18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kubaeinstein 2012-08-14, 22:50 1
bloodwar napisał/a:

Jakby ktoś nie załapał skojarzenia z pewnym popularnym polskim detektywem - jego nazwisko pada kilka razy



Thx captain obvious. Naprawdę dzięki, bez Ciebie ludzkość pewnie by sobie koła nie wynalazła, ale mamy Ciebie. A tak na poważnie - sadol to miejsce, w którym owszem spotkasz idotów, ale jest ich tu duuuuuużo mniejszy odsetek niż na takiej samosi. Proszę nie traktuj wszystkich jego użytkowników jak autystycznych ludzi.

Tyle dziękuje i przepraszam, że się uniosłem.
Zgłoś
Avatar
roma21 2012-08-14, 23:03 6
Pitbull,Glina,Fala Zbrodni,Sfora,Oficer,07 zgłoś się,Policjanci z 99 roku a nawet Kryminalni to było coś! a nie teraz jakieś po pierdółki w stylu Komisarz Alex,Ojciec Mateusz i coś tam coś tam
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-14, 23:07
Nie żebym sie chwalił, ale z Panem Vegą miałem okazje rozmawiać Dziwny koleś
Zgłoś
Avatar
1PalucH 2012-08-14, 23:18
filmweb.pl/serial/PitBull-2005-282083 ten?
Zgłoś
Avatar
typo 2012-08-14, 23:20 4
Jakby publiczna nadal produkowała takie seriale, a nie skupiała się na jakiś gównianych Rozlewiskach nad Jakimśtamgównami itp, albo zajmowała się finansowaniem upadających gwiazd, lub ludzi których dorobku nawet nie znam w jury beztalentshows w Polsce to ja bym i tam chętnie ten abonament płacił.

// edit: ktoś tu wspomniał o Ojcu Mateuszu, zupełnie mi z głowy wypadło. Temu pajacowi w sutannie złamanego grosza nie dam.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-08-15, 2:13
Kubaeinstein napisał/a:



Thx captain obvious. Naprawdę dzięki, bez Ciebie ludzkość pewnie by sobie koła nie wynalazła, ale mamy Ciebie. A tak na poważnie - sadol to miejsce, w którym owszem spotkasz idotów, ale jest ich tu duuuuuużo mniejszy odsetek niż na takiej samosi. Proszę nie traktuj wszystkich jego użytkowników jak autystycznych ludzi.

Tyle dziękuje i przepraszam, że się uniosłem.



"Choć stłuczesz głupiego w moździerzu
tłuczkiem razem z ziarnami,
głupota go nie opuści"


Btw. Metyl, Gebels, Benek, Despero, Kmieciak, Dżemma genialnie wykreowane i zagrane postaci. Czuć ten świetny klimat stosunkowej "prawdziwości" i utożsamienia się z postaciami. Nie raz się ze szczęścia i podniecenia popłakałem i krzyczałem oglądając ten serial "Jaahuhi" .
Zgłoś
Avatar
RITI 2012-08-15, 2:27
Upadł zielony długopis, ale faza!
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-08-15, 9:12
Serial jest wielki, ale reżyser, Patryk Vega, zeszmacił się niechybnie tworząc Kapitana Klopsa i kilka innych polskich wielkich produkcji.
Zgłoś
Avatar
Mainline 2012-08-15, 11:06 2
najlepszy polski serial jaki mialem okazje ogladac
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-08-15, 12:23 1
1:02 zobaczcie jak pokazuje telefon z smsem do kamery... miga tam ta kreseczka ktora okresla pozycje piszac smsa. Mimo wszystko ten serial miażdży. Z ziomkiem kiedyś się zajaraliśmy tym i wkręcaliśmy ludzi na mieście ;d "Dzień dobry, komisarz Goc, komisarz Desperski, wydział do walki z terrorem kryminalnym", jednego chłopa tak wkręciliśmy, że nam dał zeznania na papierowej tacce pod zapiekanki ;d

Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-08-15, 13:19 2
Ta rezydencja Romów by pięknie płonęła
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-08-15, 13:51 1
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-08-15, 15:11
najlepsza akcja jak celował do skrzynki w 8:38. pewno myslał, że rodzina cyganów tam koczuje. swoja drogą coś w tym jest
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-08-15, 15:57
Zajebisty serial, najlepszy polski.
A tutaj typografia od mojego kumpla - Metyl o sobie
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-15, 17:46 1
Jeden z najlepszych jak nie najlepszy serial... bez lania wody.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie