18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
petru23 2020-02-11, 1:34 8
Ciekawe czy ją rucha.
Zgłoś
Avatar
tylkoodra 2020-02-11, 1:45
petru23 napisał/a:

Ciekawe czy ją rucha.



rucha
Zgłoś
Avatar
lysout 2020-02-11, 9:07
Ale wyrwał, ale to było dobre!!
Zgłoś
Avatar
coincrush 2020-02-11, 10:24
Z miejsca mi się Jaś Fasola przypomniał....
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2020-02-11, 12:27
Od zawsze było wiadomo, że dentyści są pojebani
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2020-02-11, 15:05 4
@up sam jesteś pojebany; usuwanie zębów ze szczęki jest łatwiejsze niż żuchwy z prostego powodu - jest więcej kości gąbczastej, a mniej zbitej w porównaniu do żuchwy, ALE jednocześnie jest trudniejsze, ponieważ trzonowce szczęki mają zazwyczaj 3 korzenie (tzw. szóstki i siódemki, ALE nie ósemki - one zazwyczaj mają 3 korzenie zlane w jeden blok, co jest bardziej korzystne z punktu widzenia usuwania zęba). Gość ma wypracowanego skilla, dlatego, że usunął sobie sam 8 z trzema, szeroko rozstawionymi korzeniami i żadnego nie złamał. Jeszcze tylko sprawdzić czy nie ma połączenia ustno-zatokowego i można iść do domu.

Swoją drogą mam taki mały apel to wszystkich członków sadistica - dbajcie o swoje zęby, bo nie dość, że to wasza wizytówka, to na dodatek wszelkie zakażenia i zębopochodne stany zapalne w obrębie głowy i szyi są potencjalnie niebezpieczne dla ogólnego zdrowia, a nawet życia. Nawet nie wyobrażacie sobie jak polskie społeczeństwo w kwestii higieny i ogólnie pojętego zdrowi jamy ustnej jest zaniedbane...
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-02-11, 17:51
Ja 4 lata temu sobie wyrwałem górną szóstkę zwykłymi ujebanymi kombinerkami i jakoś nie robię z tego takiego wielkiego halo XD
Zgłoś
Avatar
minetek 2020-02-11, 18:46
Polecam serial "The Knicks"
Tam koleś się próbował sam zoperować
Zgłoś
Avatar
forest1600 2020-02-11, 23:31
ta jego asystentka chyba nie za bardzo wierzyla w to, co widzi haha
Zgłoś