18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kam332 2013-04-26, 15:01
koksu wygra, ozdoba to tylko koles co majtki publicznie zdejmuje
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-04-26, 15:14 5
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pierdol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Najebał bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...



Zgłoś
Avatar
uzi_mas 2013-04-26, 15:38 6
gorata

Wnioskuje że masz kompleks małego przyrodzenia
Dawno się tak nie uśmiałem czytająć czyjeś komentarze. Aż ci jebne piwko
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-04-26, 16:19 18
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pierdol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Najebał bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...



Jak dla mnie, to Burneika jest chociaż zabawny. Ty jesteś pojebany, bo się spinasz, jakbyś brał za dużo z dupy do ust.
Zgłoś
Avatar
juzekmotyka 2013-04-26, 16:58 3
Film z dzisiejszego ważenia. Przydupas Koksa wyszedł na idiotę. Śmiało od 1:55



Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-04-26, 17:30 5
garota napisał/a:

... dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha...



2 hektary ?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-04-26, 17:31 12
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście...

... Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Najebał bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*



4000zł, 2h pracy i resztę opierdalania się...
I jeszcze wpierdoliłby Burneice...
Patrzcie jaki wzór do naśladowania... pytanie dla kogo???

Ja zarabiam 2400zł, zapierdalam po 8 godzin jak na człowieka przystało i wiem że chociaż mam zapłacone za to co zrobię i mam satysfakcję że nie nudzę się po 6 godzin dziennie...
Fajną musisz mieć kolego pracę ale nie musisz się tym chwalić i wyzywać nikogo od "biednych dauników" tylko dlatego, że napisali co myślą nikogo nie obrażając.

Miałem ci pocisnąć ale mnie coś powstrzymuje...Pewnie biedacka kultura.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-04-26, 18:36 6
garota napisał/a:

lol, ludzie nie wierzą że ktoś może 4000 zł zarabiać Hahahha jakie to...smutne Szkoda że macie lipę w życiu, buziaczki :*

Paula, normalnie to pewnie chciała byś mi loda zrobić, ale rozumiem że w tym momencie tak o mnie myślisz. Ja o was myślę podobnie i fakt że "większość zawsze się myli" powoduje że śpię spokojnie. Bhahahaha, tępaczki tak bardzo mnie śmieszą.



To nie o zarobki chodziło panie "zarabiam 4k miesięcznie". Kasa =/= inteligencja
Zgłoś
Avatar
garota 2013-04-26, 18:50
Hahha ale oburzenie wywołałem, idźcie się wyluzować bo ja sobie z was tylko kpię. Pospolite ruszenie za dwa grosze. Idę pożyć piątek wieczór się zbliża. A wy dalej się spinajcie mordeczki Wy moje kochane Internet to kupa gówna, wywołuje w ludziach co najgorsze. Dlatego spierrrrdalam stąd dla naszego wspólnego spokoju.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-04-26, 19:28
@up
4 kafle to dużo, tym się lansujesz?
Oj Boże.
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-04-26, 19:38 3
garota napisał/a:

KMistrzMinetyWielkaWara,

A co o mnie wiesz Ty tępa parówo? Jakoś nie mam problemu z angielskim niemieckim i ruskim. Jakoś nie mam problemu z kasą itd. Siedzę sobie właśnie w robocie i dostanę pod koniec miesiąca 4000 zł za to tylko że popracuję 2 ha resztę posiedzę w necie albo pochodzę sobie po mieście. Rozumiem że jesteś biednym zakompleksionym daunikiem i musisz szukać sobie idoli w postaci tępaków napchanych koksem. I nie pierdol mi tym bardziej o treningach i siłowni bo nie do odpowiedniej osoby napinasz. Siłownia jest fajna, ale w porównaniu do sportów walki to możesz ją sobie dupę wsadzić. Najebał bym temu spaślakowi, czy uwierzycie w to czy nie :*

A to jest właśnie problem ludzi obecnie. Większości imponuje tym że zarobił kasę. Suppper. W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...



Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-04-26, 21:54 3
garota napisał/a:

jesteś biednym zakompleksionym daunikiem,
W takim razie gratulacje, jesteś pustakami jak większość...
Paula, normalnie to pewnie chciała byś mi loda zrobić,
Bhahahaha, tępaczki tak bardzo mnie śmieszą,



Nikt się tu kurwa nie spina prócz Ciebie.
Pieniążki Ci uderzyły do tej małej główki i obrażasz na lewo i prawo chamie bez honoru.
Jak chcesz trolować spokojnych ludzi i im cisnąć to powiedz im to w twarz a nie zza monitora, pierdolisz że internet to kupa gówna...może po prostu nie korzystaj z niego bo jak widać pojebał Ci psychę...

garota napisał/a:

Idę pożyć piątek wieczór się zbliża,



To idź, miłego wieczoru z kolegami:
i koleżankami:

Jak widzisz nie tylko Ty potrafisz obrażać innych.
Zgłoś
Avatar
Szary_3goista 2013-04-26, 22:15 3
@garota

Śmieszny jesteś człowieku hahahaha chyba nie zauważyłeś że wszyscy tutaj kpią z ciebie i z ciebie mają ostrą patele Pizda jesteś nie facet... i do tego pedał, skoro nas tak kochasz. Jak już się pochwaliłeś ile dostajesz za branie do papy i wypinanie dupy, to możesz jeszcze ojebać gałe swojemu szefowi z prośbą o podwyżkę. Ruchać nie możesz, bo fiuta masz tak małego że moczysz sobie jaja jak sikasz. Dobranoc ^^
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-04-26, 23:27 3
@garota

Jestem tu zarejestrowany od 9 miesiecy, a drugie tyle przebywam na sadisticu i nie widziałem większego zjeba od Ciebie
Zgłoś
Avatar
switelolo124 2013-04-26, 23:36
może i robercik nie umie napierdalać ale jestem za nim
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie