18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
woolaloo 2023-12-30, 22:57 3
uuuu, uuuuu, uuuuuu - byłem kiedyś w zoo, małpy na wybiegu też tak robią.
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2023-12-30, 23:23
zeroxdeys napisał/a:

Btw. to nie deska go zrobiła w chuja, po prostu za bardzo pochylił się do przodu, stracił równowagę i zeskoczył, a deska zgodnie z prawami fizyki po odechnięciu się od niej została w miejscu. Tym bardziej to świadczy o debiliźmie naszego bohatera.



Ty chyba nie znasz praw fizyki klapki masz na oczach i wiem w 100% że nigdy na desce nie jeździłeś. Zajebał w jakiegoś czopa wystającego i go wyjebało w powietrze tak jak ryjem po piasku na asfalcie
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-12-30, 23:50 3
Łeee w Tony`m Hawk`u nie takie wygibasy się robiło i człowiek żyje
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-31, 1:22
Cykliści to są pojebani
Zgłoś
Avatar
z................s 2023-12-31, 5:13 2
Aramanga napisał/a:

Ty chyba nie znasz praw fizyki klapki masz na oczach i wiem w 100% że nigdy na desce nie jeździłeś. Zajebał w jakiegoś czopa wystającego i go wyjebało w powietrze tak jak ryjem po piasku na asfalcie



Po pierwsze - budynek na który chciał wskoczyć znajduje się jakichś 4-5 metrów dalej, a jest jedynie 2 metry niżej.
Po drugie - gość wiedział mniej więcej co robi, i że może tam doskoczyć. Ale widać było, że stracił równowagę i jest pochylony za bardzo do przodu (widać, że traci równowagę na 0,5 sekundy przed zejściem z deski). I wiedział też, że bez tego nie wybije się kickflipem w górę i spadnie jak kamień w przepaść.
Po trzecie - jakby naprawdę najechał na coś i deska stanęłaby dęba, to nie zdążyłby zachować balansu i zejść jedynie tylną nogą, tylko padłby na glebę jak długi. Żeby wykonać taki manewr to już trzeba mieć balans z przodu.
Po czwarte - jeździłem trochę na desce i doskonale wiem, że jak postanowisz zejść w ten sposób z deski, to siłą rzeczy musisz ją odepchnąć do tyłu, co przy pewnej prędkości zatrzymuje ją idealnie w miejscu.
Po piąte - już sam fakt, że na starcie chcesz kogoś zdyskredytować opierając się jedynie na swoim "chłopskim rozumie" świadczy, że to Ty sam masz zamknięty umysł.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-12-31, 9:37
Czy oni wołają Andrzeja i Kornhauser ?
Zgłoś