18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dary dla biednych Ukraińców
rafal560 • 2024-10-01, 16:46
Według słów autora, "dary" leżą od 2-3 miesięcy w tym samym miejscu. Nie trafiły do potrzebujących ani do gierojów (pewnie ich nie ma) Nie trafiły też do żadnego ukraińskiego sklepu który mógłby je sprzedać z zyskiem. Takich obrazków w UA jest tysiace, tak samo jak filmów z bawiącymi się na imprezach Ukraińcami.

P.S dziękujemy MKS Stal Nowa Dęba oraz dla Damian Diektiarenko za wspieranie pasożytów. Nazwisko zobowiązuje.





Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-10-02, 1:43 3
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

A całe 3 000 000 ukrów w Polsce na powodzian wpłaciło całe 700zł...



Podasz jakieś wiarygodne źródło tej informacji, tak z ciekawości pytam. Tylko powtórzę, WIARYGODNE.

Bo ja na przykład wpisując te twoje rewelacje w googla trafiłem na cos takiego:

fakehunter.pap.pl/raport/227f8e61-de76-46aa-9c15-ea203879446e

Tu masz jakąś zbiórkę:
szczytny-cel.pl/z/evjnur
w której już zebrali więcej, a według mnie , choć mogę się mylić, to jakaś mało nagłośniona akcja bo ja na ten przykład o tym serwisie dowiedziałem się dziś, szukając dementi na bzdury które bezrefleksyjnie wypisujesz.

Tu masz jeszcze jedną zbiórkę: zrzutka.pl/twbmm8

Jeszcze coś tutaj: ukrayina.pl/polish/7,190250,31309155,ukraincy-pomagaja-powodzianom-wie...

i tutaj: vaticannews.va/pl/swiat/news/2024-09/ukrainskie-parafie-pomagaja-polak...

W internecie jest masa , po prostu w huj artykułów o pomocy Ukraińców i tych z Polski, i z Ukrainy i z innych stron świata, dla powodzian w Polsce czy Czechach.

To nie pierwszy ale chyba najbardziej widoczny przykład tego jak jesteś zawziętym antyukraińskim trollem i jak mocno twoje pierdolenie wpisuje się w narrację kremla który chce nas skłócić z Ukrainą i Ukraińcami. Myślę że na tym przykładzie każdy samodzielnie myślący człowiek przekona się jak bardzo niewiarygodny jesteś i po prostu nawet nie warto czytać twoich wysrywów na tym serwisie. Jesteś dobitnym przykładem tego że przy przebudowie Sadola zapomniano o bardzo istotnej funkcji, możliwości dodania jakiegoś delikwenta do ignorowanych.

Z tego co zauważyłem to masa ludzi tutaj powiela najróżniejsze pierdoły na temat Ukraińców. Nawet jakiś funkcyjny tego serwisu imć Velture, pierdoli głupoty typu "90% z nich to osoby z ZACHODNIEJ ukrainy...." {Post ID: 6781973}

Zapytany o źródło tej informacji, metodologię badania, oraz instytucje która je przeprowadziła milczy.

Czy wy kurwa jesteście dorośli? Czy naprawdę tak ciężko informację jest sprawdzić zanim się ją powieli? A może nie umiecie kurwa z wyszukiwarki internetowej skorzystać, już nie musi być google inne też się sprawdzą.
Nie wiem czy jesteście opłaconymi pośrednio czy bezpośrednio przez russkie służby trollami, czy jedynie zmanipulowanymi idiotami którzy bezrefleksyjnie powtarzają takie debilizmy.

[ Dodano 2024-10-02, 02:54 ]
Czas na edycję się skończył więc jadę po was w drugim poście.

... To nieistotne czy robicie to świadomie czy nie, tak postępując działacie na szkodę naszego kraju, pogłębiacie podziały, często nawołujecie do agresji wobec Ukraińców, już nie wspomnę że to karalne. Pierdoląc takie antyukraińskie głupoty, nieistotne świadomie czy nieświadomie powielacie narrację kremla, która ma za zadanie skłócić nas z Ukraińcami i Ukrainą. Działacie na korzyść nie szanującego prawa i międzynarodowych ustaleń agresora, który łamiąc gwarancję bezpieczeństwa których udzielił Ukrainie, najechał wolne suwerenne państwo będące naszym sąsiadem. Nie wiadomo czy ten agresor którego swoim pierdoleniem wspieracie, nie najedzie naszego kraju lub innego państwa NATO wywołując kolejną wojnę, a niestety niemało wskazuje na to że tak stać się może. W głowie mi się nie mieści jak można być tak krótkowzrocznym, oderwanym od rzeczywistości łatwowiernym i zindoktrynowanym debilem.
Zgłoś
Avatar
cocktajl 2024-10-02, 3:09 1
rafal560 napisał/a:

Jakbyś wszedł w mój profil to byś wiedział dziecko ile mam lat 😆 Ukrofile powstały zaraz po mnie, czyli do mnie powinieneś się zwracać per Pan. No ale czego można się innego spodziewać po Ukrofilach. Idź wyciągnij tego chuja z ust i popatrz na rzeczywistość 😎



Pojawił nam sie tu pro kozojebczy propalestyjski i proruski marszczyfiutek. Może i masz 21 lat ale mentalnie to najwyżej 8. Nie da sie czytać takich wysrywów komucha.

Jedź sobie do baćki i zatrudnij w agitce bo tutaj chuj wbijajam na takie materiały. Wole patrzec jak kacapki palą sie żywcem.
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-10-02, 5:06
Dżepetto napisał/a:

Ja przalałem na pomoc Ukraińcom 2000zł, a Wy?



A ja przelałem im mocz przez granicę, i charytatywnie wysłałem im worek gówna, a co niech mają.
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-10-02, 5:11 2
Cóż, jak jest alarm lub prikaz w boj, to takiego zbędnego balastu nikt nie bierze, a cywile raczej się wynoszą lub biorą tyle, ile im potrzeba.

Po prostu słabo zorganizowana i nieprzemyślana ta pomoc humanitarna.
Zgłoś
Avatar
SoDramatic 2024-10-02, 6:11 2
eliveruss napisał/a:

Cóż, jak jest alarm lub prikaz w boj, to takiego zbędnego balastu nikt nie bierze, a cywile raczej się wynoszą lub biorą tyle, ile im potrzeba.
Po prostu słabo zorganizowana i nieprzemyślana ta pomoc humanitarna.



Właśnie nie wiadomo czy to była pomoc ani nawet czy to w ogóle Ukraina. Widać trochę jakichś szmat i tyle. Równie dobrze pod tymi plandekami mogą być worki z piaskiem.

Dokładnie tak się tworzy fake newsy. Bierzesz jakiś film z dupy, z którego generalnie nic nie wynika i dorabiasz swoją, bulwersującą narrację.
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-10-02, 11:04
SoDramatic napisał/a:

Właśnie nie wiadomo czy to była pomoc ani nawet czy to w ogóle Ukraina. Widać trochę jakichś szmat i tyle. Równie dobrze pod tymi plandekami mogą być worki z piaskiem.
Dokładnie tak się tworzy fake newsy. Bierzesz jakiś film z dupy, z którego generalnie nic nie wynika i dorabiasz swoją, bulwersującą narrację.



też możliwe
Zgłoś
Avatar
DanielWOW 2024-10-02, 13:08 1
@KoKoS__: Polska popełniła błąd przyjmując i dając im to co dała- teraz sobie z tym nie radzimy są ogromnym obciążeniem dla budżetu a do tego niewdzięcznym. Pier...e, że ratują nam gospodarkę to se wsadź między bajki Ministerstwo Finansów podało dane i tak w 2023 roku do budżetu z tytułu PIT od Urków wpłynęło 997,5 mln zł, z VAT 492,5mln zł i VAT z konsumpcji zakładając, że wszystko wydali w Polsce i nic nie odłożyli i nic nie wysłali (NIEREALNE) 3,7 mld zł. Ot i całe wpływy. A wydatki są kolosalne, 800+ na same Urskie dzieci miesięcznie z budżetu idzie 170mln zł, do tego mają prawo na świadczenie pielęgnacyjne, zasiłek pielęgnacyjny, specjalny zasiłek opiekuńczy, żłobkowe, wyprawka szkolna, rodzinny kapitał opiekuńczy, 1000 zł za urodzenie dziecka, dodatkowo dostęp do systemu opieki zdrowotnej osób niepłacących składek zdrowotnych, dostęp do darmowej edukacji i szkolnictwa, Polska emerytura za JEDEN legalny dzień pracy w naszym kraju. Włącz myślenie a nie pierd...lisz głupoty co ci lewaki wbiją w ten zakuty łeb. Ja ci podam przykład z mego doświadczenia chciałem zapisać dziecko do ortodonty ze skierowaniem pilne to terminy podali mi na 2027 i 2029rok a na pytanie skąd takie kolejki to Pani mi powiedziała, że kolejki były zawsze do ortodonty a teraz są kolosalne ze względu na to że prawie połowa pacjentów to dzieci Ukraińskie a limitów NFZ nie zwiększyło. Pomaganie im odbija się na nas POLAKACH, naszym kosztem. Ja nie widzę żadnych plusów otwierając się na nich a najgorsze jest to, że rządzący boją się podjąć kroki by to zmienić wolą nałożyć na nas dodatkowe podatki bądź okroić nas z przywilejów. Do tej całej pomocy dolicz pomoc wojskową przez co Polscy żołnierze nie mają na czym i czym ćwiczyć- i tu też dam ci przykład z podwórka bo dopóki wojny nie było to na ćwiczeniach na poligonie rzucaliśmy prawdziwymi granatami a od dwóch lat są to atrapy. A na koniec ich wdzięczność bo za to wszystko to im ciężko zezwolić nam Polakom ekshumować ofiary rzezi wołyńskiej!!
Zgłoś