18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Dali radę
dedmaker • 2014-03-09, 9:58
Idąc sobie po Olsztynie natknąłem się na takie oświadczenie.

Taka odmiana dla tablic typu: dofinansowano ze środków unijnych i urzędu miasta.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-09, 14:56
mrozekpl napisał/a:

ja się tak kurwa zastanawiam...
placisz czynsz-tam jest fundusz remontowy (kilkadziesiat do 100zł miesiecznie xok 20-30mieszkan)
to gdzie sa kurwa te pieniadze ?
kazdy kto mieszka w bloku takie cos placi a pozniej pytaja mieszkancy o remont-pieniedzy brak....
Moze by tak prokurature wyslac do Spółdzielni Mieszkaniowych ?



Co ty pierdolisz człowieku? Jak gdzie są, idź se kurwa do zarządcy i się dowiesz. A jak jesteś pizda, płacisz i nie wiesz za co to miej pretensje do matki, że skrobanki na czas nie zrobiła.
Zgłoś
Avatar
derley1 2014-03-09, 16:17
@ fabiothethird

aleś ty durny...

Kamienice i inne zabytki powinny być pod szczególną ochroną i wsparciem finansowym z budżetu miasta itp. Idąc twoim tokiem myślenia za kilkanaście lat cała piękna architektura dawnej Polski zostałaby zmieciona i zastąpiona blaszanymi pudłami lub biurowcami niczym nie wyróżniającymi się. O kulturę i historię własnego kraju trzeba dbać !
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2014-03-09, 16:54 1
fabiothethird napisał/a:

A niby dlaczego UM miałby dać kasę na remont kamienicy? Mi ktoś daje na remont domu?



a to na pewno prywatna kamienica?
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2014-03-10, 1:54 3
@ fabiothethird
A niby dlaczego UM miałby dać kasę na remont kamienicy? Mi ktoś daje na remont domu?

Bo na 90% mowa tu o jakiejs zabyktowej kamienicy, pewnie nie wiesz ale zeby w takiej wkrecic kolek w sciane by moc sobie zawisic lustro musisz miec zgode konserwatora zabytkow, bo skoro to zabytek to nie jest do konca twoj tylko miasta(tzn miasto sie nim "opiekuje") Wiec defakto miasto powinno dac kaske na remon takiego zabytku(przynajmniej czesc).

Mniej wiecej taka sama sytulacja jak z samosiejnymi drzewami na dzialce, ziemia twoja, dzialka twoja ale dzewa juz lesniczego, wytniesz bez pozwolenia dojebia kare, ale jak ci sie drzewo przewroci na domek albo samochod to twoje dzewo i twoj domek.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-03-10, 5:46 1
ludzie płacą za czynsz ale by wyremontować rozpadający się budynek to UM ma już w dupie ważne byś ty statystyczny obywatelu płaci i nie zadawał pytań itp.
Zgłoś