18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Darmowy fryzjer
welicjana • 2011-12-03, 12:58
Podobno dziewczyna została złapana na zdradzie. Ale za to ma darmowego fryzjera. I chciałabym zobaczyć co działo się po wejściu do innego pomieszczenia

Zgłoś
Avatar
Nosiemanko 2011-12-05, 11:12 1
ja tu fapie, ci ją biją, pierdole znajde cos innego
Zgłoś
Avatar
rajes 2011-12-05, 14:02
@up
Ludzie przestańcie pierdolić o tym fapaniu bo to kurwa żałosne jest... a Ty człowieku jesteś starszy ode mnie o rok i wbijasz posty jakbyś był w gimnazjum...czy nikt Cię nie kocha czy co?...
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2011-12-05, 20:53
rajes napisał/a:

@up
Ludzie przestańcie pierdolić o tym fapaniu bo to kurwa żałosne jest... a Ty człowieku jesteś starszy ode mnie o rok i wbijasz posty jakbyś był w gimnazjum...czy nikt Cię nie kocha czy co?...



magia sadistica
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2011-12-06, 16:34
Lipka, myślałem że spalą jej te włosy... Szybciej.
Zgłoś
Avatar
nosferata 2011-12-14, 0:37
Z tego co zrozumiałam, a uczyłam się europejskiego portugalskiego, nie brazylijskiego (a akcja dzieje się w Brazylii, co mnie zresztą nie dziwi, nie takie rzeczy się tam dzieją...) To dziewczyna która została ogolona została ukrana za pójście do łóżka z chłopakiem (Flaviem) tej dziewczyny która ją ogoliła i zbiła po twarzy. Próbowała się jeszcze bronić, że on ją zmusił, ale jak widać, tamta jej nie uwierzyła... Ai Cara!
Zgłoś