18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Detonacja 1t ANFO
hrabia9933 • 2012-09-24, 16:44
Detonacja prostego w stworzeniu materiału wybuchowego, ale to chyba nie była domowa robota
Wersja jednotonowa

Takie cos mozna latwo zrobic u siebie w mieszkaniu, tylko zeby to zdetonowac potrzeba materialu o szybszej predkosci detonacji, jak np.: HMTD - materiał bardzo wrażliwy na ciepło, płomień, iskrę, silny wstrząs, tarcie, a nawet kontakt z metalem!
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-09-25, 13:39
Panie premierze, wysoka izbo... szykują się bombowe obrady sejmu.
Zgłoś
Avatar
eteryk 2012-09-25, 15:04
cbś juz do ciebie jedzie
Zgłoś
Avatar
czebit 2012-09-25, 15:41 3
To jest iście sadystyczne. Wrzucić temat o materiale wybuchowym, który potrafi zrobić prawie każdy gimnazjalista, pokazać, że jest mocny i oglądając telewizję czekać na informacje o samoeliminujących się gimbazjalistach. Dobry patent
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-09-25, 16:38
@up
może i każdy potrafi zrobić ale nie każdy potrafi odpalić.
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-09-25, 17:52
po co mi kurwa materiały wybuchowe?
Zgłoś
Avatar
ociep 2012-09-25, 18:27 2
A mam was małe chujki!!!
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-09-25, 20:25
fryca88 napisał/a:

@Gurgul99

Dobrze prawisz,kolega ten jeszcze wyżej zapomniał o najważniejszej rzeczy,czyli o tzw.uczulaniu.Taką z wora saletrę to można sobie na grządkę rozsypać i nasrać w to.

Ja mam swój patent,zamówiłem u spawacza pręt,do którego mam przyspawane ostrza,własnoręcznie zrobione.Podpinam pod wiertarę,saletrę do wiadra i tym rozdrabniam.Uczulanie nie znaczy,że łatwo o detonację i z tym zawsze jest problem,no,ale jak ktoś wspomniał na Śląsku,jak się zna strzałowego to można różne rzeczy kupić,choć teraz coraz trudniej,nie to co kiedyś,metanit w torbie za kilka flaszek...Można też wytapiać trotyl z niewypałów,ale jest ryzyko.
Kiedyś jak się zmobilizuję zrobię TATP...



Art. 171 § 1. Kto, bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom wyrabia, przetwarza, gromadzi, posiada, posługuje się lub handluje substancją lub przyrządem wybuchowym, materiałem radioaktywnym, urządzeniem emitującym promienie jonizujące lub innym przedmiotem lub substancją, która może sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Art. 164 § 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo zdarzenia, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mające postać pożaru, (...), eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwopalnych (...), podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Zgłoś
Avatar
siuno 2012-09-25, 21:01
Nie uważacie, że fajnie by to wyglądało gdyby zdetonowali to pod Kolumną czołgów? Taki Abramsik zrobił by hoop.
Zgłoś