18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
poligon6 2019-12-18, 22:22
ellsworth napisał/a:

Ty masz jakiś głęboki problem ze sobą. Nie tak dawno chwaliłeś się znajomością dziecięcych burdeli i kto do nich chodzi, teraz znowu to. Ty jakiś zboczony jesteś czy taki spierdolony?



Znowu poszly pręty po klatce i kundle ujadaja.
Zgłoś
Avatar
dvinciss 2019-12-18, 22:27
Co koleś odjebał to nie mam pytań. Po wyjęciu sztangi chciał chyba szerzej złapać i minimalnie ją podrzucił i mu wyleciała z rąk i to jest główna przyczyna wypadku. To na pewno nie wina chwytu.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-12-18, 23:00
Jakiś koksu wytłumaczy dlaczego tak usilnie ludzie próbują małpim łapać ?
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2019-12-18, 23:17 1
Hahaha poligon jak ty coś dowalisz Hahaha... A nie sory, dalej jesteś zjebem
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-12-18, 23:32 11
Serio w czasach, gdzie każdy normalny, szanujący się mężczyzna powinien choć raz na jakiś czas iść na siłkę lub chociaż mieć jakieś aktywne hobby, zdarzają się pokrzywdzone przez życie przychlasty, które sądzą, że to pedalskie? O kurwa xD Aż mi nie szkoda takiego ścierwa, życie na dość go pokarało.
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2019-12-18, 23:52 2
polakwrocek napisał/a:

Jakiś koksu wytłumaczy dlaczego tak usilnie ludzie próbują małpim łapać ?



Przy nim jest lepsze czucie mięśni. Ale jak dla mnie to jest zbyt wielkie ryzyko w stosunku do korzyści bo o ile lepsze czucie to daje? 5%?
Ale żeby robić maksy małpim to trzeba być niedojebaną amebą umysłową.
Zgłoś
Avatar
olaff666 2019-12-19, 0:22
tam ma jakies marne 90 kilo
Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-19, 6:13 3
camson napisał/a:

Wolę być jak ich nazywasz "gejem" z bożym ciałem niż ulaną kurwą, czy suchoklatesem, bez siły i ambicji. Tym bardziej, że twoje słowa nic nie znaczą.
A co do filmu to już drugi małpi chwyt w tym miesiącu Ten chociaż przeżył hehe



W końcu ktoś musi robić w pracy za wózek widłowy. A na codzień stoisz na bramce? Ja pierdolę.... Dużo osiągnąłes na silce. Mam wrażenie że ludzie z siłowni zachowuja się jak Ci celebryci, no wiesz, doda, Wiśniewski i reszta wieśniaków....
PS. Siłownia siłownią ale to nie jedyna ambicja dla niektórych.
Zgłoś
Avatar
35i 2019-12-19, 7:26
muflonpl napisał/a:

No nie wiemco o tym myslec



Czego tam szukałeś? Utworu U2?

otomin napisał/a:

W końcu ktoś musi robić w pracy za wózek widłowy. A na codzień stoisz na bramce? Ja pierdolę.... Dużo osiągnąłes na silce. Mam wrażenie że ludzie z siłowni zachowuja się jak Ci celebryci, no wiesz, doda, Wiśniewski i reszta wieśniaków....
PS. Siłownia siłownią ale to nie jedyna ambicja dla niektórych.



Miałem z takim pajacem do czynienia. Odmóżdżony narcyz.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-19, 8:49 4
nano50 napisał/a:

Serio w czasach, gdzie każdy normalny, szanujący się mężczyzna powinien choć raz na jakiś czas iść na siłkę lub chociaż mieć jakieś aktywne hobby, zdarzają się pokrzywdzone przez życie przychlasty, które sądzą, że to pedalskie? O kurwa xD Aż mi nie szkoda takiego ścierwa, życie na dość go pokarało.



Tak to jest pedalskie. Kłucie się tesciem, rozbudowana ponad normę masa miesniowa i zdeformowane ciało to nie oznaka zdrowia. Tak jak podnoszenie z dupy wysranych ciezarów by zaimponowac swoim pedalskim kolegom.
Zgłoś
Avatar
camson 2019-12-19, 10:11 3
otomin napisał/a:

W końcu ktoś musi robić w pracy za wózek widłowy. A na codzień stoisz na bramce? Ja pie**olę.... Dużo osiągnąłes na silce. Mam wrażenie że ludzie z siłowni zachowuja się jak Ci celebryci, no wiesz, doda, Wiśniewski i reszta wieśniaków....
PS. Siłownia siłownią ale to nie jedyna ambicja dla niektórych.


To w takim razie zapierdalaj na ten wózek dla prywaciarza... Ja pracuję na swój rachunek w domu przed komputerem i najzwyczajniej w świecie potrzebuję wysiłku fizycznego, bo po pierwsze to lubię, a po drugie tego potrzebuję, bo nie chcę w wieku 40 lat być stetryczałym, zrzędzącym dziadem jak poligon. Pracuję na zdrową sylwetkę z niską ilością tkanki tłuszczowej, a nie jak te napompowane luje co ani to nie wygląda, a i podrapać się po plecach to problem.
Poza tym to bardzo miłe jak idziesz ulicą i widzisz jak kobiety się ślinią. To uczucie, którego takie łaki jak ty nigdy nie poznają.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-19, 10:18 3
camson napisał/a:

To w takim razie zapierdalaj na ten wózek dla prywaciarza... Ja pracuję na swój rachunek w domu przed komputerem i najzwyczajniej w świecie potrzebuję wysiłku fizycznego, bo po pierwsze to lubię, a po drugie tego potrzebuję, bo nie chcę w wieku 40 lat być stetryczałym, zrzędzącym dziadem jak poligon. Pracuję na zdrową sylwetkę z niską ilością tkanki tłuszczowej, a nie jak te napompowane luje co ani to nie wygląda, a i podrapać się po plecach to problem.
Poza tym to bardzo miłe jak idziesz ulicą i widzisz jak kobiety się ślinią. To uczucie, którego takie łaki jak ty nigdy nie poznają.



A penisy też mierzycie sobie w szatni, czy tylko bicepsy?
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2019-12-19, 10:48 2
poligon6 napisał/a:

Tak to jest pedalskie. Kłucie się tesciem, rozbudowana ponad normę masa miesniowa i zdeformowane ciało to nie oznaka zdrowia. Tak jak podnoszenie z dupy wysranych ciezarów by zaimponowac swoim pedalskim kolegom.



ale gdzie on napisał o napierdalaniu masy bez opamiętania kłując przy tym dupsko szprycując sie testosteronem lub innymi wspomagaczami? Według niego każdy facet powinien zadbać przynajmniej w minimalnym stopniu o wygląd swojego ciała i zdrowie drogą siłowni lub jakimkolwiek innym aktywnym treningiem i jak najbardziej sie z nim zgadzam. A Ty parówo zakompleksiona wrzucasz wszystkich którzy ćwiczą do jednego wora, rozumując, że jak siłownia to od razu pedaliada, samookaleczanie sie zbyt intensywnym ciężarem, przerost masy i pajacowanie kto ile na klate weźmie, bo taki obraz sobie wytworzyłeś w Twoim ograniczonym malutkim móżdżku poprzez zazdrość i kompleksy, bo ktoś trenuje a Ty siedzisz na piździe i przez lenistwo nie robisz nic prócz grania prowokatora w necie odbijając sobie tym samym swoje spierdolenie. W imieniu swoim i wielu tutaj zebranych polecam Ci grzecznie zamknąć w końcu pape i nie pogrążać sie z każdą wiadomością coraz bardziej
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-19, 11:18 1
Czerstwy napisał/a:

ale gdzie on napisał o napierdalaniu masy bez opamiętania kłując przy tym dupsko szprycując sie testosteronem lub innymi wspomagaczami? Według niego każdy facet powinien zadbać przynajmniej w minimalnym stopniu o wygląd swojego ciała i zdrowie drogą siłowni lub jakimkolwiek innym aktywnym treningiem i jak najbardziej sie z nim zgadzam. A Ty parówo zakompleksiona wrzucasz wszystkich którzy ćwiczą do jednego wora, rozumując, że jak siłownia to od razu pedaliada, samookaleczanie sie zbyt intensywnym ciężarem, przerost masy i pajacowanie kto ile na klate weźmie, bo taki obraz sobie wytworzyłeś w Twoim ograniczonym malutkim móżdżku poprzez zazdrość i kompleksy, bo ktoś trenuje a Ty siedzisz na piździe i przez lenistwo nie robisz nic prócz grania prowokatora w necie odbijając sobie tym samym swoje spierdolenie. W imieniu swoim i wielu tutaj zebranych polecam Ci grzecznie zamknąć w końcu pape i nie pogrążać sie z każdą wiadomością coraz bardziej



Ale się cioteczki z siłowni rozpisują. Skad to zdenorwowanie? Pomiary pracia w męskiej szatni nie wyszły bo sie skurczył po zastrzykach?
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2019-12-19, 13:24 1
camson napisał/a:

Wolę być jak ich nazywasz "gejem" z bożym ciałem niż ulaną kurwą, czy suchoklatesem, bez siły i ambicji. Tym bardziej, że twoje słowa nic nie znaczą.
A co do filmu to już drugi małpi chwyt w tym miesiącu Ten chociaż przeżył hehe



Boże ciało od sterydów ci sie pojebało coś mięśni może i przybędzie, intelektu niestety nie. Będziesz jak wypudrowana pizda z dyskoteki - ładne toto, ale bezwartościowe.

poligon6 napisał/a:

Tak to jest pedalskie. Kłucie się tesciem, rozbudowana ponad normę masa miesniowa i zdeformowane ciało to nie oznaka zdrowia. Tak jak podnoszenie z dupy wysranych ciezarów by zaimponowac swoim pedalskim kolegom.



Napinanie się przed lustrem i 'podziwianie' samego siebie jest wręcz auto-pedalstwem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie