18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Avatar
19player91 2011-01-15, 11:00
nie wiem co w tym fajnego....sadystycznego....
Zgłoś
Avatar
Zolner 2011-01-15, 11:13 1
obyś w życiu jeszcze zapiszczał bydlaku!
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-01-15, 11:49 50
@up
Idź osuszać mieszkanie
Zgłoś
Avatar
Pol 2011-01-15, 12:47 10
Nie ja dawałem pozwolenie na budowanie mieszkań na terenach zalewowych a teraz idźcie po pieniądze do tych którzy wam pozwolili tam budować. No i jak w temacie chuj mnie to.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-01-15, 13:11 1
@up ktoś zastrzelił twoją matkę, ten ktoś jest w moim domu. Wsypać go? chuj mnie to nie ja dawałem mu pozwolenie na broń. ,,|,,
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-01-15, 13:30
IIWW- wypierdalaj. Chuj mnie obchodzą posrane zwyczaje w krajach arabskich bo na pewno nie będę w ich sytuacji, ale co innego katastrofy, które mogą przydarzyć się każdemu. A fakt, że siedzę na sadolu już dość długo i prawdopodobnie niedługo zacznie mi rosnąć penis jeszcze nie znaczy, że jestem facetem.
Zgłoś
Avatar
Mentoos 2011-01-15, 13:55
zajebiście wyciąć źródło z orginału
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-01-15, 15:18 1
@Jacek Placek
wybacz, nie sprawdziłem Twojego profilu.
nie chodzi o to, że Ciebie obchodzą powodzianie. To jest Twoja prywatna sprawa. chodzi o to, że jeśli wchodząc na sadistica nie liczysz się z tym, że sobie będą stroili żarty chociażby z powodzian, to coś jest nie tak z Tobą, a nie z portalem. ale masz racje, chuj mnie ktokolwiek, dopóki nie jestem w jego sytuacji, jeśli uważasz, że to źle, to papa

ps. nie pierdol że siedzisz na sadolu dość długo, zarejestrowana jesteś mniej wiecej tyle, co ja, kilka miesięcy.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-01-15, 15:54
Zarejestrowana od kilku miesięcy, ale zaglądam tu od dawna. Co do powodzian- nie rozpisywałam się i nie jączyłam w stylu 'ty głupi ignorancie, gdybyś był na ich miejscu to blablabla' stwierdziłam tylko prosty fakt. W zasadzie też to mam gdzieś i będę miała póki mnie to osobiście nie zacznie dotyczyć.
Zgłoś
Avatar
M................f 2011-01-15, 16:11 4
Nie wolno się śmiać z takich ludzi bo im się nie przelewa, a przez to gorzej powodzi.
Zgłoś
Avatar
Mua-Swirus 2011-01-15, 16:11 1
@Jacek Placek & @IIWW
Brawo. Kłóćcie się kto dłużej jest na sadisticu ten jest bardziej zajebisty. Jesteście żałośni.
A co do tematu to sami chcieli mieszkać "w małych cichych miasteczkach ze strumyczkiem/rzeczką i łąka w około". No to teraz maja. Ich problem. Chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-01-15, 16:15
@up wg Ciebie kłótnia była właśnie o to?
Zgłoś
Avatar
Mua-Swirus 2011-01-15, 16:28
@Up
Przeczytaj jeszcze raz wyraz "kłóćcie" i się zastanów. Jak się nie domyślisz to podpowiem. Nie zastosowałem słowa "kłócicie" tylko "kłóćcie" a to robi jednak pewna drobna różnice w kontekście całego zdania
Zgłoś
Avatar
Turek. 2011-01-15, 16:29 1
@up Dobrze przynajmniej że jesteś kobietą-Jackiem co oznacza, że masz kutasa, co oznacza że masz dosyc sporą czesc sadistica po twojej stronie bez wzgledu na to co powiesz i jak bardzo sie mylisz
Zgłoś
Avatar
Reichmann 2011-01-15, 16:33
Haa! Twórczość Jakuba Dębskiego!

Dla tych, którzy dalej nie znają źródła:
demland.info/dem/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie