18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
froqer 2013-06-15, 1:09
@up, może na wieży byli białorusini albo ruscy?
Zgłoś
Avatar
K................h 2013-06-15, 1:59 8
37s - pada komenda, GO AROUND - czyli odejscie na drugi krag. Chlopcy odlecieli na, 15 minut i lokalny opad sie konczyl. Ladowali w sloncu. Wykonywali podejscie na ILS CAT. I - czyli najmniej dokladny system podejscia precyzyjnego , ale o nieporownywalnie dokladniejszy w porownaniu do tego ze Smolenska. Tam stal tylko NDB - czyli niekierunkowa radiolatarnia, wynalazek z lat 20stych. Zaden z nich sie nie zesral, bo takie odejscie nie zdaza sie czesto , ale bylo najrozsadniejsza decyzja w tym momencie, chowamy kolka, dajemy pelna startowa i tup, tup tup, nabor do wysokosci wskzazanej przez kontrole podejscia.
Teraz dla wszystkich tych ktorzy mysla ze ladowanie we mgle to normalka, a zli rosjanie podlozyli bombe helowo-trotylowo-termobaryczna, moze choc odrobinke ten film unaoczni jakiej glupoty dopuscily sie nasze orly-sokoly w Smolensku lub po prostu pod jaka presja latalo sie z ta ekipa... O Antku ktory bajdurzy i sni o martyrologicznej smierci swojego bosa pisac nie bede... nie jestem lekarzem.
Zgłoś
Avatar
lllll 2013-06-15, 2:07 2
Dałem w tagach "go around" i cwaniakują
Zgłoś
Avatar
Kmil69 2013-06-15, 8:28 2
- Ja tupolew , ja tupolew
- tu brzoza, tu brzoza ....
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2013-06-15, 11:02
1:17 Na desce żyd się zapalił.
Zgłoś
Avatar
i................n 2013-06-15, 11:04
moim zdaniem nic nie było widać.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-06-16, 10:53
juby0001 napisał/a:

wylądował kurwa czy nie?



Głupie pytanie, a myślisz, że skąd ten film. Wylądował tyle, że nie w tym podejściu, 34' odchodzi w lewo.
Zgłoś
Avatar
D@vidoV 2013-06-16, 16:23
Boeing 787. Chyba tylko ten samolot ma HUD-a.
Zgłoś