18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dem3000 o edukacji
Aley_23 • 2013-01-22, 1:01
Sam za gościem nie przepadam i wiem, że na sadolu też nie jest lubiany, ale niektóre jego poglądy mają sens. Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2013-01-23, 3:14
@osiek92

"Stary, o czym ty pierdolisz? Jakie działy z matematyki? Funkcja kwadratowa w szkole średniej? Wzór na deltę? Kpisz sobie?
Nie jestem mózgiem z matmy i nie mam się za takiego (miałem nawet poprawkę w II LO) ale poszedłem na Polibudę i uwierz, że matma, którą ogarnąłeś albo i nie to naprawdę chuj."

HAHA to faktycznie widzę materiał szkoły średniej w małym paluszku masz. Wymieniłeś rzeczy z gimnazjum i to te najprostsze z prostych, a do tego wzór na deltę i funkcja kwadratowa to w zasadzie to samo, mimo, iż użyłeś wszystkich zwojów mózgowych żeby wymyślić co też takiego tam było w tej budzie xD. Jak były tożsamości trygonometryczne, granice funkcji, wielomiany, logarytmy, stereometria i rachunek prawdopodobieństwa to pewnie akurat "nie byłeś na tej lekcji". Aha i byłeś na polibudzie. Niech zgadnę... Zaocznie? W podstawówce pewnie miałeś samo dodawanie i mnożenie xD
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-01-23, 7:42
Ja pierdole... Za jakiś czas wejdę na sadistica, a jedyną sadystyczną rzeczą jaką tu zastanę to szkielet z loga (o ile to też się nie zmieni). Nic, tylko czekać aż materiały zawierające przemoc, krew lub byle gówno będą lądowały na Hardzie
Co do filmiku. Nie dotrwałem do końca, początek ("szkoła powinna być zakazana") już był na tyle głupi, że za dalszą część podziękowałem.
PS: Jakie zajebiste ma słoiki na nosie Weź takiemu przypierol, to złamiesz sobie rękę
Zgłoś
Avatar
Panich 2013-01-23, 9:00
tępe dzieci to te, które go biorą na poważnie, boże..
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-01-23, 10:05
Wi bo sam otacza te inteligentne dzieci i przez niego one są tępe?
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-01-23, 12:05
Panich napisał/a:

tępe dzieci to te, które go biorą na poważnie, boże..


Jesteś jego fanem?
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-01-23, 12:11
pierdoli głupoty żeby dzieci nie rosły na idotów to trzeba by zakazać internetu i tv, wystarczy spojrzeć kilka pokoleń wstecz, kiedy dostęp do tych mediów nie był tak powszechny jak dzisiaj a system edukacji niewiele się różnił i sprawa wyglądała zupełnie inaczej niż teraz- może 50% gówna max
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-01-23, 12:20
Gdzieś miałem mój pistolet
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2013-01-23, 12:55 1
Ma po części rację. Szkoły mają dla niektórych posiadają poziom praktycznie zerowy a dla niektórych niemożliwy do ogarnięcia. Mi na przykład wystarczało 2 tygodnie nauki pod koniec roku i miałem wszystkie przedmioty zdane na poziomie dostatecznym lub dopuszczającym. A maturę i tak napisałem z jednym z lepszych wyników w szkole. Dla mnie edukacja na tym poziomie była marnotrawstwem czasu a nim się zorientowano na nauczanie indywidualne było za późno. Szkoły powinny mieć przynajmniej 3 poziomy nauczania: IQ -85, IQ 85-115, IQ +115. Jest to naprawdę krzywdzące dla osób inteligentnych by wymagać od nich tyle samo co od debili. System prosty i przejrzysty a nie hamujący w rozwoju jednostek inteligentnych i debili.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-01-23, 16:02
Kurwa ludzie biorą na poważnie wypowiedzi człowieka, który zachowuje się, jakby cały czas był naćpany. Hejcić w necie to kurwa umiecie, ale czekam na film jak go spotkacie na ulicy i mu powiecie w mordę, że jest zjebem i niedorozwojem. Skończcie pierdolić, na pierwszym obrazku od razu widać, że to kurwa dębski. Dlatego scrolluj dalej, albo zmień stronę na kwejka.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-01-23, 20:17
Szkoła ma uczyć młodych ludzi stania się normalnymi, wartościowymi obywatelami danego państwa.

Co przez to rozumiem: szkoła ma GŁÓWNIE uczyć tolerancji, społecznej wrażliwości, komunikacji (czyli jak przezywać swoje myśli tak by inni zrozumieli), pracy w grupie i poszanowanie wobec reguł. Szkoła ma wdrożyć młodym ludziom, że drugi człowiek to twój przyjaciel i jeżeli będziecie się szanować i tolerować, możecie stworzyć jakąś wspólnotę. A jeżeli stworzycie wspólnotę w klasie, to stworzycie społeczeństwo i naród na poziomie. By razem godnie żyć i respektować się wzajemnie jak ludzie a nie jak dzicz.

Wiedza typu: geografia, matematyka, historia, fizyka itd. MA ZASZCZEPIĆ W LUDZIACH CIEKAWOŚĆ TYM PRZEDMIOTEM, A NIE STRACH PRZED NAUCZYCIELEM CZY TESTEM.

Oczywiście uczeń musi znać podstawową wiedzę o swoim kraju, języku, geografii, historii ludzkości, swojej biologii, troszkę o astronomii itd.

Moim zdaniem obowiązkowym przedmiotem na maturze winna być filozofia (w miejscu religii i etyki). Dlaczego? BO UCZY CIEKAWOŚCI LUDŹMI i ŚWIATEM.
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-01-23, 22:40
kalosz90 napisał/a:

Kurwa ludzie biorą na poważnie wypowiedzi człowieka, który zachowuje się, jakby cały czas był naćpany. Hejcić w necie to kurwa umiecie, ale czekam na film jak go spotkacie na ulicy i mu powiecie w mordę, że jest zjebem i niedorozwojem. Skończcie pierdolić, na pierwszym obrazku od razu widać, że to kurwa dębski. Dlatego scrolluj dalej, albo zmień stronę na kwejka.


Ale tak od razu z kwejkiem wyskakiwać? Weź panie, bronić tego gówna... Wstyd! Chuj mnie obchodzi czy żartuje czy nie, gówno jest gównem. Co do filmu z materiałem jak mu w twarz mówię, że go bardzo nie lubię i jest złym, niegodziwym człowiekiem. Przepraszam bardzo, ale nie popierdalam z kamerą całymi dniami szukając jakiegoś dębskiego.
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-01-23, 23:47
Każdy film z Demem zaczyna się od "osobiście za nim nie przepadam"
Zgłoś