18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Avatar
Bladziochreturn 2024-07-29, 9:30
Kubikson napisał/a:

O czym ty bredzisz koleś? A jaki biznes ma Polska z Izraelem oprócz tego, że żydki chcą od Polski kasę za jakieś przedwojenne kamienice zniszczone przez niemców? To już Polska musiałaby się totalnie skurwić aby im oficjalnie płacić. Chociaż chuj wie czy Polskie rządy po cichaczu poza wiedzą opinii publicznej im nie płacą. W sumie bym się nie zdziwił.


A z kim Polska robi jakikolwiek biznes? Polska co najwyzej dostaje instrukcje co ma robic, ale, widac po wyborach, ze ludziom tak sie podoba.
Zgłoś
Avatar
yesan 2024-07-29, 18:54
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Jak mają się rozwinąć skoro ponad 60 lat są najeżdżani i zawłaszczane są im tereny oraz kilka milionów zostało zabitych, a światowe media(czyli żydzi) nadają przeciwko im? Palestyny nie ma nawet na mapach Google.



Kubikson napisał/a:

Nie masz pojęcia co bredzisz. Palestyńczycy są biedniejsi bo Izrael ich uciska. Z kolei żydy mają kasę z USA. jakbyś obejrzał chociaż kilka filmików podróżniczych polaków co byli w Palestynie i z Izraelu to może coś by Ci się zaświeciło. Palestyńczycy są 100 razy sympatyczniejsi.



2 kurwa debile. Tamtejsi Arabowie (jacy, kurwa, palestynczycy, to sa Arabowie, oni nie wyodrebniaja wsrod siebie narodow) zawsze byli biedni, sa biedni i biedni beda. Przyczyny sa rozne, z konfliktem z Izraelem na czele.

Czy dla was, skonczeni debile, bylaby to roznica dlaczego tamtejszy Arab jest pojebany kiedy gwalcilby wam matke?
"Eee Muhamad, mozesz sobie gwalcic, w koncu jestes zradykalizowany przez biede przez Izrael!".

Ta mapa ktora wrzuciles jest wyciagnieta z jakiejs ruskiej dupy. Palestyny jako panstwa NIGDY NIE BYLO. Wrzucacie teraz jakies mapki pokazujace "najazd Zydow" na kraj, ktorego nigdy nie bylo. Co za matoly.

Arabowie mogli miec kolejny, 23 kraj Arabski w 1948 ale sie wypieli brudnymi dupami i powiedzieli "wszystko albo nic!". I przegrali wiec dostali wymarzone nic. Pies ich jebal.
Zgłoś
Avatar
Duszqable 2024-07-29, 19:38
Blue_falcon napisał/a:

Lol odezwal sie Jeff Bezos sadistica xD



No pytam.konkretnie, jakie interesy możemy robić z Izraelem? Do czego oni są nam potrzebni? Pierdolisz na temat o którym nie masz pojęcia.
Zgłoś
Avatar
mar173 2024-07-29, 21:00
Kubikson napisał/a:

Każdy kto popiera Izrael albo jest nieświadomy rzeczywistości/niedouczony albo po prostu jest skończonym debilem.



albo trolem siejącym propagandę
Zgłoś
yesan napisał/a:

2 kurwa debile. Tamtejsi Arabowie (jacy, kurwa, palestynczycy, to sa Arabowie, oni nie wyodrebniaja wsrod siebie narodow) zawsze byli biedni, sa biedni i biedni beda. Przyczyny sa rozne, z konfliktem z Izraelem na czele.
Czy dla was, skonczeni debile, bylaby to roznica dlaczego tamtejszy Arab jest pojebany kiedy gwalcilby wam matke?
"Eee Muhamad, mozesz sobie gwalcic, w koncu jestes zradykalizowany przez biede przez Izrael!".
Ta mapa ktora wrzuciles jest wyciagnieta z jakiejs ruskiej dupy. Palestyny jako panstwa NIGDY NIE BYLO. Wrzucacie teraz jakies mapki pokazujace "najazd Zydow" na kraj, ktorego nigdy nie bylo. Co za matoly.
Arabowie mogli miec kolejny, 23 kraj Arabski w 1948 ale sie wypieli brudnymi dupami i powiedzieli "wszystko albo nic!". I przegrali wiec dostali wymarzone nic. Pies ich jebal.



No i jest kolejny zjeb mający nasrane we łbie przez USrAelską propagandę i w dodatku pierdolony głąb bez szkoły 😂. Powiedz mi idioto ilu znasz arabów, jak długo byłeś w Palestynie lub chociaż w Turcji?
Zgłoś
Avatar
yesan 2024-07-29, 22:17
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

No i jest kolejny zjeb mający nasrane we łbie przez USrAelską propagandę i w dodatku pierdolony głąb bez szkoły 😂. Powiedz mi idioto ilu znasz arabów, jak długo byłeś w Palestynie lub chociaż w Turcji?



No tak, jestem glabem bez szkoly. A to jednak ty kazesz mi szukac Arabow w Turcji. Kurwa co za debil.
Kiedy mam stycznosc z takim debilem jak ty, zawsze sie tylko zastanawiam: czy jestes po prostu bardzo, bardzo glupi, trollujesz czy robisz to za kase?

Znam 2 Arabow (kiedys znalem wiecej), znalem wielu Turkow (znam obecnie 1), znam tez 2 Zydow.
Nigdy nie bylem w Izraelu, ani w Gazie, ani na Zachodnim Brzegu. I z cala pewnoscia nie wybieram sie do zadnego z tych pojebanych miejsc.

I co, teraz zwalisz sobie krzyczac "aaa nie byles to sie nie wypowiadaj, USA to dupa, tylko putler"? Czy co tam z siebie wysrasz?
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-30, 9:50
mar173 napisał/a:

albo trolem siejącym propagandę



To jedź do pejsatych im usługiwać, czyścić im kible.

[ Dodano 2024-07-30, 09:53 ]
yesan napisał/a:

2 kurwa debile. ....



Ej, weź debilu razem z tym drugim deklem "mar173" razem jedzcie do pejsatych i czyścicie im kible. Niech poczują się narodem panów, niech poczują się lepsi, niech gnoją polaczków.
Zgłoś
Avatar
mar173 2024-07-30, 9:55
Kubikson napisał/a:

To jedź do pejsatych im usługiwać, czyścić im kible.



to było o tobie
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-30, 9:58
mar173 napisał/a:

to było o tobie



Nie, odpisując mi w ten sposób popierasz pejsatych.
A więc jak powyżej.
Zgłoś
Avatar
mar173 2024-07-30, 9:59 1
Kubikson napisał/a:

Nie, odpisując mi w ten sposób popierasz pejsatych.
A więc jak powyżej.



jest tak jak ja pisze, a jeżeli masz schizofrenie to do lekarza
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-30, 10:05
mar173 napisał/a:

jest tak jak ja pisze, a jeżeli masz schizofrenie to do lekarza



Ok, dobra. Przez nieuwagę źle zinterpretowałem co napisałeś. Popieram i piwko dla Ciebie 👍
Zgłoś
Avatar
razak 2024-07-30, 12:11
gonzor napisał/a:

jaki biznes jesteś w stanie zrobić z Palestyną????
Dziękuję, kurtyna
po wuj tyle piszesz, świata jeszcze nie znasz prawiczku



Tu nie chodzi o biznes, a u zwykłe człowieczeństwo żydowski ścierwie
Zgłoś
Avatar
kola1908 2024-07-30, 22:25
Wolę żydów niż muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2024-07-31, 13:15
Kubikson napisał/a:

Naprawdę nie wiem jak ktokolwiek może popierać Izrael, a niestety i na tym portalu są takie nieświadome rzeczywistości czuby. Izrael już kilkadziesiąt lat gnębi Palestynę i traktuje Palestyńczyków jak podludzi/ścierwo... i dziwne, że w końcu w zeszłym roku się odpalili?? Oni to zrobili z desperacji. Wzięli odwet bo nic innego im nie zostało. Ktoś powie, że Hamas zabijał cywilów na jakimś festiwalu, a ten "nowoczesny i cywilizowany Izrael" nie bombarduje szpitali i szkół w Strefie Gazy?? I nikt Palestyńczykom nie pomaga, są zostawieni sami sobie.
Poza tym Czuby popierające Izrael nie mają świadomości co żydzi myślą o Polakach, a myślą jak najgorzej. Proponuje chociażby obejrzeć relację Polskiej dziennikarki z pobytu w Izraelu na Kanale Zero. Nawet te ich grupki młodzieży i ich Izraelscy ochroniarze co odwiedzają Auschwitz traktują Polskich odwiedzających z pogardą. Niedawno nawet na pewien czas z tego względu polska zakazała tych żydowskich wycieczek.
Każdy kto popiera Izrael albo jest nieświadomy rzeczywistości/niedouczony albo po prostu jest skończonym debilem.



Te same kurwy, co z banderowców robią braci.
Zgłoś