18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Disco Grandma
Thee • 2013-08-05, 21:13
Kolejny 5-cio sekudnowy jebacz.





Jak było, to wiecie co z tym zrobić.
Zgłoś
Avatar
AncientMariner 2013-08-06, 11:56 57
Ja ostatnio dostałem warna za gifa z laską, która miała pokazane cycki, a powodem był "hard". Whatever. Wstawiam jeszcze raz. Niech tego pedała oczy bolą.

Zgłoś
Avatar
Ch0ryy 2013-08-06, 12:30 2
@Robajson Dobry wynik żeby wjebać ssiwemu 8 punktów wciągu 20 minut Jeszcze miesiąc i nie będzie gimbo-modów
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-08-06, 22:16 4
Tak jak kolega TheColt również siedzę na sadisticu 5 lat. Zawsze był spokój, elitarne forum zawsze mawiałem, dopóki armia świeżo upieczonych administratorów, zaczęła bany absurdalne, jak polskie fotoradary. Nie użyję wulgaryzmu w ICH kierunku bo znowu zbanują mi konto, ale mniemanie i opinię o nich mam taką jak firma jp i dresiarze z huty do policji prewencyjnej (zresztą tak się zachowują). Z przykrością stwierdzam że sadistic zszedł nie na psy, a na tuska nie chodzi o filmiki a o sregulamin. Zacytuję "Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu." A i tak albo ktoś sra po gaciach przed kimś co jest bez sensu albo nowi admini trzepią gruchę do ilości banów jak straż wiejska do mandatów. Tak więc uważam ostrzeżenie dla ssiwy za skurwysyństwo. Tak, perfidne skurwysyństwo lewactwo chujoza i wstyd. I teraz banuj mnie k-wo za rację, i własne zdanie.
Zgłoś
Avatar
buzi_to_za_mało 2013-08-06, 22:20 1
JM na 100% i konfidentów też od zawsze na zawsze!
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2013-11-04, 20:07
Taaa, dostałem bana i dawno nie wchodziłem na sadola, oduczyłem się logowania

Widzę, niezła dyskusja wynikła i niektórzy nieźle oberwali za nic.

Brawo modki, kiedyś modek wolał dobrze pocisnąć użytkownika, żeby się pośmiać, a teraz lepiej dać warna.
Jak wyhodujecie sobie kiedyś jaja, to sadol znów będzie starym sadolem. Proszę mi tylko nie chrzanić-a ile Ty tutaj jesteś? Bo jestem tu z 7 lat.
Zgłoś
Avatar
R................Q 2013-11-04, 20:44
ssiwy napisał/a:

Taaa, dostałem bana i dawno nie wchodziłem na sadola, oduczyłem się logowania

Widzę, niezła dyskusja wynikła i niektórzy nieźle oberwali za nic.

Brawo modki, kiedyś modek wolał dobrze pocisnąć użytkownika, żeby się pośmiać, a teraz lepiej dać warna.
Jak wyhodujecie sobie kiedyś jaja, to sadol znów będzie starym sadolem. Proszę mi tylko nie chrzanić-a ile Ty tutaj jesteś? Bo jestem tu z 7 lat.



Co Ty godosz?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-11-04, 21:03 1
ssiwy napisał/a:

Bo jestem tu z 7 lat.



Bardzo się cieszymy tylko forum istnieje 6 lat
Zgłoś