18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lukaszksk 2012-11-22, 16:51 1
snik0 napisał/a:

o, teraz się będą cioty ujawniać w tym temacie... dwie już mamy

Powiedziała ciota która nawet cipy nie widziała (oczywiście nie licząc tysięcy przed monitorem). No nie przychodzą mi żadne argumenty na twoją obronę: sportu nie uprawiasz bo byś wiedział że w niektórych dyscyplinach po prostu jest to niezbędne. Wiele z tych osób które nazwałeś ciotami zmiotło by cię z powierzchni ziemi spojrzało by na takiego gnata i nawet nie miało serca ciota nazwać.
Zgłoś
Avatar
nata77 2012-11-22, 16:52 1
ja tam lubie jak facet jest ogolony... chyba kazdy z nas nie lubi wlosow w jedzeniu
Zgłoś
Avatar
Duszeq 2012-11-22, 16:58 1
Nie no żal. Ktos chce do goli i chuj do tego maja inni. Na szczescie nie mam z tym problemu ,ale ogolnie wedlug mnie hadko wyglada taki misiek na klacie i osobiscie bym raczej golil A co do tych osób które wyzywaja takie osoby od pedałów to ewidentnie maja zajebisty problem z dziewczynami i sie obrazaja na caly swiat i Boga ze ich tak skrzywdzil obdarzajac tak bujnym zarostem. Przyznajcie, że wam wstyd chlopaki na plazy w Sopocie koszulke zdjac?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-22, 17:04 1
A co ma wspólnego golenie klaty, jaj czy dupy z dbaniem o wygląd? Przecież większość dnia nikt tego nie ogląda. Ale fakt, że jak ma się dziewczynę która uwielbia ssać ogolonego kutasa, ogolone jaja lub lizać dupę to można zgolić. Jak sex tak czy owak ogranicza się do włożenia po ciemku to nie ma podstaw do tego.
Zgłoś
Avatar
h.ła 2012-11-22, 17:40
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-11-22, 18:56 4
Ja gole klate, bo mi włosy w koszulke wrastają jak 2 miesiące jedną noszę....
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-22, 19:38
a zaden debil nie przeczytal DEPILACJA klaty ???? jak mozna golic klate kurwa... wora,pale i pachy rozumiem ale klate maszynka???
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-11-23, 1:01
nata77 napisał/a:

ja tam lubie jak facet jest ogolony... chyba kazdy z nas nie lubi wlosow w jedzeniu



Sadistic's girl.
Jaki związek ma jedzenie z goleniem klaty, piczki czy wora?
Nie każdy z nas porównuje minetę do jedzenia jak i nie każda z Was ssanie pałki traktuje jako posiłek.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-23, 1:22 2
bingo100 napisał/a:

Ja pierdolę, dzieci! Co kogo obchodzi, który sobie co goli?! Zaraz będzie temat kto, w którą stronę chuja w gacie wkłada.


Zawsze na lewo.
Zgłoś
Avatar
cykut 2012-11-23, 16:28 2
Taa, kurwa jasne: "Golę klatę i zaliczam".

Chyba kolegów w "Błękitnej ostrydze"
Zgłoś
Avatar
mungo 2012-11-23, 19:25 1
orzeszwmorde napisał/a:

snik0 napisał/a:
o, teraz się będą cioty ujawniać w tym temacie... dwie już mamy
Powiedziała ciota która nawet cipy nie widziała (oczywiście nie licząc tysięcy przed monitorem). No nie przychodzą mi żadne argumenty na twoją obronę: sportu nie uprawiasz bo byś wiedział że w niektórych dyscyplinach po prostu jest to niezbędne.



Co to kurwa za argument a moze koles uprawia ta dyscypline sportu w ktorej NIE jest to niezbedne...

orzeszwmorde napisał/a:


Wiele z tych osób które nazwałeś ciotami zmiotło by cię z powierzchni ziemi spojrzało by na takiego gnata i nawet nie miało serca ciota nazwać.


Sa tez tacy nieogoleni przy ktorych nawet bal bys sie pomyslec o przekonywaniu go do golenia klaty, Walujew np


Moje zdanie jest takie ze prawdziwy mezczyzna ponizej szyi sie nie goli i huj!
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-11-23, 23:12
mungo,
Foty już umiesz wrzucać....ale cytować nichuja.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-11-23, 23:19 1
cykut napisał/a:

Taa, kurwa jasne: "Golę klatę i zaliczam".

Chyba kolegów w "Błękitnej ostrydze"



Zawsze mi ten motyw z Akademii Policyjnej kojarzy się z pedałami. Oldskool = piwo.



@mungo toż to jakiś neandertalczyk jest.
Zgłoś
Avatar
MadCarrot 2012-11-24, 23:17
Jak można, będąc facetem, golić sobie jaja czy pachy? O klacie już nie wspominając...
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-25, 21:07
jak juz ci wyrosna owe wlosy to zalapiesz a jak znajdziesz kobiete bez fiuta to przestaniesz zadawac takie pytania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie