18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Ma pań ochotę pomóc? - teraz popularne
Film troche długi ale kto zajawiony w temacie napewno oglądnie do końca. Polecam, podaje link do filmiku a wstawiam jakiś gówniany nieporównywalny bo nie da się dodać powyżej 20minutowego;]
Kod:
www. youtube . com /watch?v=cEdTRFcEikk

Zgłoś
Avatar
gawlow 2012-11-13, 12:21 1
Na ryjach ktoś im powinien takie coś wymalować i nagrać to by się wtedy nadawało na sadistica
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-11-13, 12:42 3
Nowe disco polo podobno jest.point of no return 2 tez spoko. za tego typu wandalizm zawsze piwo!wiecej ruchu a mniej pierdolenia panowie!
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-11-13, 13:11 2
i jak to teraz wygląda? jak obsrane... kojarzy się tylko z biednymi dzielnicami gdzie po 13tej można po ryju dostać...
po dupie se maluj jeden drugiego...
Zgłoś
Avatar
fukkkofff 2012-11-13, 13:19 2
kocham was internauci tylko czemu na podworku cicho siedzicie
Zgłoś
Avatar
feluke 2012-11-13, 13:24
kaffi - daj adres do siebie i jakimi samochodami jezdzi twoja rodzina. Pierdolne sobie jakies chuj wie co, jakies literki, cyferki, krzaczki. Ty bedziesz w niebowziety bo "ziomek" ozdobil ci twoj dom/samochod a ja bede mial ta "adrenaline"...
Potem sie dziwic ze kible osrane w przedzialach jak pieniadze ida na likwidacje "dziel" ulomnych ludzi ktorzy powinni robic malowidla w jaskiniach.
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2012-11-13, 13:33 2
nyypl napisał/a:

@up
jakich Was? do kogo Ty wgl mówisz? czy ja gdzieś napisałem że taguje?
Kurwa nie widziałem jeszcze żeby ktoś kumaty robił wrzuty na domach, samochodach. Masz najebane w głowie lekko



Skład pociągu, tak samo jak dom, jak samochód ma swojego właściciela. Jesli nie ma jego zgody (a wręcz odwrotnie, wiadomo o zakazie), to "wrzuty" są wandalizmem i kropka. Dla mnie graffiti na pociągach jest tak samo piękną sztuką jak sranie pod czyimiś drzwiami. Jedno i drugie jest zabronione. Adrenalina pewnie też jest. I teraz pytanie... kto z tych malujących chciałby co jakiś czas sprzątać klocka spod swoich drzwi???

To co poniżej zdecydowanie mi się podoba (jeden z przykładów z okolic wyścigów w WAWie), mało tego jak się przyjrzysz to ma przesłanie właśnie dotyczące tego, czym jest dla autora to co robi.
Niech robią to i rozwijają się, ale kurwa niech nie niszczą!!!

Zgłoś
Avatar
mazzich 2012-11-13, 15:11
pozamykac w jednej celi z pedalami, wtedy dopiero bedzie adrenalina
Zgłoś
Avatar
MGC 2012-11-13, 15:25
@ nyypl dobrze ze men i black nie wrzuciles bo by cie zjedli:) dobry set w tle masz jakies namiary?? peace
Zgłoś
Avatar
ksztodrwysz 2012-11-13, 15:31
Muza zajebista

Może ktoś podpowie jakimi frazami tego szukać ? Zamiast skakac do e-gardeł
Zgłoś
Avatar
ripp1337 2012-11-13, 15:41 1
kaffi napisał/a:

A mnie pierdoli ze cudze. Niektórzy lubią się najebac inni iść potanczyc, pograc na gitarze jeszcze ktoś inny woli siedzieć z dupskiem i komentować a ja mam wyjebane, lubie adrenaline i maluje.

Jesteście strasznie nudni, Radysh idz lepiej zobacz co u Twoich kotow

Peace, yo



Jak byś lacza na pizdę dostał za wandalizm to może by ci się troche wyprostowało pod sufitem.

Nasraj sobie do łóżka, jak musisz zostawić po sobie ślad. Albo powieś się, nagrywając to i niech wrzucą to na YT
Zgłoś
Avatar
nyypl 2012-11-13, 16:04
@pekka satan najśmieszniejsze jest to że połowa nie przeczytała opisu nad filmikiem i komentuje filmik z malowaniem pociągów hehe, bo Ty chyba do tej gruby należysz.

Lub po prostu nie oglądałeś tego filmików który podałem w kodzie z linkiem na youtube, nie ma tam nigdzie malowania po pociągach o które tak się sapiesz, zresztą mam to w dupie

@MGC jeśli chodzi Ci o filmik z linku do youtube to jedynie taki koment znalazłem:
Cytat:

Nas - Represent (Instrumental) Survivor - Eye Of The Tiger Mimosa - Lullabyte (Original Mix) Barto - я готова, а ты готов Crissy Criss - Take Me Higher (Dubstep Mix) Da Beatblower - Fuck Your’s Off Виктор Цой - Эй, прохожий, проходи.. Dusty Kid - Kore (Original Mix) Sound Of Stereo - Helium Георг Отс - Ария Мистера Икс Шиза - Луна любит Землю по кругу Mimosa - Another Day (Original Mix) Mimosa Feat Souleye - Delivery (Original Mix) Mimosa - Kinetic LIKE!

Zgłoś
Avatar
kamilk007 2012-11-13, 16:09
prosze o tytul pierwszego kawalka raz raz
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-11-13, 16:35 1
to jakiś remix damiana marleya - welcome to jamrock
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2012-11-13, 17:36
nyypl napisał/a:

@pekka satan najśmieszniejsze jest to że połowa nie przeczytała opisu nad filmikiem i komentuje filmik z malowaniem pociągów hehe, bo Ty chyba do tej gruby należysz.

Lub po prostu nie oglądałeś tego filmików który podałem w kodzie z linkiem na youtube, nie ma tam nigdzie malowania po pociągach o które tak się sapiesz, zresztą mam to w dupie



Niektóre motywy są fajne, ale jak ktoś po raz 10 podpisuje się (nie jestem w klimacie nie wiem jak się nazywają te podpisy) na zabudowie stojącego samochodu, albo jedzie sobie pociąg z zamalowanymi szybami w wagonie, to... Mnie by to wkurwiło po prostu! To nie jest sztuka. Wsiadasz do pociągu i masz zajebisty widok zasprayowanej szyby.

I nie będę się sapał, jeśli ta zajawka nie będzie niszczeniem przedmiotów, mienia itp. Pewnie nie chciałbyś, żeby jakiś kark miał jako swoją zajawkę przypierdalanie Ci strzała w ryj... To jest własnie wolność do momentu, kiedy nie wyrządzasz tym szkody komuś innemu.
Zgłoś