18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Da się
Kriski • 2022-02-19, 14:30
Toyotą w górę



Jeepem z powrotem

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-02-19, 20:49
xXx5226 napisał/a:

Jak mam obstawiać to ten sam tekst rzucił twój stary na widok kondomów i przez to wszyscy musimy się męczyć z Tobą.



pro_avenger napisał/a:

Obstawione to miała twoja matka dziury czarnymi kutasami mulacie.



W piśmie napisano: i pizdocyklista stanie przeciw pizdocykliście i będą obrażać matki swoje, a ich pizdorynki rdzą się pokryją i sąsiedzi ich z ulga odetchną.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-19, 21:36 5
Maras0803 napisał/a:

To dawaj tym jeepem 250km/h po autostradzie... Po chuj porównywać SUV-y z terenówkami?



Bo SUV to nieudana imitacja terenówki. Wygląda pokracznie, zajmuje w chuj miejsca na parkingu. Zamiast SUVa wolałbym kupić jakiegoś sedana, co się prezentuje, a nie napompowaną wydmuszkę o gracji i prezencji Geslerowej, Wellmanowej albo Grycanki.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-02-19, 21:49 3
Maras0803 napisał/a:

To dawaj tym jeepem 250km/h po autostradzie... Po chuj porównywać SUV-y z terenówkami?


Po chuj to krasnal ma brodę.
Zgłoś
Avatar
Behemot 2022-02-19, 23:20 5
radek225 napisał/a:

Bo SUV to nieudana imitacja terenówki. Wygląda pokracznie, zajmuje w chuj miejsca na parkingu. Zamiast SUVa wolałbym kupić jakiegoś sedana, co się prezentuje, a nie napompowaną wydmuszkę o gracji i prezencji Geslerowej, Wellmanowej albo Grycanki.



Chuja się znasz w takim razie na autach , SUV to nie van , ani nie crossover, SUV to hybryda terenówki (rama, tylny most, reduktor, podwyzszone zawieszenie) z osobówką (kombiakiem), SUV to auto które ma sobie radzić w LEKKIM terenie i dobrze na szosie, zwłaszcza w głębokim śniegu (do 40cm), pozatym z każdego SUVa można zrobić terenówkę (przez instalację gotowych kitów, mody, "zmoty" (przekładki podzespołów od innych aut), zaś nie z każdej terenówki zrobisz auto szosowe (za miękkie zawiasy).

A twój sedan jest jebaną imitacją limuzyny dla biedusów.
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-02-20, 0:05 3
Zbysław napisał/a:

Mam pytanie
ale po co?



to sie nazywa hobby, pasja. ty jestes przegrywem, nie rozumiesz tego. do twojej starej nawet to doszlo jak doszedlem jej na pysk.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2022-02-20, 2:03 1
Jestem tu od 13 lat
Byłbym w top10 gdyby dało się dać gówno zamiast piwa.
Piwo natomiast klikam od święta...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-02-20, 3:09 2
Behemot napisał/a:

Chuja się znasz w takim razie na autach , SUV to nie van , ani nie crossover, SUV to hybryda terenówki (rama, tylny most, reduktor, podwyzszone zawieszenie) z osobówką (kombiakiem), SUV to auto które ma sobie radzić w LEKKIM terenie i dobrze na szosie, zwłaszcza w głębokim śniegu (do 40cm), pozatym z każdego SUVa można zrobić terenówkę (przez instalację gotowych kitów, mody, "zmoty" (przekładki podzespołów od innych aut), zaś nie z każdej terenówki zrobisz auto szosowe (za miękkie zawiasy).
A twój sedan jest jebaną imitacją limuzyny dla biedusów.


No. Hybryda jak Dacia Duster. Słuchaj chłopcze, nie wiem jak na Podlasiu macie…. Wpisz sobie, w necie, w Google „SUV” i zauważ ze seicento tez do lasu po bimber tez wjedziesz.
Tuningujesz fury pod remizę?
Zgłoś
Avatar
Blaszanajajeczniczka 2022-02-20, 7:03 1
To tzw off road masturbacyjny
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2022-02-20, 9:13
Zbysław napisał/a:

Mam pytanie
ale po co?



Codziennie droga do pracy i z powrotem
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-02-20, 13:10
Sądząc po ilości piw myślałem że się wypierdolą. Co Wy ludzie nigdy nie widzieliście terenowego samochodu czy co
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-02-20, 13:35
Olashenco napisał/a:

Sądząc po ilości piw myślałem że się wypierdolą. Co Wy ludzie nigdy nie widzieliście terenowego samochodu czy co


Jak nauczysz się po polsku pisać…. Wtedy i tylko wtedy dawaj glos.
Zgłoś
Avatar
AnalnyTerrorysta 2022-02-21, 10:55 1
pro_avenger napisał/a:

A na huj to tu?



Na chuj to sie po pijaku twoja stara nadziala i tak powstał czokapik.
Zgłoś