18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dancing queen na przystanku
r................7 • 2013-04-17, 19:16
Generalnie bardzo zadowolony z życia wieloryb
mnie rozbawiło więc wrzucam

jak było to chujowe tagi
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-04-18, 16:21
w lecie jak siedziałem na chodniku słuchając muzyki i relaksując się w słońcu, podeszła do mnie kobieta z pytaniem "czy nic mi się nie stało" ;d szara polska rzeczywistość nie musi być wcale taka szara
Zgłoś
Avatar
inner0212 2013-04-18, 16:52 1
666duch napisał/a:

To jest właśnie chujowe w Polsce. Nie możesz iść przez miasto, mieć słuchawki w uszach i śpiewać sam do siebie, bo patrzą na ciebie jak na debila...
Propsy dla tańczącej pani )



akurat ja mam wyjebane, słuchawki w uszy spiewanie do siebie i mam to gdzieś że sie na mnie patrzą
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-04-18, 17:18 2
Czerstwy napisał/a:

Boli Cie to, że nawet taka kobieta potrafi sie cieszyć z życia i mieć jakiś dystans do niego?

na pewno ma mniejszy dystana do kotleta niż życia
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2013-04-18, 18:50
Ten podtekst wyjąłem z nazwania jej wielorybem. 2. Poklaskam Ci jajami za ten tekst z cyklu 'Twój stary'.
I nie jestem gruby, BMI w jak najlepszym porządku, brzydki raczej też nie.
Zgłoś
Avatar
r................7 2013-04-18, 18:59 3
Czerstwy napisał/a:

brzydki raczej też nie.



Opinia mamy się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-04-18, 20:15
666duch napisał/a:

To jest właśnie chujowe w Polsce. Nie możesz iść przez miasto, mieć słuchawki w uszach i śpiewać sam do siebie, bo patrzą na ciebie jak na debila...
Propsy dla tańczącej pani )


a) nie tylko w Polsce
b) tutaj akurat wieloryb znajdowal sie w angli a znalezli sie ludzie smiejacy z niej (ktos z jakiegos powodu nagrywal). tam nawet jak facet idzie w staniku i stringach przeswitujacych z pod bialych spodni, do tego ma jakas pedalska fryzke to nie jest to nic dziwnego czy smiesznego. chodz jak tak pomysle.. moze to ze wzgledu na poprawnosc polityczna wszyscy sie boja takich wytykac? 0.o
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2013-04-18, 20:40
robal007 napisał/a:



Opinia mamy się nie liczy.



Pseudomistrz ciętej riposty w akcji, drugi tekst o rodzicach, no na prawdę Ci poklaskam. Pozwól, że sie już ulotnie, bo mawiają, że z głupszym sie nie polemizuje, ponieważ może Cie sprowadzić do swojego poziomu.
No i teraz możesz wymyślać kolejny diss na moją osobę, pozostawiam Ci na to nieskończoną ilość czasu. Żegnam.
Zgłoś
Avatar
centek 2013-04-18, 21:11
to nie kurwa queen cwele, to abba -_- płakac sie chce,,,
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-04-18, 21:24
jak by nie ta nuta to filmik był by do dupy
Zgłoś
Avatar
poprostuPiotrek 2013-04-18, 21:33 1
centek napisał/a:

to nie kurwa queen cwele, to abba -_- płakac sie chce,,,



"Dancing Queen" to tytuł tej piosenki baranie!
Zgłoś
Avatar
r................7 2013-04-18, 22:05 1
centek napisał/a:

to nie kurwa queen cwele, to abba -_- płakac sie chce,,,


Toś dojebał piździe wąsy
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-04-19, 0:46
Jakoś nikt nie zwrócił uwagi na to, co się stało - jakaś baba (chuj że gruba) trafiła do internetu bez zgody na publikację swojego wizerunku. Niedługo nie będzie można podrapać się po tyłku bo potem jakiś zjeb to do neta wrzuci i wszyscy będą rwali boki ze śmiechu.
Zgłoś