dzięki swojej jeździe ma po metr miejsca na parkingu wokół swojego złotego seicento. Każdorazowe otwarcie drzwi jego oraz jego żony, kończy się głośnym jebnięciem w za blisko zaparkowane auto. Nieświadomi parkujący koło nich mają dużo wizyt u blacharzy...

Dodam jeszcze, że po każdym powrocie z wypadów poza swoje miejsce żerowania, wracają z nowymi nabytkami w postaci rys i obić na bolidzie. Dziadek ma koło 80 i słyszałem że ma zamiar nabyć nowe auto Fiata Pandę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-05, 22:00 2
tigerqaz napisał/a:

Zupełnie jak mój sąsiad. Dzięki swojej jeździe ma po metr miejsca na parkingu wokół swojego złotego seicento. Każdorazowe otwarcie drzwi jego oraz jego żony, kończy się głośnym jebnięciem w za blisko zaparkowane auto. Nieświadomi parkujący koło nich mają dużo wizyt u blacharzy...

Dodam jeszcze, że po każdym powrocie z wypadów poza swoje miejsce żerowania, wracają z nowymi nabytkami w postaci rys i obić na bolidzie. Dziadek ma koło 80 i słyszałem że ma zamiar nabyć nowe auto Fiata Pandę


Człowieku moja ciotka tak katuje sprzęgło, że jak musiałem ostatnio jej autem pojechać coś zrobić to kurwa mać ja pierdolę.
Ja się śmieję, że koniec sprzęgła a auto ma ledwo 86k przebiegu. podjazd pod WZNIESIENIE to ona 5tyś obrotów i na półsprzęgle zapierdala grubo.
Śmiałem się z tych filmików jak goście katowali sprzęgło a ona nie lepsza.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2018-09-05, 22:53
Witamy nowego użytkownika internetu.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2018-09-06, 20:47
Tak mi się skojarzyło...
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2018-09-06, 22:44
Skojarzyło mi się z typową gadką motywacyjną niejednego "guru" motywacyjnego, samorozwoju itp... "trzeba obrać sobie cel" Tak się w korpo realizuje cele
Zgłoś