18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Defqon.1 2012
stworek • 2012-07-01, 18:54
" Defqon 1 - festiwal odbywający się od 2003 roku na którym gra się głównie hardstyle "

Można to porównać do "Przystanek Woodstock" ale z innym gatunkiem muzyki.
Ogólnie jedna wielka impreza

Mimo że nie przepadam za takim rodzajem muzyki to i tak na takiej imprezie chciał bym się znaleźć

Zgłoś
Avatar
evuleye 2012-07-02, 18:12
Jeżeli chodzi o imprezy tego typu wolę tą:
vice.com/music-world/raving-in-the-black-sea

Trwa chyba trzy miesiące!
20 minut, ale warto obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
sikorro 2012-07-02, 23:04
W energy leci nustyle, sporo wiochy się zjeżdża lolz.

szkoda że nigdzie nie grają hardcore'u :<
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-07-03, 8:54 1
sikorro napisał/a:

W energy leci nustyle, sporo wiochy się zjeżdża lolz.

szkoda że nigdzie nie grają hardcore'u :<


Po pierwsze, to nie wszyscy grają tam nu-style. Po drugie jedziesz tam się bawić czy patrzeć na to kto przyjeżdża? Po trzecie, gdybyś jeździł do energy, to byś wiedział, że godzine przed końcem imprezy jest grany hardcore.. właśnie kurwa widać jaki z Ciebie fanatyk mocniejszych gatunków skoro takich rzeczy nie wiesz.

p.s.
znamy się i teraz jebłeś z tym, że nigdzie nie jest grany hardcore.. myślałem, że takie rzeczy wiesz.
Zgłoś
Avatar
Kali90 2012-07-04, 16:45
Dokładnie! Ja też jestem fanką HC i HS i zawsze na koniec imprezy jest HC. Defqon mnie za bardzo nie przekonuje, w tym roku mam zamiar wybrać się na Qlimax'a ale moim marzeniem jest Masters of Hardcore i Dominator
Zgłoś
Avatar
stanek1235 2012-07-04, 17:10
Kali90 napisał/a:

Dokładnie! Ja też jestem fanką HC i HS i zawsze na koniec imprezy jest HC. Defqon mnie za bardzo nie przekonuje, w tym roku mam zamiar wybrać się na Qlimax'a ale moim marzeniem jest Masters of Hardcore i Dominator



Bylem na kazdym z wymienionych eventow i nie mam pojecia czemu cie nie przekonuje Defqon, co scena to inny gatunek muzyki zaczynajac od tek/jump po hardcore, dominator = hardcore,terror, speed, qlimax= hardstyle i na koniec core :o a na defqonie all in 1, jedynie cos od ostatnich 2 lat nie sprzyja to pogoda, pada pada pada i pada, ale duzym + jest ze event zrobili teraz na pare dni nie jak kiedys tylko 1 dzien
Zgłoś
Avatar
Kali90 2012-07-04, 17:23
stanek1235 napisał/a:



Bylem na kazdym z wymienionych eventow i nie mam pojecia czemu cie nie przekonuje Defqon, co scena to inny gatunek muzyki zaczynajac od tek/jump po hardcore, dominator = hardcore,terror, speed, qlimax= hardstyle i na koniec core :o a na defqonie all in 1, jedynie cos od ostatnich 2 lat nie sprzyja to pogoda, pada pada pada i pada, ale duzym + jest ze event zrobili teraz na pare dni nie jak kiedys tylko 1 dzien



wiem co to za impreza ale jakoś no nie wiem nie przekonuje mnie, chociaż nie wykluczam wybrania się na nią kiedyś Pogoda to swoją drogą :/ ale wiadomo że jak impra dobra to i pogoda nie przeszkadza
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-07-05, 12:50
Ja byłem na tegorocznym Defqonie i nie żałuję. Teraz mam w planach Q-Base
Zgłoś
Avatar
RickLafleur 2021-04-28, 13:09
Jak Woodstock, ale z innym gatunkiem muzyki.. konkretnie z jakim?
Zgłoś