18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Dildo darts
man_of_steel • 2015-07-28, 10:11
Angol reprezentuje amplitudę poziomu swojej inteligencji, jaką kiedykolwiek mógł w życiu osiągnąć.



Plus bonus:

Zgłoś
Avatar
1109 2015-07-28, 16:40 3
Yellow_Submarine napisał/a:



To nie ulega frekwencji, że używasz słów, których znaczenia nie znasz i nim oburzysz się skierowanym do ciebie alibi przeczytaj sobie jeszcze raz definicję z wklejonego linka.

Nie możesz mówić o amplitudzie nie znając położenia bazowego, zaprezentowałeś filmikami tylko pewien punkt jak sądzisz maksymalnego wychylenia od normy (jego głupoty).
Należałoby się powołać na filmiki kiedy się nie popisuję dildosami i nadać im wartości liczbowe po czym nanieść je na wykres "głupot" w jakiejś arbitralnej skali w czasie.
Po założeniu ciągłości funkcji i uzyskaniu sinusoidalnego wykresu można bawić się w amplitudę.



pl. wikipedia. org/wiki/ Frekwencja
Zgłoś
Avatar
gieroj176 2015-07-28, 16:43
@woytasw

Robin Hooy
Zgłoś
Avatar
chetek 2015-07-28, 16:48 6
@1109

Jak rozumiem słowo "alibi" jest już według ciebie użyte poprawnie, skoro przyczepiłeś się tylko do frekwencji? Jak już jesteś na wiki, to poszukaj przy okazji definicji sarkazmu.
Zgłoś
Avatar
1109 2015-07-28, 16:52 1
chetek, Nie zauważyłem. Zwracam honor.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-07-28, 17:17 1
MaratHS napisał/a:

@bosslolkowy,

Ja słyszałem żeby wykorzystywać penisa w trakcie seksu, ale dildosa? ktoś tu rzeczywiście jest hujowy



Ja nie mówię, że masz penisa nie wykorzystywać.
Dobrze słyszałeś i dalej się nie znasz

Chodziło mi oto, że Panna może mieć ochotę na podwójną penetrację,ale nie koniecznie na trójkąt.

Kto by pomyślał, żebym w wieku 22lat komuś rad udzielał
Zgłoś
Avatar
hundzik 2015-07-28, 18:47
to jest angol? to jest pakus z obywatelstwem brytyjskim chyba
Zgłoś
Avatar
man_of_steel 2015-07-28, 22:08
Wrzucam tematy żeby się podzielić nimi z innymi, coś z tego wyciągnąć albo się pośmiać.

Ale pod każdym tematem mamy gównoburzę o to, co w ogóle nie jest istotne.

Nie ma rozmowy o filmiku i jego treści, głównym celem jest operator posta i to czy zrobił błędy i jakie.

Tak się zastanawiam po jakiego chuja wam odpisuję, skoro i tak ani mnie, ani siebie, ani nikogo innego nie macie za nic, a sami jesteście najmądrzejsi będąc wszyscy na podobnym poziomie intelektualnym.

I rzucanie dildem w ścianę to jest kurwa idiotyzm pod publiczkę i zdania nie zmienię.

Poza tym mając ponad 40 lat już nie mam takiego poczucia humoru co kiedyś.
Zgłoś
Avatar
woojaak 2015-07-28, 22:31
Myślę, drogi autorze, że jednak nie znasz znaczenia tego słowa, a teraz próbujesz znaleźć w tym jakąś żałosną "metaforę", zamiast przyznać, że chodziło Ci o wartość max sinusoidy.
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2015-07-29, 0:03 1
Chodziło mu o apogeum, ale pomyliło się z amplitudą. Też na "a" i też rzadko używane słowo.
Pomylić się - ludzka rzecz.
Szkoda tylko, że zabrakło jaj żeby wyjść z tego z twarzą.
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-07-29, 7:44
Do tego popierdolił "prezentuje" z "reprezentuje". Swoją drogą, chciałbym posłuchać maturalnej prezentacji takiego inteligenta.
A za "frekwencję" i "alibi" oczywiście również poszło piwko
Zgłoś