18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
"Demonstracja"
teken • 2010-04-26, 0:18
Nie kapuje tych ludzi Aaa, policja bije xD Co za kretyni. Każdy z pały w ryj powinien dostac. Jebane cwaniaki "nie podasz mi paragrafu".

Zgłoś
Avatar
kyloziom 2010-04-26, 18:58
Można podać kilka paragrafów. Dokładnych nr nie znam. Mianowicie: obrażanie policjanta na służbie, stawianie oporu itp itd . skąd tacy ludzie się biorą??!! Taka denna ta demonstracja niby z jakiego powodu demonstrowali??
Zgłoś
Avatar
alur 2010-04-26, 19:00 1
Chyba Antifa policja=koalicja. zrobili manifestacje po 2 latach podostawali po buzce, nazisci stali i patrzyli sie na nich i zekomo nazisci checili ich pobic jak mowila policja kazdy z nich dostal po 200 zl mandatu poniewaz sobie stali. Antifa syf brud.
Zgłoś
Avatar
necrofallus 2010-04-26, 19:42 1
Jebać Antife. Jebać również nazioli.
Zgłoś
Avatar
holick86 2010-04-26, 19:44 2
jebać jebanie:)

wolny kraj,moga demonstrowac,po co ich lac niby od razu??
wszyscy maja siedziec cicho,tak? jak kiedys ktoremus z Was cos nie bedzie lezało w Waszym miescie i bedziecie chcieli zrobic cos grupą - mam nadzieje,ze pały dostaniecie kozacy:D
Zgłoś
Avatar
matx 2010-04-26, 19:55
Co takiego zlego robi policja w tym kraju? Ludzie pracuja codziennie jak kazdy inny zeby nakarmic dzieci w domu i zaplacic rachunki. Kurwa, co za idioci tam sie manifestuja. Teraz mam kazdego Niemca wyzywac bo kiedys Hitler zabil sporo sporo polakow albo napierdalac kazdego Rumuna bo u nich duzo cyganow jest co kradna? Taka praca, policjanci robia to co im karza. Zaden z nich nie wstaje rano z checia spuszczenia wpierdolu komus w centrum miasta. Jak nie ma paragrafu wg. tamtego pajaca to powinni zrobic jakis, ktory by zezwolil go spalowac w suce.
Zgłoś
Avatar
holick86 2010-04-26, 19:57
spalowac za co?
Zgłoś
Avatar
dugi 2010-04-26, 20:00 1
antifa do gazu
Zgłoś
Avatar
Wojski 2010-04-26, 20:17
Suchy ten film A takie demonstracje policja powinna raz dwa rozpędzać wszelkimi środkami, bo jeszcze jakieś nazistowskie ugrupowania się będą panoszyć.
Zgłoś
Avatar
gazior 2010-04-26, 20:20 1
Czasy sie zmienily metody te same rece do gory i stawac pod sciane zatrzymuja i karaja niewinna dzieciarnie podczas gdy bandyci grasuja bezkarnie ...
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-04-26, 20:34 5
gazior napisał/a:

Czasy sie zmienily metody te same rece do gory i stawac pod sciane zatrzymuja i karaja niewinna dzieciarnie podczas gdy bandyci grasuja bezkarnie ...



Niech dzieciarnia się zajmie normalnym życiem a nie pierdoleniem jacy to oni mocni nie są i ile dostali paragrafów od Policji. Później jak będą szukać pracy i jej nie dostaną to będą zwalać winę na służby porządkowe, że Policja ich zatrzymała x lat temu, bo pierdolili smuty do stróżów prawa którzy tylko pilnują porządku. Bo ich kartoteka działa na niekorzyść ukaranego obywatela.

W ogóle jak zobaczyłem typa w kominiarce to się zdziwiłem, skąd tacy debile się biorą. Jak manifestuje to niech pokaże swój ryj, a nie osłania jakąś ruską czapką rozwiniętą do brody.
Zgłoś
Avatar
mrgreen 2010-04-26, 20:40
niewinnej dzieciarni nie zatrzymują i nie karają, miedzy innymi dlatego ze czasy się zmieniły
Zgłoś
Avatar
matig 2010-04-26, 21:19
ja bym tam wpadł z moim potato gunem to by sie im odechciało demonstracji hehehe

jak bym tam wpadl z moim potato gunem to by się im odechciało strajku
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-04-26, 23:02
mnie rozpierdala, że najambitniejsze co naziolki potrafią wymyślić to "hahaha, antifa" xD kurwa, szczyt.
Zgłoś
Avatar
rysiek90 2010-04-27, 16:52


Antifa to skinów bije w 10 na jednego a jak skin ma powyżej 12 lat to w dwudziestu i z ciężkim sprzętem. Antifa ssie
Zgłoś
Avatar
Phelot 2010-04-29, 19:30
No ale to byla zarejestrowana demonstracja tak?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie