18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dialog kulturowy między Pakisami a Polakami
o................n • 2013-07-15, 20:59
Powybijane szyby w Polskim lokalu przy Manningham Lane



Z soboty na niedziele minionego weekendu, podczas zabawy dancingowej w restauracji Staropolska przy ul. Manningham Lane doszlo do napasci.
Grupa pakistanczykow obrzucala lokal kamieniami po czym zbiegla. Nikt nie ucierpial jednak zostaly wybite wszyskie szyby w Polskiej restauracji.

Policja ma juz zdjecia napastnikow, bowiem tuz na przeciw Staropolskiej jest Job Center, ktore posiada CCTV na zewnatrz budynku. Policja wszczela dochodzenie.
Tym samym wlasciciele informuja na swojej stronie na Facebooku, iz nie dadza sie nastraszyc! Lokal znow jest otwarty i zaprasza wszystkich na weekendowe potancowki.Wlasciciele zapewniaja, iz zadbaja o bezpieczenstwo swoich gosci, a wszystkich tych, ktorzy byli obecni w lokalu podczas napasci przepraszaja za niedogodnosci!

Nasuwa sie tylko jedno pytanie, dlaczego doszlo do napasci? Czy Restauracja Staropolska miala juz wczesniej problemy lub probowano wyludzac haracz za prowadzenie dzialalnosci na terenach “pakistanskich” ?

bradford-24.co.uk/napasc-na-staropolska-pakistanie-napadli-na-restauracje/

Czyli reasumując - Polacy nie chcieli wspierać dżihad, więc brudasy wybiły szyby w lokalu, który był ubezpieczony... Ach ten dialog :3

Jako bonus wrzucam komentarz niejakiej pani Doroty:

"a czy to byli Pakistanie, zbyt szybko osądzasz,byłam przy tej napaści , kaptury na głowach zamaskowane twarze,powodzenia w śledztwie,a domysłami można więcej zaszkodzić właścicielom Staropolskiej niż pomóc"

Ach ten multikulturalizm -_- Zauważyliście, że najczęściej właśnie kobiety, które mają najgorzej w islamie (nie oszukujmy się, islam to zajebista religia dla faceta...) bronią tej religii pedofila?

PS: poproszę o dobry hejt na islam w komentach
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-07-16, 22:51 1
Moj kumpel wspominal, ze w zwiazku z iloscia ciapakow w Bradford, wiele osob nazywa ta miejscowosc bradistan ....
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-16, 23:43 1
Już sobie wyobrażam klimaty w knajpie, do której schodzi się kwiat emigracji na "potańcówki". Nawet Pakole nie mogą tego znieść. Mam nadzieję, że następnym razem ta buda pójdzie z dymem.
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-07-17, 0:14 4
Nigdy nie bylem zwolennikiem karania za kontrowersyjne poglady, czy tez po prostu trolling, ale ten Loaloa powinien sie stad ulotnic.
Zgłoś
Avatar
kaefix 2013-07-17, 11:05
nie uwierzycie! ale mieszkam 3minuty od tego syfu, i przytocze wam calkiem smieszna historyjke.. raz z kolezanka, wybralismy sie tam na pierogi i dostałem kurwa włos na talerzu.. a kelnerki są tam tak jebnięte, raz mój znajomy jadł tam jakieś kluski, wsadził je do ust mówił że parzy, i kazał sobie dmuchać.. i co? dmuchały mu
Zgłoś
Avatar
CopRobo 2013-07-17, 12:17
Lepiej się nie śmiać, ten portal niedługo będzie miał nazwę Saidistic
Zgłoś