18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Szejder 2012-09-07, 17:06
Hahahaha zajebiste pokaże księdzowi jak znowu przyjdzie i bedzie chcial 100zł+ lodzika ;d kocham chrzescijanstwo
Zgłoś
Avatar
merh 2012-09-07, 19:00
thewhitestar
ciemnogród powiadasz... wiara to wiara,chodzi raczej o zapewnienie sobie "bezpiecznego bytu" po smierci,jesli taki wogole istnieje.W sumie to tylko o to w tej wierze chodzi.. ciemnogród tworzą ludzie,ktorych ta wiara ogranicza i sprowadza ich zycie do bezowocnej wegetacji od niedzielie do niedzieli.,albo innych świąt.

Temat całej polityki zarzadzania religią katolicką to odrębna książka do napisania.Powinna sie sprowadzać jedynie do pastórów odprawiajacych msze.Wierzącym powinno to wystarczyć.
Zgłoś
Avatar
Drakhesh 2012-09-08, 4:34
merh
Denerwuje nie tyle sama wiara - sam wierzący nie jestem, ale skoro komuś to odpowiada, to jego wola. Postawy takie jak u thewhitestar są wywoływane religijnymi dewotami (których w tym kraju na potęgę), którzy każdego, kto nie lata co niedziela ko kościoła, wręcz obnosi się z religią a każdego o odmiennych poglądach traktuje jak pomiot diabła (do dziś pamiętam, jak ksiądz na religii mnie zwyzywał od heretyków, bo miałem inny punkt widzenia na jakąś kwestię...). Robią im swoistą antyreklamę, i takie jej efekty.
Zgłoś
Avatar
merh 2012-09-08, 15:39
zapytałem kiedyś katechety "dlaczego Bóg sam zaprzecza swoim "nakazom"? Każe wybaczać,a sam nie wybacza. "Za dobre wynagradza,a za złe karze". I do tego jeszcze coś o grzechu pierworodnym.Czemu ja mam wybaczać,a Bog nie potrafił.Na miedzy innymi takie pytania nie potrafią odpowiadać logicznie.Jedynie jakiś bełkot ,albo nazwą mnie arogantem. To wkurwiało...
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-09-08, 20:21
To chyba powinni się nazywać pedoskupi
Zgłoś
Avatar
biszkopt14 2013-12-09, 16:33
tomekzkz napisał/a:

Zgaduję, że liczba w nicku to wiek


Zgaduję,że nie potrafisz sprawdzić wieku podanego na moim profilu.
W dodatku sam nie chcę zgrywać mistrza wrzucania tematów, ale mój 1 to wciąż więcej, niż Twoje 0,pozdrawiam spierdalaj
Zgłoś