18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pener 2010-04-10, 18:02 28
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-04-10, 18:07
Seron27 , nie bądź dla siebie taki okrutny.
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-04-10, 18:13
szkoda ze mu wiezienie za to grozi :/
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-04-10, 18:14 1


Lisowi mowe odejmie :
dziennik.pl/wydarzenia/article537617/Tomasz_Lis_Odgryze_sobie_jezyk.html
Zgłoś
Avatar
marcinpl01 2010-04-10, 18:15 3
Rozumiem, że można kogoś nie lubić, nie sympatyzować z daną osobą, nie zgadzać się z jego poglądami, jestem też w stanie zrozumieć znieczulice niektórych ludzi... ale w tej katastrofie zginęły czyiś rodzice, dzieci, rodzeństwo i należy im się szacunek! [*]
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-04-10, 18:22 1
Everal napisał/a:

on już zmartwychwstał


Idiota

Wielki filozof damianero. Lepiej niech nie nagrywa więcej już tych idiotycznych filmików bo są żałosne, tak jak większość waszych wypowiedzi na temat tej tragedii.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-04-10, 18:29 12
a mnie się podoba. Mogło mu się pojebać z tym irakiem, oooooh, zwalcie sobie konia jacy to jesteście mądrzy. Powiedział wiele rzeczy z którymi się zgadzam i kilka, o których nawet bym nie pomyślała, a faktycznie są prawdziwe. Każdy ma prawo do swojej opinii i ja jestem zadowolona że mogłam ją obejrzeć, więc wsadźcie sobie w dupę gadanie typu " po chuj wrzuca to na yt"
Zgłoś
Avatar
pasztet1263 2010-04-10, 18:30 1
dobrze gada.
Zgłoś
Avatar
Progeusz 2010-04-10, 18:43 1
kamyk69 napisał/a:

Kto ładuje wszystkich dowódców do jednego samolotu? No na pewno nikt mądry... lub nie było innego samolotu żeby polecieć!
( mamy dwa rządowe na tyle osób w tym tylko jeden z nich przeszedł remont ). Żal mi go, i on mówi o osobach które nie wiedzą a gadają.

Co za jebany pajac. Nikt nie każe mu płakać, modlić się itp, ale nie musi podbijać sobie widzów na YouTubie takim pajacowaniem.

Eee... To moze w takim razie powinno być wiecej rządowych samolotów? Bo sytuacja, gdy mamy jedynie dwa półwieczne gruchoty to paranoja.
Naprawdę, to nie ma znaczenia, czy Damianero wiedział o ilości tych samolotów (ja tam nie wiedziałem i nigdy mnie to nie interesowało i nie sądzę, by ta wiedza była mi potrzebna). W niczym nie zmienia to tego, że pakowanie całej elity do jednego samolotu NIE JEST mądre. A jeśli to jedyny samolot - to ktoś tam, u góry, odpowiedzialny za ilość i stan tych samolotów ma poważne problemy z głową. Ew. jego szef, jeśli go ograniczał. W każdym razie nie Damianero. On stwierdza rzecz oczywistą. Ty bronisz absurdu. Srsly, zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem.

Howgh.
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-04-10, 18:47 2
Pewnie kurwa, zależy mi na zyskaniu sławy w internecie, to to coś daje w prawdziwym życiu? Nie będę zachowywał powagi i skromności. Lecieli 30 letnim rzęchem to się kurwa musiało kiedyś stać, nikogo z was nie obraziłem a wy to robicie. Tacy z was sadyści jak z mojej babki, która budzi mnie o 9 w sobote, ja jeszcze najebany nie wiem czy sobie żartuje czy chuj wie co. I teraz zadam wam pytanie. Śmierć tych ludzi wpłynie znacząca na wasze życie, coś się przez nią zmieni? NIE KURWA, Nadal będziecie ludźmi siedzącymi na sadisticu, i próbującymi zgrywać obrońców Kaczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
Rafq 2010-04-10, 18:51
co on do Smoleńska jechał
Zgłoś
Avatar
hypek 2010-04-10, 18:54 5
Koleś bardzo dobrze gada. Tak samo jak z Michaelem Jacksonem - nagle po śmierci okazał się, ze żadnych dzieci nie gwałcił i w ogóle był aniołkiem.
Kaczyński był prawdopodobnie najgorszym prezydentem Polski i nie widzę powodu, żeby po jego śmierci kłamać, że był dobrym człowiekiem. Szkoda, że nie żyje. Szkoda, że nie żyje też kilkadziesiąt innych osób. Ale skończcie z tą nagłą, obłudną miłością do niego.

Pokolenie gadu gadu... jeszcze zróbcie łańcuszek ze "świeczkami' zrobionymi z literek... albo chuj, macie od razu ognisko
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2010-04-10, 18:56
Akcja jak z MJ ...
Tragedia bez wątpienia, ale takie jest życie...
Zaskakujące że w dniu uczczenia tragedii w Katyniu dochodzi do takiej akcji ... ale teraz cały świat będzie wiedział, że lepiej olać tradycje i nie podchodzić do lądowania jak są złe warunki niż ryzykować swoim życiem ...
Zgłoś
Avatar
Punisher 2010-04-10, 18:58 9
Słuchajcie kurwa ! Można było nie lubić Kaczora - sam go nie lubiłem, ale w tej katastrofie zginęła masa bardzo ważnych ludzi: Prezes NBP, jedni z najważniejszych generałów Wojska Polskiego, Minister Obrony Narodowej, Wicemarszałkowie Sejmu, ważni ministrowie... Bez tych ludzi Polska nie będzie przez długi czas w miarę normalnie funkcjonować. Tak jakbyś my mieli za mało problemów to jeszcze do kurwy nędzy musiała się stać taka katastrofa. Sam najbardziej martwię się wojskowymi którzy tam zginęli - w tej chwili jesteśmy jako naród bezbronni jak dzieci. Zanim się pozbieramy może minąć nawet kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy. Może całą tą katastrofę spowodowali Rosjanie - nie wiem, wolałbym żeby tak nie było, bo jeżeli to oni to mają nas teraz jak na tacy zarówno w sensie militarnym, gospodarczym jak i politycznym. I jestem strasznie kurwa ciekawy czy jak zacznie się w kraju pierdolić jeszcze lepiej jak do tej pory i was osobiści to dotknie to czy nadal się będziecie śmiać jak jebane niedorozwoje które cieszą ryja że za chwile spadnie im wielkie gówno na łeb ? - tak jak ma to miejsce w dziale hard Sadistica.
Zgłoś
Avatar
Progeusz 2010-04-10, 19:06
Rosemary napisał/a:

Swoją drogą, nie mój prezydent, nie mój kraj, chociaż jestem z nim bardzo związana. Tym bardziej ze zdziwieniem przecieram oczy, jak wielu Polaków ma w dupie wszystko, co z jego państwem się dzieje. Nie dziwię się więc, że macie taką, a nie inną historię za sobą i nigdy, nigdy nie uczycie się na swoich błędach.

Rotfl. Jeśli w celu znalezienia miłości Polaków zaglądasz na sadistic.pl... Pogratulować, rotfl

Jeszcze napisz na 4chanie wzniosły apel, że pedofilia, rasizm i antysemityzm są złe i użytkownicy powinni się opamiętać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie